Побачивши таке повідомлення, потрібно поспішати допомогти дитині.



Не існує гарантії того, що дитина підліткового віку не буде в будь-яку непросту ситуацію, яку не можна вирішити самостійно, і кожен відповідальний батько повинен допомогти дитині.

Веб-сайт Він розповість про те, що ви можете допомогти.

Уявіть собі картину сина підліткового віку, що виходить з «други». Немає одного імунітету від поганої компанії. Вони вирішили спробувати спирт або щось гірше. Сценарій може піти в самий непередбачуваний спосіб, але навіть якщо дитина відчуває себе небезпечним, навряд чи вони зможуть зателефонувати вам і попросити допомогу. І навіть якщо ви зателефонуєте в компанії, він, ймовірно, скажеш, що все дрібно, адже це дуже складно для підлітків, щоб піти проти своїх друзів або бути в курсі між ними.

Берт Фулокс, пастор з США, був добре відомо про цю психологічну особливість підлітків і прагнув уникнути подібних ситуацій з найменшим сином Дня. Він прагнув переконатися, що його син мав довіру до батька, щоб допомогти при необхідності. Дад розробив секретну сферу, яка повинна бути своєрідним сигналом SOS. За допомогою цього сигналу Danny не боїться падати обличчям до обличчя у грудях перед друзями.





У пасторі після відвідування клініки медикаментозного лікування для підлітків У розмовах з хлопцями, він часто запитав те ж саме питання: «Як багато хто з вас знайшов себе в ситуації, де компанія почала робити щось, що ви не хотіли б, але ви пішли на прикладі інших, бояться бути безглуздими, і не бачили? й

Руки піднімаються як один. Пастор пізніше написав про це: Одного разу мій молодий, няняня, збирався до партії. Я сказав, що Якщо щось йде неправильно, якщо він відчуває себе некомфортним або з місця, давайте йому відправити X до будь-якого члена сім'ї (м, мама, великий брат або сестра). Що б отримати цей cipher слідувати простою інструкцією: зателефонуйте по телефону няні за кілька хвилин.

Коли він відповідає:

- Привіт, так!

- Дяня, що сталося, і мені потрібно забрати вас прямо зараз.

до Що це таке?

- Розкажіть на місці. Будьте готові протягом 5 хвилин. Я прийшов.

Після того, як Денна розповідає друзям з спокійною совістю, що щось відбулося в домашніх умовах і йому необхідно негайно залишити.

Всі Виїзд няні. На очах своїх друзів він не збігався, але пішов на бізнес.

Ця техніка допоможе не тільки захистити дитину від неприємностей, але і побудувати довірливі відносини: найголовніше, щоб зробити це ясно, що навіть якщо він потрапив в неприємності, тому що він не зловив вас, він буде чекати не покарання, але для допомоги.

Джерело: Wonderland


Дивитися також.
9 Поради, які можуть зберегти ваше життя один день
10 корисних порад для батьків, як захистити дитину від небезпеки


www.adme.ru/svoboda-psihologiya/10-poleznyh-sovetov-roditelyam-kak-uberech-rebenka-ot-opasnosti-1260565/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное