Святкова запіканка з сиру, яка збільшиться в духовці 2 рази! Люба і апетитна...

Хентль сирна касазол - улюблене лікування моєї родини. Скільки рецептів я спробую, перш ніж я знайшов цей скарб? Просто один секрет інгредієнт робить цей цілий десерт дивовижний.

Торт сир в духовці Інгредієнти
  • 1кг сир
  • 4 яйця
  • 200 г цукру
  • 1,5 ст.л. крохмаль
  • 1 ст. л. манкі
  • ванілі
  • родзинки
  • 1 ст. л. лимонного соку
  • 1 бар шоколаду


Підготовка
  1. Натирайте яйця цукром. Додати сир і розбити грудочки. Тепер наш секретний інгредієнт лимонний сік. Це цей компонент, який зробить запіканку ніжним і дуже пишним. р.



  2. ретельно перемішати. Посипати борошно, паєтки, крохмаль і знову перемішати. Додайте родзинки і ванілі за смаком. Поставте готову суміш у вигляді.



  3. Випікати в духовці при температурі 180-200 градусів близько 30-40 хвилин до золотистої скоринки.



  4. Зробіть і охолодіть його. Поли плавленого шоколаду.



  5. Ви можете подати таблицю. Бон привіт!
Якщо підключити фантазію, можна додати вишуканий акцент - кориці, лимонну шкірку або апельсин, імбир або горіх, а також різноманітні ягоди, сухофрукти або горіхи. Не забудьте прикрасити оригінальний десерт, щоб всі гази не тільки від смаку, але і від подачі!

Кормові гості, такі смачні запіканки і діляться цим чудовим рецептом.

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте Автор статті

Редакція сайту Це справжня креативна лабораторія! Команда справжніх однодумців, кожен з яких є експертом у своїй галузі, об'єднаній спільною метою: допомогти людям. Ми створюємо матеріали, які дійсно варто поділитись, і джерело невичерпного натхнення є нашими улюбленими читачами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное