Це притулок макіяжу для грошей, які ніхто не буде торкатися! І ось що, писати...

Одного дня чоловіка дворянного зовнішнього вигляду прикріплюється до мене на вулиці. Він сказав, що в минулому він був пікпетом, він хотів говорити, і немає можливості відвертатися від цієї небажаної розмови. Прогулянка по темній, вузькій вулиці.

Але я з радістю відповідав йому ввічливо. Я не можу поділитися з читачами! Ви можете почути щось перед, але деякі рекомендації просто шедеври. Ми будемо раді!

р.



浜у 涓 蹇

Де приховати гроші є найбільш очевидним. У супермаркеті не покласти гаманець, гаманець, сумочку або гаманця в кошику або кошику. Ви можете відволікатися, тому що шахрайці рідко працюють окремо, а потім - це справа обладнання.

Не рахуйте гроші в публічному режимі.Не дайте мені гроші! У будь-якому випадку, не сплачуйте за подорожі або покупку, копаючи в гаманець. Поставте необхідні суми заздалегідь в різні кишені.

91



浜у 涓 蹇

Дуже часто доводиться вирішувати. де заховати гроші У подорож, коли потрібно взяти з собою вражаючу кількість грошей. Ось один супер спосіб. Ви можете покласти в пакет з санітарною накладкою! Чому цей метод працює добре і дуже зручно?

Просто тому, що тиф може зробити все. Складання сумки, аптечка для першої допомоги, сподіваючись на гроші, приховані в трубці таблеток, може витягти гаманець. Але він не витяжить колодку з кишені, а не витяжить колодку, приховану між речами! У відпустку цей метод врятував мене багато разів.





Відповідність не втрачає кешу, який тестувався на сотні років. Гроші у своїх штанах. Ви можете носити латунь в спеціально зшитій внутрішній кишені.

Звичайно, ви можете сперечатися, що є банківські картки, які ніхто не несе багато готівки. Але я особисто знаю жінку, яка приніс додому величезну кількість грошей, пришитих всередині її бюстгальтера. вона вирушила додому з іншої країни і несправедливих грошей, вона просто не мала іншого вибору.





浜у 涓 蹇

Моя мама завжди сказала, що щаслива - той, хто має достатню кількість грошей, не той, хто має багато його. Звісно, коли я був молодшим, я не схожий на вираз, це здавалося абсолютно несправедливим. Я розумію, що ці слова містять мудрість і особливий вигляд речей. Нарешті, я хочу розповісти вам історію...





浜у 涓 蹇

«Успішний і дуже насичений чоловік прийшов до священика. Його дорогий годинник шон яскравіше, ніж хрест на його запікі. Він сказав,
Я заробив достатню кількість грошей, кожен поважає мене, я можу зробити те, що я люблю, і є деякі дивності в душі. Чому це?
І сказав священик,
- Я знаю людей, які мають достатню кількість їжі для променя і є щасливими як діти. Це не той, хто має багато, але той, хто має достатню кількість.

Поділіться нашими друзями! Можливо, це нагадуватиме їм, що на кожному етапі потрібно бути уважним, обережним і мудрим. Не забудьте, що жертва кишеничного чебреця може бути будь-яким.

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте ДИТЯЧИЙ ЧАС Автор статті

З дитинства, Олександра Кілімчук зацікавлена в медицині, виросла в сім'ї лікарів. Він здатний приготувати шикарний сніданок буквально з нічого, не боїться експериментувати на кухні: він готує пироги без борошна, низькокалорійний майонез, корисні солодощі. Він ніколи не дає і вважає, що люди створюються, щоб допомогти один одному. У всіх своїх побутових справах, син Саша є помічником. Улюблена книга Олександра – Мистецтво Божої Матері

Категории

Смотрите также

Новое и интересное