Людина зрізала стару шину і вивернула її всередину. Результатом є лізинг!

Мій котеджний сусід - вантажник. Незважаючи на те, що він витрачає більшу частину свого часу за кермом, він зумів перетворювати свій сайт в справжню чоловічу. І допомогли йому, дивно. шемалей Він робить їх дивовижними ремесла, які ідеально вписуються в ландшафтний дизайн.

р.



Редакція "Сайт" Я вирішив розповісти вам, як зробити корисну шину з звичайної шини. наїзницяй Це можуть бути клумби, столи, поофи і різні фігури. Необов'язкові шини будуть знайдені в кожному власнику автомобіля. Довгий стурбований поганими якісними дорогами та цвяхами.

Вам потрібні блискучі ліжка.
  • шини
  • нож
  • пластини
  • фарба


Прогрес роботи
  1. Малюнок на внутрішній стороні контуру шин майбутнього квітки.
    р.

  2. Добре заточуємо ніж. Почати різання призначеної форми. Це гарна робота.


  3. Тепер поверніть шину всередину так, щоб гладка сторона була поза. Зробити це потрібно акуратно, щоб тріщини і тріщини не утворюються.
    р.

  4. Зробіть всі контури навіть і прозорими, щоб виріб має привабливий вигляд.
    , Україна

  5. Пофарбуйте своє клумбу рівномірно. Далі сміливо додають рослини і готові!
    Габаритний зображення

    Ви можете вирізати шини, як вам подобається і зробити будь-які форми.




Шукаємо, що можна зробити різноманітні вироби! Місце для відпочинку, гойдалка для дитини... І це все зроблено чоловіком з старими шинами.

29111



Для натхнення ми даємо вам відео, що показує багато ідей для ремоделювання зайвих шин. Я завжди був вражений людьми, які можуть створити красу з простих речей.

Розкажіть в коментарях, використовуйте незвичайні елементи для прикраси вашого котеджу. Не забудьте поділитися своїми ідеями в соцмережах!

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте ДИТЯЧИЙ ЧАС Автор статті

Оксани Дудник любить живопис, готовий захопити картини весь час! Оксана знає багато про парфумерію, добре розбирається в модних тенденціях і подарує главу початок багатьох відомих блогерів краси. Її любов спорту повернулася до спорту плавання! Ksyusha віддає перевагу м'ясних страв, не думають день без них. Улюблена книга чарівної дівчини – «Принц» Ніколо Мачивеллі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное