Історія зла кішка. .

Стара хвора зла кішка. .

Проста маленька історія дав імпульс для мислення. . й

Моя мама має кота, Сара. Я повинен сказати, що в батьківській родині і в сім'ях моїх дідів, котів завжди жив. І перед Сараєм, краса Бурмесе з великим характером, Сіаме Лесею жив у нашому домі 19 років. У мене є два коти.

Але це не про них. . й

Сара вже старий і хворий, вона хвора і боляче, і її характер був утворений іншими людьми, які не були як свого роду, як мій мати. Він йде від любові до походу в мілісекунді, і не можна знати, коли і чому вона буде прикусити вас.





Не можна віднести все до свого важкого персонажа, психолога. й

Так що я говорю.

Я прийшов до моєї матері сьогодні і побачила Сараю в коробку, вилікнувши в м'яч і з очима, повною з болем і стражданням. Вона не могла вітати мене на дверцятах, які вона звикла до цього. Вона стала жахливо шкода, і перший імпульс був до вихованця, щоб пошкодити. . йА потім я пам'ятав, як вона могла відреагувати на це, і мій бажаючий, був чуйний. . й

Цей інцидент викликається у мене паралелі, об'єднання з людьми, які так сердитися, що природне бажання близьких або навіть далеких, для симпатизації з ними порушується ідея наслідків. Хочу розповісти всім, в тому числі себе. Якщо вам потрібна допомога, будь ласка, зв'яжіться з нами. Не відлякуйте доброту з вашим навтомним і серйозним зовнішнім виглядом. І тих, хто хоче бути, щоб ви були набагато більше.

П.С. Сарах похований сьогодні. Вона мала рак з метастазами по всій її тілі. Дуже сумний. Видання



Автор: Колобовська Людмила


П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши нашу свідомість - разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.b17.ru/blog/staraja_bolnaja_zlajakoshka/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное