Муріель Шифман: Добрий день

Відомі книги Муріель Шуфману На Обличчя до підсвідомого давно стали класикою психотерапії.

Муріель Шифман написав книгу в 60-х роках ХХ століття, але книга не втратила свою актуальність і досі - як закон Ньютона. Звичайно, я рекомендую, що ви всі прочитали цю роботу, особливо, так як книга написана легко і буквально “хви” (як на замовлення з американськими авторами) одна думка, що ніхто не хоче сказати, закриття книги, “Я нічого не розумію – і що робити? й





Крім того, Муріель Шуфман не тільки тітка, але студент Фриц Перлс, який знайшов батька Гестальтового підходу до психотерапії, оскільки ми всі знаємо.

Сьогодні ми будемо говорити про найважливіше, на мій погляд, ідею, яку ще й поховали у книзі Муріель Шифман. Я збираю цю ідею ще більше.

Які шлюби є «поганим» і які шлюби є «добрим» з точки зору самотерапіїЯ даю вам вступ першим.

Кожен з нас має певні теми, які ми обробляємо, не раціонально. Ці «теми» – це більше до нас, ніж вони дійсно є. Ми кладемо додаткове значення в ці теми, які часто розтягують з дитинства і асоціюється з дитячими травмами – травматичним вихованням і так далі.

Ми завжди маємо насильну, емоційну реакцію на такі «теми», ми втратимо субриетію, коли зіткнулися з такою темою. Простіше кажучи, ці теми можна назвати «смак». й Мюріель Шіфман називає їх «Теми, які ми лікуємо. й





Ну, друзі. Ці теми зазвичай не збігаються. Тому ми побачимо інші з чітким поглядом і скажемо самі: Захопити його. Що він до? Я не отримую. Це смішний. Не завадить йому, але він почав і запалив двері.

Іноді вони відповідають.

«Добрий» шлюб Шіфман називає тих партнерських відносин, в яких у подружжя є різні хворобливі теми. Або кілька матчів. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Як чоловіки іноді говорять, "О, ви не можете зрозуміти цих жінок." Шукаю, я знову шкода. Що робити? Що таке час?

Шіфман називає погані шлюби, в яких обидва партнери точно збігаються з максимальною кількістю таких «спеціальних тем» або практично всіх. Після чого не буде таких симптомних реакцій, але буде нечіткий і розбиття скла з обох сторін.

Чому? Що відбувається?

«Поставити неадекватні емоції» – Крок одинЯ не збираю всіх кроків Мюрель Шифмана. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

«Так, я (й) лише мала неадекватну реакцію. й

Ось приклад.

Ви підходяєте до свого партнера (я свідомо не вказую, хто наближається до того, хто не має значення).

Ви йдете до свого сімейного партнера і скажете: «Будь ласка, дайте мені три сотні рублів. й

І відповів: "Що три сотні рублів?" Я дав вам три сотні рублів вчора! Чи знаєте ви, скільки електроенергії, газу, витрати на опалення? Я не знаю, що я збираюся їсти наступного місяця! Ну і так далі.

Відповідність. "Ви знаєте, що я не буду." Ні. Я не знаю, скільки я буду платити. Я оплачую вам сьогодні, я бачу, що залишилося, не бачу мене зараз, я ледве справу з тими пошкодженими папірами, вони випадають з рук.

А ось гістеричні і боорські клітки про «до того, скільки це коштує» – це типова неадекватна реакція на тему «Місце».

Якщо ви особисто не маєте ніяких ірраціональних застосунків самостійно, намальованих з батьківської сім'ї, то ви спокійно послухайте свого партнера і скажете щось заохочення.

Як ви любите його, не ви? Ви не є сусідом-alkash cocky, але коханою людиною. Ти думаєш: «Діти, що не так з ним? Може бути, він в деякі великі труднощі. Може бути, він страшний, приниження?

1286457р.



Якщо тема «Монеї» також є для вас, то ви влаштовуєте такий скандал у відповідь, що двері розгладження їх зламають петлі, а сусіди не підійдуть і вмирають щастя, слухаючи на свій концерт.

І тепер я хочу взяти типовий приклад іншого, часто "смак" тему: Їжа. Багато (але не все) з темою «Солодіння» мають ірраціональне ставлення. Це предмет. Якщо у обох партнерів є такі ірраціональні шари, очікують, що постійні заховані скандали на столі.

Варіант Один: Вона варить, не їсти.

Як пекти ви?

Аль в Міланському салаті

Чи відсутні трюфелі?

Що означає «харчування»?

За її словами, поняття «продовольчі» супроводжується порошковим ставленням: (Українська) «Фуд – моя любов» й

( Насправді, їжа просто їжа.) Головне, що не було з кислих продуктів в холодильнику, це те, що потрібно стежити за. Пам'ятайте класику: «Не робіть їжу культом!»

Що таке поняття «харчування» на Хім?

Для Хім, їжа не любить, але спроба встановити потужність і контроль.

Чому це? Давайте скажемо. .

вона.

Коли вона була маленька, її мама не знали, як варити і варити пасту на тиждень, їсти обід в їдальні на роботі, і її дочка в продовженні.

Але коли дитина прийшла до бабусі - бабуся, приготований для її розкішних ласощів і сказав: "Осінь, дитина". Ви не годуєте. Бабця випікають млинці, отримайте сніданок. І так далі.

Таким чином, її «продовольство» все ще означає «потурбуватися і любов». Вона також навчилася готувати – незважаючи на її маму і пам'ять її бабуся.

І тепер він намагається годувати всіх, хто любить, граючи роль «Грандма».

Як я тебе люблю? Скільки мій бабуся любити мене! Я маю на увазі, що все більш ніж в світі!

Він.

І над ним, надійшовши матері (первинна мати) заснувала її материнська сила через контроль їжі. Вона знає для нього, що і скільки йому потрібно їсти. Вона стояв над ним, як він притискав над плитою і сказав: "Нехай ви їсти все це, ви не збираєтеся в будь-яку точку." Я порожай на плиті, і ви не їсти.

Це роки. .

Дружина приготує їжу і якось дивно спостерігає про те, чи з'їсти кохану. Він стоїть над душею і дивиться на очі. Хтось знайомий, huh?

Він відразу бачить матері, розмір кит, і рулони в горлі. «Я не їсти його, це знезадуття», потішає маленького хлопчика всередині, який був бичаний всі його дитинства, змушуючи його ковтати непристойну їжу, позбавляючи його вибору.

«Чи ви говорите, що ти мій бос?» чоловік подумав про те, що це буде. «Чи ви збираєтеся контролювати те, що я їсть і як я їсти?» Чи ви їдете в ванну кімнату, щоб забрати мене?

Тут є ірраціональний конфлікт: Вона, як завжди, приготувала найвишуканіші продукти харчування для чоловіка, і він несвідомо бачить це, як гіперзахисна справа, демонстративно прийшла з пакетом молі від Macduck, закрили себе в таблетках і бразенлі, не розумно, не подивиться на дружину.

А особливо борішний спосіб, у відповідь на: «Одно свіжий салат», відповідає: «Я насправді дам два млинці на вулиці, ви знаєте, я не хочу». І він дивиться мовчно: «Для тебе їсти, ти старий мускат фольга? й

І він не бачить, що перед ним не старий мусить І тепер вона рояла, не розуміючи, чому він гасить її так і вбиває себе на вулиці.

Він також може стати психосомативно хворим на ціль, а потім гордо сказати: «Ви бачите, Я НЕ їсти все, що ви готуєте. й

Його повідомлення: "Не ти даєш годувати мене."

Муріель Шифман говорить: Якщо навіть один партнер не мав irrational точкою на пункті "Фуд", він в кінцевому підсумку (по суті дуже скоро) вгадайте, що щось неправильно з його милом.

Він не відповідає таким простим. Чи є це дійсно сумний, щоб мати хороший обід?

Це шлюб «не» Оскільки обидва дружини мають дитячі травми, пов'язані з темою їжі.

До речі, що це може зробити?

Повідомляємо, що ваша дружина читати книгу Мюрель Шуфмана і вже знає, як відстежувати її власні невідповідні реакції. Вона швидко розуміла, чому вона страждала, запам'яталася її бабуся і сказала:

Проксимус Я знаю, що виходить на мене. Я відхилений. Але це правда?

Немає, це просто, що мій "Денс любові" не підходить цьому чоловіка. Я не знаю чому. Я не терапевт. Я просто дружина. І я знаю одне. Ви навчитеся танцювати ще один танець любові.

Я не гонна танець над ним з половиною людиною. Він потребує різного виразу любові.Любов може бути виражений в тисячі інших способів. Не обов'язково їжа. Гаразд, я гонна зупинка танці на вершині з моїм приготуванням. Але тримати варіння.

Тепер, коли дружина (який, наприклад, все ще вважає, що потрібно їсти збалансовану, смачну і тільки домашню їжу) просто залишить готову свіжі продукти на плиті і в холодильнику - себе "індиферентно" знизиться цікавим журналом на тайті - чоловік незабаром з'їде все, що вона приготувала до нього. Повільно, стоячи холодильником, руками, тільки до тих пір, поки він хоче. Погашена мати розмір китати більше не сниться від нього в цій точці.

І він зупиниться на тероризмі своєї дружини з McDuck.

С ***

Частина друга. Тематика одягу

Досить з їжею. Тепер спробуйте потрапити в светр. Ви погоджуєтесь? Ідеальна.

Тут ми розглянемо два оповідаючі історії. Історія

вона сукні “як дитина” або “як сіра миша”. Він бачить її в сукні, мережива білизна і шпильки.

Багато людей досягають тихої хістерії, тому що дружина нібито «макс» їм і свідомо суконь у всьому сірому, чорному, немодному, старому. Джинси та футболки. Це її активний гардероб. Все, що він купив її, висить.

Пригоди витрачати гроші на одяг-піски, пожертвовані на святкову нижню білизну - викликати дружину сердитися хістерію і зробити мегеру. Що не так з дівчиною? Після всього, багато дружин і господиней не сниться про це в сні, і все усаджує всередині неї, коли він намагається одягатися її «Як одягає Жінка».

Про нас Як видно, що вона має ірраціональне ставлення на тему «чоловічого одягу» або «дорогий жіночий одяг».

"Дир" Жіночі тканини

Як дитина, її батьки не мали грошей, щоб одягатися її добре, і вона була одягнена “як дівчина”, але найбідніші в класі. І як вона прогулялася вулицями, вона відзначила тільки те, що «коляні дівчата» – всі, звичайно, прогулянки з хлопчиками, і такі «раки» люблять її – хлопці не на всіх успішних – хлопці заховані піти в кіно і кафе з потворними дівчатами.

Щоб не загубити, вона змінила місця.

Вона почала носити зручні футболки і шорти, а потім ноги стали такими дівчатами, перестали бути куркою. Що ще потрібно довести, що ви можете бути успішними?

І з'явилася група інших чудових хлопчиків, які оцінили, що вона не була "хіктеном", що вона отримала на мопеді, пішли на гонщик, грали гітару в бою, знала всі назви комп'ютерних ігор і грали їх досить добре.

Чи можна їсти "хікен ангели"? Я друзі з хлопчиками.

З тих пір шорти і футболка вирощена до неї, як смарага шкіра, ставши тушкою її жіночого Успіху. І він хоче спалювати цю шкіру, ви ідіот!Як заважати!

Тепер він кидає свою спину в серці, вирівняти її з тими куртками, зробити її змагатися знову в кількості і якості спідниць, суконь і кардиганів? Так, вона ніколи не зловить і перезавантажить їх – знанням «брендів» та імен деталей жіночого одягу та можливістю пристосування – за години навчання одягу! І не вона. Вчився урок з дитинства: Неважливо, як ви одягнете, ці курчатки будуть одягатися краще, це в своїх генах. Краще шорти і сорочка з гарною фігурою і посміхаючим обличчям.

Або ж, можливо, це просто, як Може бути, він перетворився в той хлопчик, який тільки любить дорогий одягнений ангел дівчата. Як він завжди був?

Тож зустрічає будь-яку спробу щедрого і любляча (невибагливого) чоловіка - одягати і одягати кохану дружину «як лялька» - стійкість, неприпустимою агресію і хістерію з депресією.

Якщо він не має власних ірраціональних настроїв на тему «Клотези», він побачить, що його дружина діє похилого віку і подумати про те, як допомогти їй «трубль».

Історія двох.

Вона хоче одягати багато, дорогі і насичені. Він робить скандали через кожну гангу вона купила (навіть з нею гроші) Для Хім, красива жіноча сукня і запах духів є смертю. Червона крига для бука.

Це те, що його мати завжди виглядав, коли він залишив його.

Як він захопив ці сукні та парфуми з дитинства. «Що я знову залишаю?

А потім... Красива сукня під керівництвом потворного відчуження. І тепер вони шует «Біттер», і це входило в будинок.Одягнена Жінка Голий чоловік Вони надягають перед тим, як вони кидають.

С ***

Для такої дружини необхідно познайомитися з дружиною, яка також має ірраціональне ставлення на тему «труси».

Що таке жіночий одяг для неї?

Для неї одяг є життя, це любов, це Перемоги над усіма ворогами. Фінальна перемога. Обід гарячих суконь для її броні. Бог забороне вас позбавити її з цієї зброї.

Вони мешкали бідними з мамою на основі лабораторій. Дад не був тут. Подруги сміхалися. "Дівчата." Вівчарка! Але не було. . й

Вона не була вказана в дворі. Вона сміхалася в матері теж, що вона не могла стояти. Боротьба, потішаючи повільно тим, хто говорив, особливо переконливо про маму.

І тоді вони мали Дад. Він поїхав до двору і всі закривали свої роти, після того, як вони відкривають широкі незручності.

І все змінилося відразу. Мами цвітуть. Вони обидва купили сукні. Дад вийшов чоловікові. А потім вони залишили, що будинок в цілому і почав жити новим щасливим життям.

У своїй модній сукні вона вперше усвідомила, як красива і міцна вона була. Жінки бояться її. І як чоловіки почали помітити її. Вони використовуються для перегляду скла.

С ***

Якщо чоловік читав «Справедливість до підсвідомості», він помітив, що його реакція на новий одяг дружини була порушена. « Що нагадує мені? Він запитав себе.

І в кінці він сказав: «Що треба ставити!» Сукні і парфуми не означає, що ви закинулися назавжди і зраджені. Я не хлопчика в піжамі, і вона не мій мама. Час вирощувати. Яка проблема?

С ***

Отже, давайте підсумок. Меріель Шифман пропонує простий метод, за допомогою якого можна зберігати погані шлюби. Одна з подружжя, яка опанувала методику інтроспектування Гестальту, просто навчається сказати «Стоп!» і запитати себе:

«Як мій відгук адекватно зараз?» ?

Чому я зламав? Чому я торкався?

Одна адекватна людина з одним неадекватним є нормальною. Кожна з нас, говорить Муріель Шифман, і все ще має ірраціональні теми життя.

І іноді ми подаруємо світлим друзям.Секрет щастя в шлюбі полягає в тому, що друга людина може реагувати свідомо і відповідально, а потім відчайити і всю потворну сцену швидко і безболісно зникнути.

В кінці я дам мій улюблений приклад, який сам Муріель Шуфман дав у книзі.

Чоловік приходить до дому від роботи сердитися і відразу ж продає у дітей, роблячи їх пам'ятками.

У дружині є порушення ставлення до предмету «дружини і матері». Вона вважає, що вона повинна бути "заражаючою матір'ю і дружиною". Чоловік, який жив у дітей сказав:

«Ви погані матері. Які фейки ви підняли. й

Природно, дружина тягнеться на сайт кварелі і починає торгувати на її чоловікові в захисті дітей: «Чому ви їдете на них?» І так далі.

Коли дружина не irrational про дружину і матір'ю (або читання Шіфман), вона бачить тільки грубий факт: «Гусмуг прийшов з роботи без обличчя на нього». Він сірий як стіна. й

І в цій точці вона буде поводитися в найбільш підходящому варіанті - поспішати дізнатися, що сталося і як вона може допомогти.

Прочитайте книгу про стан самотерапії Гестальта «Запобігання підсвідомості». Не погані шлюби. Видання



Автор: Олена Назаренко

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши нашу свідомість - разом ми змінюємо світ!

Джерело: live-and-learn.ru/catalog/article/khoroshie-i-plokhie-braki-s-tochki-zreniya-gneshtalt-samoterapii-myuriel-shiffman/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное