10 цікавих випадків, які могли б тільки захопити в відділі кадрів

р.

Ми повинні писати резюме, шукати роботу і перейти до інтерв'ю. Зустрічі з потенційними роботодавцями не завжди гладкі.

Веб-сайт Я збираю вам оповідання про роботу рекрутерів, в яких ми сподіваємося, що ви не визнаєте себе.

3610Р. 4200Р.









Я пішов до HR відділу заводу. Жінка з мене і попросила мене найняти її, звертаючись до того, що вона вже працювала в цьому заводі. Починався піднімати архів, і виявилося, що вона була пожежна для труси. На жаль, вона пропускає, вона сказала, що вона просто знайшла іншу роботу і припинила до цього. Вона не займала свою роботу, тільки купила нову і пішла на роботу в іншому місці. й





Тож я пізню за інтерв’ю. Це не дивно, але є проблема: Я роблю. @makropira





Я є HR-професіонал, і ми маємо одну постійною вакансією. Це тому, що 5 дівчат залишили її в 2 роки. Бос наказав тільки чоловіка. Ми взяли його 3 місяці тому, сьогодні він прийшов з шампанським і сказав, що його дружина вагітна, і він відправиться на материнство залишити, так як вона має зарплату 4 рази більше, ніж його. Це чарівне положення. 浜у 涓 蹇

Р



Я працюю менеджером з підбору персоналу. У інтерв'ю шукачів, які я пишу в своєму зошиті, чи даю їм плюс або мінус. Я насправді малювання сердець і корицю, тому що я втомився від стандартних питань і запам'ятовуваних відповідей. Будьте оригінальні, будьте собі!

浜у 涓 蹇





0909









Р



Вони найняли молодого чоловіка, очевидно, вперше заповнивши анкету - в колонці морського статусу зазначено: "сон". 浜у 涓 蹇





Головне просить мене знайти двох студентів. Один за п'ятиденний 4 години і другий за вихідні з 10 до 22. Відповідність - сидіти в порожньому офісі, приймати непристойні 5 дзвінків на день, припустимо до робочих годин, оновлювати соціальні мережі, надати всю необхідну допомогу боса. Зараз я можу сказати, що я особисто зустрів гідну частину сучасного покоління. Більше 100 резюме, додаткові близько 80 дзвінків. Інтерв’ю було присвоєно 28 осіб, 6 осіб прийшли в зв’язку з часом. 9 було пізно протягом години, один за 3 години і один за 2 дні, решта не прийшла. й





Молода людина прийшов на роботу, щоб отримати роботу, і наше замовлення це: перша розмова з психологом. Вона просить йому:

до Який півострів відрізняється від острова?

- Чи є ви серйозні або жартівливі? Всім відомо.

- Добре, що кожен, розповісти мені, як відрізняється він.

Хлопець знову занурився, і після третього запиту він питання:

до Так само дитина навіть знає: півострів в 2 рази менше. 浜у 涓 蹇



















Сьогодні я свідків 5 жінок приходять працювати як готівку в знаменитому магазині. Менеджер з персоналу просить їх заповнити анкету. Ну, вони заповнені ... 1 анкета на п'ять.

浜у 涓 蹇





Я може бути журналістом, але людина сором'язлива і навіть страшна. Особливо при наявності великих і високих людей. І один день я отримую інтерв’ю тільки з такою особою - директором однієї з гілок VGTRK. Він завжди збирався в офісі і шукав щось на своїх кишенях, і я розфарбував напівсердяним бабблінгом “щось про себе”. Нарешті він виловив величезну хустку і занурився в це так гучно і соковито, що я сидів в терорі і знебов: "Ох, f *** ... ooh!" Потім він протертий ніс, подивився на мене і сказав: "Наша людина". Перейти до другого поверху відділу інформації. Я навіть не дивився на резюме. Я зустрілася з любов’ю і вдячністю. Лариса Леденєва















З Пикабу, перегор, твіттер, реклама


Дивитися також.
20 листівок про роботу
10 оповідань про коротке інтерв’ю
20 листівок про інтерв'ю, де щось вирушило


www.adme.ru/svoboda-narodnoe-tvorchestvo/20-otkrytok-o-sobesedovaniyah-na-kotoryh-chto-to-poshlo-ne-tak-1046160/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное