Метафори здоров'я: Наша фізіологічна само

Щоб передати значення, ми використовуємо порівняння, розповідаємо історії та ділимося досвідом. Таке порівняння, аналогії та історії НВП називаються «метафорами» (від греків, «переваги») і є метафорами в собі.

Метафори не можуть бути вірними або помилковими; вони просто способи мислення – іноді корисні і іноді обмеження.

Метафор має більше сенсу, ніж простий опис. Ви можете подумати про метафору як голограму: коли ви обираєте фразу, яка передає метафор, більшість з нього накладається, присутній, але не виражений алод. Це як підводна частина айсберга.







Медицина як війна
Тепер ми отримуємо в макіяж, використовуючи різні метафори здоров'я. Переважна медична метафор не баланс, але війна. Здоров'я описується як успішний захист від постійних атак ззовні.

Ми використовуємо військовий словник, тому, що ми не думаємо про це.

  • Ви постійно атакуєте «запальними загарбниками»: збудники намагаються «проти» всередині і викликати хворобу.
  • Ви повинні бути постійно оповіщення.
  • Тоніки і вітаміни можуть «зміцнити захист організму. й
  • Відновлення засобів «боротьба» захворювання, «боротьба» гасіння.
  • Ви можете мати раптові суди або контракти.
Прийміть ближчий погляд і послухайте рекламу величезного арсеналу лікарських засобів в обслуговуванні з сучасної медицини. Багато з них містять в своїх назвах такі частини, як «анти-», «counter-», «counter-». Деякі люди «боротьба» біль і намагаються «супрес» його. І після закінчення війни організм відновлює своє здоров’я.

І наша імунітет? Для боротьби з організованою інфекцією необхідно звернутися до служби безпеки. Вона патрулює тіло, пильно охороняє її від інтрудерів. Вона атакує їх, вбиває їх, а потім відкидає.




Здоров'я є постійним готовим до відбиття атаки нешкідливих мікроорганізмів, це організм в стані сіж. Боротьба з нападом серця і війни на рак загиблими з величезними запасами оборони, щоб створити більш і більш складний апарат і препарати, щоб перемогти ворога, незважаючи на дослідження, які ми здатні створити ці умови в домашніх умовах. Ми вже інфільтрували ворожий табір.

Боротьба не може бути виграно, якщо ви борете за обидві сторони одночасно.



Медичний Метафор: Охорона здоров'я1,1 км Ми маємо окремо від навколишнього середовища.

2,2 км Ми захищаємо атаки від сторонніх сил, над якими ми не контролюємо.

3. У Тіло постійно під сіткою.

4. У Здоров'я - це боротьба.

5. Умань Ми перемагаємо бої, вбиваємо збудників.

6. Жнівень Корпус – це незвичайно складний апарат, і тільки військові експерти (доктори) дозволяють працювати з ним.

7. Про нас Імунна система - це вбивна машина.

8. У Прогрес в медицині передбачає кращу зброю і сильні препарати для боротьби з хворобою.

9. Навігація Навіть якщо ми можемо виграти битви, ми закінчуємо втратити війну, тому що ми вмираємо.

Метафори не можуть бути правими або неправильними, але вони мають наслідки.Якими є наслідки дії, якщо військовий метафор правильно? Як це впливає на наше мислення?

Перший, Звертаємо Вашу увагу на хворобу, не здоров’я.й Якщо ви перебуваєте під сигією, ви будете природним чином бути Wary шукаючи навколо, чекаючи ворогів атакувати. Афіша Виглядаємо вперед, не вперед.й На думку професіоналів, якби вони обробляли наше здоров’я.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Хірургічна форма розсіювання з частин нашого тіла. Тексти пісень, а це означає: Ми буквально відокремлюємо себе від них.

Як наслідок військового метафору ми занадто сильно покладаємось на здатність ліки від ремонту шкоди через лікарські засоби і операції, і ми повністю ігноруємо те, що більшість військових експертів вважають найбільшим артом війни – залучати до бою тільки при необхідності.

Як ми використовуємо метафор боротьби по-різному? Як ми відреагуємо на хворобу, якщо це була спроба захопити владу іншою компанією? Як ви плануєте атакувати їх? У зв'язку з тим, як вбити їх лідера і бомбардувати штаб команди.

Бойові мистецтва – це ще один спосіб мислення. Як можна зберегти здоров’я, щоб за допомогою сил одного супротивника? Бажаєте стати здоровим чорним поясом?

Що говорить про виграш війни? Знайте ворога. Мистецтво війни є найстарішою військовою угодою у світі. У ньому Сонце Цзу писав:

«Якщо ви знаєте ворога і знаєте себе, вам не потрібно боятися на результат сто битв. Якщо ви знаєте себе, але не знаєте ворога, ви втратите за кожну перемогу. Якщо ви не знаєте ворога, а не себе, ви пограєте назавжди.

Так, поки не залишилися в рамках військового метафору, Ви можете взяти команду бою для здоров'я.й Спробуйте дізнатися якомога більше про всі ваші захворювання – з книг, запитуючи питання, звертаючи увагу на ваше тіло. Зупиняючись, як правило, корпора і почати діяти: це ваша армія і ви повинні привести її.

Захворювання може вчити нас багато. Нерідко ми намагаємось збити її і досягти подачі з лікарськими засобами, не розуміючи її або наші реакції на це захворювання І є наслідки (право, як в реальному житті): ворог повертає ще сильніше, і ліки вже можуть завдати шкоди своїй території, власне тіло.

Здоров'я як баланс 1,1 км Ми є частиною світу.

2,2 км Здоров'я є балансом нашого способу бути і нашого середовища.

3. У Захворювання є ознакою дисбалансу.

4. У Захворювання може бути ознакою здоров'я – це може відновити баланс.

5. Умань Ми знаємо наші тіла краще, тому що ми знаємо їх зсередини.

6. Жнівень Тіло постійно контактує з мікроорганізмами. Деякі корисні, інші шкідливі, і досі інші можуть викликати певні симптоми в чутливих організмах.

7. Про нас Ми залишаємося здоровими, піклуючись про себе і звертаємо увагу на наші сигнали тіла.

8. У Ми можемо впливати на наші думки, емоції та навколишнє середовище.

9. Навігація Наша фізіологічна система. Вона знає, що «Я» і що це не так. Видаліть антигени, зберігаючи нашу цілісність.

10. Відновлення є природним процесом. Ми можемо допомогти, якщо ми занадто з балансу.

11. Ми завжди здорово, тому що ми завжди в балансі. Видання

Йосип О’Коннор і Іан МакДермотт, НЛП і здоров’я



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: vk.com/wall-23903469?w=wall-23903469_5377

Категории

Смотрите также

Новое и интересное