The Dilts Pyramid: Чому ви повинні

Ділтс піраміди

Вважаю, що ви іноді дивитеся, «Чому я живу спосіб життя?» Чи є у мене те, що я маю? й

Якщо так, сьогодні я хочу поділитися з вами відповідь на це питання і розповісти вам про піраміду Ділтс. Як я розумію, і як використовувати його для себе і своїх клієнтів.

3610Р. 4200Р.



Роберт Ділтс, Один з найвідоміших експертів з нейролінгвістичного програмування (Я особисто люблю його дорого для роботи письменників і журналістів), запропонував пірамідальну модель, яка зручна для опису вашого життя.

Особливість моделі полягає в тому, що для кожного з рівнів піраміди, відповідь на питання «Чому це так?» - один рівень вище.

Низький рівень піраміди, рівень щоденного життя, відповіді на питання «Що я маю? йЦе стосується ваших фінансів, і вашої роботи або бізнесу, і вашого дому, вашої родини, вашого соціального кола і т.д.

Якщо ви попросите питання «Чому я маю те, що я маю?», вам доведеться звернутися до другого рівня, де розташовані ваші дії. Цей рівень відповідає питання «Що я роблю?» – і зрозуміло, що що ви робите день в день і день дуже залежить від того, що ви закінчите.

Якщо ви попросите себе, “Чому я робити те, що я робити?” Відповідь на третій рівень стратегії.Цей рівень відповідає питання «Як вибрати? йІ як ви приймаєте рішення, як ви робите свій вибір, яку стратегію, яку ви керуєте («Аспір до більшого» або «не процідити», «живо для сьогодення» або «план протягом років», залежить від того, як ви будете діяти в кожній конкретній ситуації.

Наприклад, Якщо ви повернете додому з роботи, почитайте спеціальну літературу, грайте спорт, або пити пиво перед телевізором. Якщо ви запропонуєте нові проекти на роботі та взяєте відповідальність за них – чи ви намагаєтесь зробити краще лише звичну та зрозумілу роботу?

Якщо ви попросите себе, «Чому я обираєте те, що я обираєш?» вам доведеться підняти інший рівень піраміди Dilts, щоб отримати відповідь.

На четвертому поверсі ваші переконання, і він відповідає питання, "Що я вірю?"А потім вже зрозуміло, що якщо ви вважаєте, що ви можете знайти хорошу роботу тільки за плату, ви не будете занадто заховані з вашими дослідженнями. І якщо ви переконані, що наполегливість підкорює всі перешкоди, очевидно, що якщо щось не виходить, це буде природно для вас, щоб спробувати знову і знову і знову. й

А якщо запитати питання «Чому я вірю в те, що я вірю?», це допоможе зрозуміти п'ятий рівень піраміди, відповідальний за самовідомість і самоідентифікація. Відповідає питання «Чому я?» – і відповідь на це питання значно залежить від ваших вірувань. Очевидно, що людина, яка каже: «Я без талантів і безкінечних програвачів» і людина, яка говорить: «Я геній і народився, щоб досягти успіху» будуть дуже різні світогляди.

Нарешті, останній рівень піраміди – рівень місії, рівень сенсу в житті. Він відповідає, як можна легко вгадати, питання «Чому я жити?» На мій погляд, цей рівень доступний тільки для релігійних людей, тому що він припускає, що сенс життя лежить поза життям і присвоюється кимось ззовні, а не вами.





Чому ви знаєте про піраміду Ділтс? По-перше, це дозволяє краще зрозуміти, чому ви живете, і чому у вас є те, що ви маєте – це дозволяє провести швидкий аналіз власного життя. І по-друге, це дозволяє зрозуміти, що саме потрібно змінити життя, щоб отримати інший, більш приємний результат – і для цього потрібно піднятися на рівень (або більше) до піраміди.

Як одна з принципів системного аналізу станів, «проблема, як правило, не може бути вирішена на рівні, на якому вона накладається. й

Якщо ви не хочете, що ви маєте, чи є Ваше середовище або ваші фінанси, модель Dilts покаже вам, як змінити вашу поведінку. Якщо здається, що право дії не призводить до бажаного результату, потрібно змінити стратегію в цілому. Якщо ви не знаєте, куди змінити стратегію, то вам потрібно зануритися в ваші переконання, щось неправильно з ними. І так далі.

Так, жінки і джентльмени, тепер ви поставите модель Dilts на вас, ви бачили, де ваше життя було стеблінгу і що вам потрібно зробити, щоб зробити його зупинити ковзання?



Автор: Олександр Левітас

П.С. І пам'ятайте, що лише зміна нашої свідомості – разом ми змінюємо світ!

Джерело: samsebegu.ru/pochemu-vy-imeete-to-chto-imeete-piramida-diltsa/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное