Чому страшно провести бажання?

Чому це страшно виконати бажання, поспішати в нові враження, змінити професійну діяльність, яка вже без радості, створити сильні стосунки і навіть діти?

Габаритний зображення



Питання, «Ви можете бути студентом?» дає відповідь на всі перераховані вище причини.

Здавалося б, що час пройшов, коли ви були студентом в школі, потім в інституті. Зараз фахівець є професіоналом, час навчатися.

Як виявилося, що це вузьке розуміння «студента» обмежене життя, я взяв слова «студент» і «вчитель» занадто серйозно і буквально. Так як у моєму житті, навчання супроводжувалися негативними спогадами: тверда, ліньість, ви псуються, критикуються, ви сердитися, ви не маєте права реагувати на «відправника», вона не працює, ви боїтеся, вічний натяг між тим, хто ви і що потрібно для вас, то я більше не хотів бути студентом після закінчення всіх навчальних закладів.

Зараз мені стало зрозуміло, що дуже часто стійкість дитини прихована за «не хочу». І в «не хочу» вбудовується звичний страх невідповідності з ідеальною, яка не дозволяє виконати бажання. Занадто часто бажання знову навчатися, а отже, знову і знову спочатку бути «фоолом», клімсія, інептом, потвором. Цей страх і провини диктують необхідність вміти зробити все відразу і не намагатися зробити щось нове, незнайоме або що ви не робите дуже добре або кинути на початку або навпіл.

Нещодавно вона почала танцювати смугу танці на онлайн-платі фітнесу. Клас тільки триває 40 хвилин. Кожна 10 хвилин я промовив танець. Все, що випробували: Я не розумію, це не виходить, дерев'яний корпус, це не шахта, я так і так - в слово, я нічого не бачив. Це незважаючи на те, що ніхто не переглядає мене. Все сміття в голові. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

Є багато речей, які я можу легко. "Це мій, - Я кажу в моменти, як це. Будь-яке, що не було відхилено.й Коли причина «не шахти» у страхі і стійкості стала чіткою, вона стала легкою. Зняти тягар відповідальності, самовизначення, очікування. Я просто навчаюся: Я прийшов до першого класу і почав навчання. Чи можна танцювати, сноубординг, співати, грати в гітару.

Що я увійшов до списку розваг, задоволення. Але все це стосується відносин між батьками та дітьми, між жінками та жінками, працівниками та роботодавцями. Я зрозумів, що я мав величезний страх у дітей, що мають чоловіка, тільки тому, що попит на себе настільки великий. Я хочу бути ідеальною матір'ю, дружиною, господинею. Занадто серйозне і некоректне ставлення до ролей, не дозволяючи бути студентом у відносинах.

Будь-які відносини є одним з перших класів, коли ви приїжджаєте і не можете дійсно читати, писати, підрахувати.й Якщо ви не знаєте, не знаєте, не знаєте. Незабаром будуть знання, майстерність і я навчаюся робити це майстерно. І що таке абсурдність, щоб вимовити себе за помилки і щось зроблено неправильно! Що може стати першим гравцем? Навіть якщо він 38 або 50, він не має значення.

Всередині ми ще живемо дитину, яка цікавиться великою кількістю, але при цьому є страх, і дорослий з його критеріями і оцінками: як це повинно бути або ні. По суті, не дорослий, але дуже страшна дитина, яка боїться, що він буде покинутий, буде випадати любов, якщо він не добре!

І це стає так легко і без того, коли ви зрозуміли його. Відчуття провинних листків і ви поспішає в реалізацію бажання радісно, з інтересами, цікавості дитини, яка звисає, смоктати, доторкнутися все з широким відкритими очима і серцем!

Джерело: /users/334365

Категории

Смотрите также

Новое и интересное