Замість одного великого бажання бути люди генерують тисячі бажань.

Діти кричущими, як вони вирізати. Особливо хвилюючи дворічної в руках матері. Подаруй мені! Дати! Дякуемо! Він помітив, як писак, намагаючись приклеїти свою руку в сумці матері. І мантра працювала: втомлюється від життя в вусі, жінка неприпустимо блискавку і як ніби виконавець гасить рагу: «Хто, візьміть!» Зробіть все, що ви хочете!

Син вийшов з цукерки, розірвав його і почав розмазувати його на обличчі. Він був таким, що він хотів би бути цвяхом, але решта дітей не були кращими і, дякую Богу, відволікав увагу.

«Чому він створив таку модифікацію?» попросив уяву молодий брюнетка.

“Студія, мій друг, дослідження”, його співрозмовник сказав симпатично, як церковний батько. Але його зовнішній вигляд був недобрим, але мальовничо кривавим. Незважаючи на свій вік, його чорний, як крок, волосся не дали ніякого натяку сірого волосся, і еагле-профіль зраджують його абсолютно безглуздий характер.





Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Подивіться, як красиво він зробив його. Я не можу допомогти, але захопити його геній!

Вони сидять в аеропорту, чекаючи номер і дивляться пасажирів, які чекають на борту рейсу. На жаль, не було оголошено пітчинг.

«Погляд у людській природі», доданий старшим старшим старшим, «ігровий спраг для отримання робить їх чергою і хворим». Вони знають, що кожен має посадковий прохід, що означає, що кожен присвоюється місцем, що ніхто не займе. Невідомо, вони хочуть отримати своє місце.Чому ти думаєш, він попросив молодої людини, що імплантував цю нескінченну самопізність у всіх, малих і великих?

«Я думаю, що ми повинні мати роботу», - відповіла молодий чоловік.

- Ти і я вторинний, мій друг. Ми тільки Його раби. Ми працюємо над тим, щоб вони полюбили себе, але ви не п'ятий демон, який не знає його роль. Ваш статус є вищим, і я хотів би, щоб ви зрозуміли як свою велику роль, так і його прагнення.

Я довго хотів запитати вас, майстер, щоб принести мене до дати. – приймав юнаку в його недоторканності.

«Я розумію, син», - сказав старший батько, «геній інших можна пояснити, але іноді дуже важко досягнути себе». Як ви знаєте, ми хочемо розмішати пристрасті людей. Випікати бажання. Це почесна місія, яку дав нам. Але сьогодні ми тут так, щоб ви могли бачити, що навіть маленькі діти сповнені самопізності і усвідомлення того, чому вони так само самоспокійні.

Після того, як він сам дізнався про секретні знання.

Я був як молодий, як ви зараз. І мій доброчинець (справжній варіант покровного духу, людина, яка дотримується розвитку студента на практиці, тобто влаштовує для нього різні ситуації. прибл. Жінки, завдяки моїй інтригії, відійшли герої, які були готові лише за один часовий секс, чоловіки знайшли скарби, для яких інші шукачі загибліли їх, діти готові продати рідну сім'ю, думаю, що вони подали свою батьківщину і будуть похвалитися своїми мужчинами.

Я був експертом у бажанні, я знав, як він працював з заздрістю і гордістю, з гордістю і відчайдушністю, з тривалістю і агресією. Я знав всі нюанси почуття, які повинні викликати непристойні бажання, але...

Одного разу мої знання здавали мене. Завжди буває, що Вас цікавить тільки до тих пір, поки ви не є Майстером. В той час як ви любитель. Потім ви йдете на рівень креатора і стає невидимимим. Так само, як Хім, наш Критор.

Ви вже не повинні вивчити питання, що закрили ваш ego і перейде в порожнечу, стати як Him.

І мій бенефактор чекав мене, щоб досягти своєї недійсності. Цей день прийшов. Я пам'ятаю цей день. Вдово, сяйво над мною, і я зрозумів свою суть. А ім’я Його казав: «Лучифер» – «Березне світло».

У момент, я усвідомив найбільшу і найглибшу мудрість Божого, що створив Дезір.

Шукайте цей маленький хлопчик, який отримав все, що він хотів від матері. Спочатку він виглядає таким чином нездатним. Це так, якщо без цієї цукерки він буде гине або щось страшне.

Всередині він знає, що не запитуючи, нічого поганого буде з ним. Але він вимагає себе! Чому? Він подивився на свого студента, чекаючи відповіді.

«Чому він хоче заповнювати дірку в душі...», Він прагнув бути чесним, як його вчитель.

«Так, мій друг», - сказав учитель, «Год навіть створив диявола з спрагою в душі». І це, як порожнечі.

Ми створили наш креатор як спосіб нашого розвитку. А що описано в Біблії, коли наш представник у вигляді серпента спокусив Єву, і вона, заражена спокусою, передається вірусом бажання Адама тільки початок історії. Не викликається і не є правди в Біблії. Народи живих напівфабрикатів. Де існує половина, не існує світла правди.

Істина, мій друг, що п'ятий, ім'я якого є Люсіфер, зробив Бог. У саду Едена людина не відрізняється від тварин. Його потреби були повністю фізіологічними: сон, їсти, дихання, теплий, дефекатний. Тільки дитина може це зробити.

Коли людина виростає, потрібно запросити його на розвиток. Але чому б тварини?

А потім Лукіфер був призначений для місії, яку ви і я продовжую. Він мав зробити бажання в Єві, чоловіка.Прихильники будь-хто, щоб змінити, навіть ліньої тварини.

Однак через те, що людина знала через бажання Доброго і Евіла, і довелося залишити в саду Еден, Люсіфера і його нащадки. Ти і я, дарлінг, зла істоти, не ведмедики світла.

Це те, як людина вважає будь-яким, хто порушує своє спальне місце і небажана тварина. Зловживання бажаннями, ми робимо чоловіка, і в поверненні ми отримуємо куртки. Це залізо життя, пн-чер.

- На щастя, я розумію їх. Вони змушені побажати так багато, щоб вони стали вітати гроші, а деякі стають вбивцями.

Це тому, що вони бояться їх пишності. Вони не виглядають всередині себе, просто навколо них. Тексти пісень, а це означає: Вони вірять, що тільки зовні може кинути його. Але це не вірно. Всі, хто бачить розуміння, що це тільки прийняття порожнечі, що спочатку здається темряву, що приносить найвище задоволення, щастя. Щастя - улюблене слово людей.

Вони похилого щастя, думають, що це в бажанні. Бажання щастя не має нічого спільного з ним. Кожен з них розуміє це на даний момент, коли максимум трьох днів проходить після задоволення наступного бажання. Чоловік придбав себе новий автомобіль, щасливий на день або два, а потім радість зникне кудись, і знову недійсний.

Я знаю, Майстер, вона сидить в мене теж.

до Так, дарлінг. Бог дав нам щастя. По-перше, щоб краще зрозуміти наших клієнтів. І по-друге, нам потрібно розвивати. Тепер час розповісти вам чому.Він зробив лише це. Так що всі ми відчуваємо цей отвір і бажаємо закривати його.

Ось правда: Тільки повний еготист може стати Богом.





- Я не розумію тебе, Майстер! Я завжди вірю, що ми любимо людей, щоб перевірити свою віру в Кратор!

Як ви думаєте, що шляхом створення бажань, ми їх відпустили? О, я використовую для думки. Немає, мед, це ілюзію тільки сталося, тому що люди не можуть дійсно хочуть. Вони обмежують себе своєю самопізністю і їх прагненнями незакінчені. Дивлячись на ці люди в лінії: вони чекали на годину, тому що вони дійсно хочуть взяти кращі місця, але вони бояться вимагати їх, або принаймні вимагати довгої посадки.

Вони бояться судити. Вони бояться, що кожен побачить свою життєздатність, їх голе самопізнання, хоча ззовні він вже видно кожному з них. Не про себе, але про інших.

Коли люди дійсно дозволяють собі бажання чогось, вони надихають, надихнувшись божественним світлом і зараз, мій друг, увага: швидко, дуже швидко насичувати свою недійсну енергію любові.

Як ви говорите, що самопізнання повинні привести їх до любові?

до Так, мій дорогий! Креатор створив бажання як спосіб передати свою любов до когось, хто готовий прийняти Його любов до бажання!Ті, хто не обмежує себе в їхньому бажанні, дійсно швидко одержують те, що вони хочуть. І при прийомі він пахне. Створювати власний світ.

«Це, він стає Богом!» припинив молодий Люсіф, радісно.

“Ви починаєте розуміти його геній!” мудрий вчитель, який виповнилося на свій диск. Саме тому діти немовно просять і сміливо вимагають від батьків, поки вони нові на цій планеті. Але як вони старші і старші, вони більше і більше заперечують своїх бажань, оскільки дорослі навчають їх таким чином.

до Але чому?

- Це був Адам. Адам зробив оригінальний гріх. Син був не сексуально пов'язаний з Євою, як релігія вчить. Він вирішив, що Бог покарав його з райа замість того, щоб заперечувати, що Бог дав йому всю планету для знань, вивчення і розвитку.

Його нащадки думають однаково. У пошуках рай, вони тільки готові бути добре і не поганими. Не знаю, що небо не є місцем. Рай є державою, де немає поділу на добре і зло. Тексти пісень, а це означає: І зупинити розділення світу в чорно-білий, ви просто повинні дозволити собі, щоб бути те, що ви хочете бути.

Звертаємо Вашу увагу, що потрібно бути особою, яка має те, що ви хочете. Наприклад, не хочеться самостійної машини, але бути людиною, яка володіє автомобілем. Не захочеться маррі (взяти чоловіка), але будучи жінкою, якій гідні чоловіки пропонують собі маррі.

Ой! Я починаю бачити, де лов – немає сліду колишньої депресії юних девілів – вони бояться дозволити собі цей рівень володіння! Я знаю своїх душі, вони відчувають себе невигідним, щоб мати краще інших. Вони бояться ревнощів і судів.

Цей страх є оригінальним гріхом Адама. Вони повинні дати йому свої страхи, позбавляючи від усього цього неспроможності і почати створення власних реалій, але потім вони повинні сперечатися з записами в Біблії, і це не буде достатньо, що напевно!

«Вчитель, потім світ egoists, який мене застрахував і засуджував себе, є родом творців?» Який блискучий розум!

до Так, мій друг! Ми навчимося вирощувати людський дух, захищаючи пристрасні бажання. Ми зробили все, що ми можемо зробити Desire ще і більше.Але гріх Адама, його почуття несудимості і вигнання, живих у своїх нащадках, спотворює План.

Замість одного великого бажання бути люди генерують тисячі бажань.

Незважаючи на те, що Біблія говорить, що вони були зроблені в образі Бога, вони ще не дозволили собі бути настільки насиченими їхніми побажаннями, щоб стати як Хім.

Він дає, і вони просто отримувати.

Коли вони задоволені отриманням, вони стануть дадерами, як Him. І вони дадуть її іншим. А хто привертає себе. Як сонце.Сонце найспішніша людина у світі. Це викликає планети з усіма своїми місяцями, щоб привернути до своєї маси, але в поверненні його прогріває всіх.

Великий egoist завжди дає тепло і притулок до маленьких егостів.

Я люблю спосіб все заплановано, з'явився ручний девіл. Я почав приймати свою місію як бажання провокатору!

Шановний майстер, - сказав він, "Я відчував свою посмертність вперше, як світло. Я використовую, щоб я був темним, і я дрочить людей в темряву страждань. І тепер я розумію, що я є тим, хто несе світло. Я Lucifer! Дякуємо!

до Так, мій дорогий! Не боятися бажань, а не боятися бути їх провокатором. У чоловіків жінки відповідальні за свої бажання, а бідні чоловіки бояться своїх бажань, а багаті заохочують їх. Знайте, що тільки через виконання інших побажань людей може відчути себе Богом, який завжди дає. Якщо він робить, він створює свій світ.

Ну і, нарешті, земля, нехай люди раді!

У той же момент в залі занурить жіночий голос озвучувача: «Висадка на рейс No...»



Автор: Марк Якщораімов

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.markifraimov.ru/? p=2953

Категории

Смотрите также

Новое и интересное