Як зупинити відповідь на інші думки та оцінки

Як ви припините реагацію емоційно на всі суди про себе і що ви робите?

Час і час знову шукаю відповіді всередині. Я хочу, щоб вона була різною. Не відключайтесь від болю і докиньте, що я не торкаюся думками і оцінками. Справа в тому, що не можна рани, так що важко дихати, і здається, що я не буду йти далі. Я зупинюсь, де я, і я не залишаю будинок знову.

р.

З іншого боку, я хочу визнати право іншого до будь-якого судового рішення, до будь-якого голосу, оскільки не визнавши це право є нечесним, я здаю заперечувати інший, його «Я», який має право існувати.

Питання, які ви думаєте, що ви коли є емоційна реакція, така як небезпечна критика. Ви думаєте, що ваш істинний стиль є небезпечним?

Звісно не. Для того, щоб захистити себе від інших. Коли ви боляче хтось інший, ви робите це навмисно? Я не думаю. І якщо так, це біль, що говорить вам, не вірний біль. Те ж саме стосується інших, які болять, бо вони не розуміють себе, вони дійсно вірять в те, що вони говорять, і це їх картина світу, що вони мають право.

Чому це живопис турбує вас? Ви хочете закріпити його, закріпити ще без дозволу? Чи не він дзеркалить вас, і ви не обсесували за допомогою фіксації все? Залиште інший і небезпечний всередині. Це безперечно. Подбайте про внутрішню сторону.

р.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Це дійсно правда? Це те, що ви хочете підкреслити «відправника»? Або це Ваше сприйняття і бажання будь-якого? Якщо ви вірите в свою неправомірність, не оцінить світ, ані ваших успіхів. Якщо ви чи хтось інший не розуміє щось, це просто ігнорування і нічого іншого. Як можна сердитися з кимось, хто не розуміє і болить себе першим? Як можна сердитися з собою, коли ви не знаєте і відчуєте, після чого впадаєте в квагмір, ви знову вийшли з неї, одягаючи чистий одяг і продовжуєте ходити під сонцем.

Чи є сонце або сонце тільки обставини, а не ваше істинне суть. Жити, експериментувати, дізнатися, що у вас є незаперечне бажання. Немає нічого більшого значення, ніж це! Після того, як ви зрозуміли це, ви побачите інші магічно «змінити». Хоча, звичайно, вони не зміняться, і ви позбавили від звички суддів. Видання



Автор: Наталія Харрова

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши нашу свідомість - разом ми змінюємо світ!

Джерело: /users/334365

Категории

Смотрите также

Новое и интересное