Що означає жінка "Я люблю тебе"?

Я люблю тебе...

Коли ви ще торкаєтеся, солодка дитина, Ви скажете ті слова на вашу маму, обережно відтіняє шию. Мій тато, мій бабуся, мій другий бабуся. І всім, хто там і хто лікує тебе. Ви любите ваш кот, як ваш маленький сестра, і шоколад, як ваша подруга в дитячому садку. Або ні, шоколад ще більший. Ви не знаєте, якщо ви відчуваєте себе погано без всіх цих людей, тому що ви не втратили нікого.

А якщо вона зробила, вона щиро вважала, що ваші рідні стали зірами в небі, ваші невидимі охоронці ангелів, і ви можете один день бути з ними: запрошувати невідомий простір або викликати магію. Ви не можете залишити будь-кого, але ви вже знаєте, як боляче його буде відмовитися. Коли мій мама пішов за кілька днів або мій dad не прийшов додому. Ви ще не розумієте, що ви неправильно, але ви дізнаєтеся, щоб відхилити себе, щоб бути відхилені близькими.





Коли ви стаєте потворну дівчину, Якщо ви не знаєте, що немає любові. Щоб класика придумала все, і всі ці сльози змащуються на чотири сотні сторінок неможливі прочитати нормальній людині на всіх. Чи є це Death Note або Chuck Palahniuk? У відповідь на «Дочка, я люблю тебе», ви можете легко почути «Мати, дайте.» Любов в цьому віці гормони: вибухи, удари, застій і апатія. Штормейт. При бурінні, ви повинні вижити, не думають про сумнівні питання. Спорт, танці, комп'ютерні ігри, гаджети – є так багато речей у світі крім любові.

Вже кілька років, коли гормональні бурі піднімуть трохи, ви виявите, що протилежний секс існує. Ви можете побачити, що фізично вони дуже різні, але ви все ще відчуваєте, що всередині вони розташовані так само, як ви. Вони повинні думати і відчувати себе, тому що вони виглядають як люди. Коли ви падаєте в любові з мужчиною трохи старше, ніж ви, нескінченно вірите, що він думає про вас весь день і ніч, пропускає вас і пише вірші. І ви також не хочете почути його, щоб мати секс. Ви ще не відхилялися, ви ще не знаєте, що відродити. Ви просто не знаєте, чому він буде робити це, якщо у вас є любов. Немає одного на землі коли-небудь любити вас так багато. Коли ви дізнаєтесь, що він з іншої дівчини він має секс з, ви зрости.

Якщо ви хочете, щоб не подружитися, щоб поспілкуватися з цим хлопцем, ви маєте шанс бути спокусливими в любові. Ні, не в любові - в сексі, але ви все ще не знаєте, як один відрізняється від інших. Є багато хлопців і чоловіків, адже молодь є універсальним засобом, який приховує нестачу краси, мозку і зайвої ваги. На думку багатьох чоловіків. У цьому віці ви напевно вже знаєте, що вони різні, але ви ще не знаєте, що вони різні. Ви звикли бути рідко чути і доторкнувшись. Якщо ви зловили в оповіданнях: ви можете бути в курсі любові. Він буде старшим, і він буде одружений. Ця чашка страждань ви будете пити на дно і дати чашку на інший. Не можна залишити минуле в минулому, тому Ваш перший шлюб, ймовірно, є недійсним, і ваша любов... Ви вирішуєте, що вам було достатньо, це не для вас.й

Ви проведете низку років побудови кар’єри та здоров’я сексу. Він може бути окремо протягом десяти років або десять років, тому важливість чоловіків в житті не змінюється. Поцілунки.й Ви не повинні вивчати свій внутрішній світ, просто одномісні зустрічі та дати.

У цей час ви більш зайняти себе. Ви починаєте розуміти себе. Ви добре знаєте, що ви любите і що ви не переносить, що вам дорого, і що подразнює вас, як ви можете бути з вами, а потім ви удари з вашого кола. Ви можете взяти все в вухах, навіть діамантові сережки, ви можете прикусити чоловіка, навіть якщо він ще не сказав, ви точно знаєте, що ви хочете. З вами стає складно: ви знаєте, як оцінити себе і, нарешті, починаєте дійсно любити себе. Ви залишаєте, ви залишаєте. У цій точці слово «розумні» прилипає до вас.

Одного ранку після кави ви отримаєте епіфані: Вам не потрібно багато людей, які не потрібні для вашого здоров’я.й Єдиний. Ви вже знаєте, що він і як ви хочете бути з ним.

Якщо ви не були розчаровані в житті і чоловіків ще, на якийсь прекрасний день ви познайомитеся з ним. Іноді ви знаєте, що це не так. Але є любов між вами. Сильний, пристрасний, поза причиною і логікою. Хочу літати, співати, жити, працювати, відпочивати разом, робити все разом.

Але раптом виходить, і це шок для вас, що він має свої погляди на своє життя. Ви були настільки всмоктені в собі і ваші почуття, що ви не помітили, як різні ви були з одного боку, і як вона відрізнялася від образу, створеного в голові. Ви все ще намагаєтеся переконувати, пояснювати, показати, наскільки добре ви можете бути разом, але ваш «добрий» шрамає його – ви згини його собі. Він пригнічує, ображає, відштовхує вас, і ви не розуміли, що ви були першими, щоб вторгнення його територію. Як захистити себе. І ви починаєте вчитися, як вони працюють, ці люди.





... Після того, як пінопласт з гранатометів і гранат буде знизитися, коли ви ще живете не один раз, але з головою і не серцем ви, нарешті, побачите свою реальну.Якщо перед тим, як вам потрібно, щоб апологізувати, змінити, усвідомити, тепер ви хочете його просто бути. Ваша найсвіжіші і дорогій людині. Шлях це. Він не ідеальний, і ви багато разів торкалися. Але зараз ви починаєте бачити щось велике, важливе, цінне.

За перший раз у вашому житті ви хочете вгадати свої побажання і допомогти йому. Ви хочете поділитися своїм пристрастю і стати не стільки коханцем, як друг. Я також хочу, щоб любити нескінченно. Він тільки хвилює вас, що він є.

Ви подивитеся на нього, і ви будете виглядати красиво. І все ще потрібно намагатися не менше половини цього «красивого». Ви почуєте, і це найкращий голос, який ви хочете почути. Ви пам'ятаєте, як він піклується про вас і хотів би дати йому той же. Ви вірите йому абсолютно і ви хочете бути вірним йому. Ви готові поїхати з ним і ненависть і радість. Ви сподіваєтеся на виховання дітей і онуків з ним. Ви чітко представляєте свій старий вік разом.

Ви хочете, щоб остаточно випустити і мати його заряд. Ви вважаєте його краще чоловіка, він має безліч якостей, які ви горді і милуватися. Ви дійсно хочете, щоб він був. Ваша сім'я і твій чоловік.

"Я люблю тебе" до смерті



Автор: Лілія Ахремчик



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.b17.ru/article/ja-tebja-lublu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное