Завжди Скажіть, що ви думаєте і 4 Більш Stupid Життя Поради

5 Непристойна консультація щодо життя

Порада для багатьох людей – це необхідність. Вони відчувають себе мудрими чоловіками у всьому світі, сповненому недосвідченості та наївності.

1,1 км «Нехай ніколи не скаже твої думки!»Це, мабуть, одна з найяскравіших порад, адже вона підкреслює майже всі героїчні історії. Хто б знав про Ґіордану Бруно, якщо він визнав свої переконання у страхуванні виконання? Якщо у вас є те, що ви вважаєте, ви повинні захищати свою правду до останнього падіння крові.

Всі справжні герої знають це. Ви хочете бути героям, не ви? Ну, стояти ще... якщо ваші переконання суперечать вірам інших людей, які ви взаємодієте і хто любить дарувати поради. Ор...





Ще один варіант:

«Не забувайте думати про те, що ти бореться з іншого боку. й

Запитайте, що тварина виступає в ПЕТА, якщо вчені, які проводять експерименти з тварин, повинні боротися за свої переконання. Запитайте вчених, які думають про наполегливість людей ПЕТА. Так, вони за один одного просто втілення світового зла і розтопленої моральності!

Більшість «боротьків» не є героями, але досить вболівальниками. Зважаючи на те, що вони несуть компроміси, а компроміс – це те, що суперечить людському руху вперед. І стає можливо тільки тоді, коли людина починає розуміти, що протилежна сторона інфікована цим «Рейки не дають!» «Всі йдуть до кінця, що це!»

Так, якщо ви збираєтеся «вступити своє життя» в боротьбі за щось, можливо, ви також можете запустити crusade (докладно тривалість життя) для того, щоб переконатися, що ви не Hitler в боротьбі.

2. "Так, що ви думаєте!"Коли я був у четвертому класі, у нас є вчитель, який починав жити в будь-який момент, з будь-якої причини, і буде робити це весь час. А потім дізнався, що вона захопила чоловіка в той час і була трохи з неї.

Щоразу вона почала гасити мене в її стискаючому голосі, я, дев'ятирічна дитина, торкалася. І я не міг думати про все краще, ніж претендувати, що мій шлунок раптом перекручений, і я терміново потрібно, щоб піти в ванну кімнату, де я сидів для решти класу, щоб не повертатися до цієї кошмари.

Коли я скаржався на мою матір'ю, вона сказала: «Не буде потрапити в голову і знаю, що на вашу думку». Якщо ви вважаєте, що у вас неспішно, розкажи її про неї в обличчі. Я слухав і наступного разу я відірвав до вчителя, що вона псувала мене несправедливо. Тоді вона усвідомила, що ви не можете взяти свій гнів на дітей, аpologized і ніколи не зробив це знову.

Помилки. Звісно, вона не розуміла нічого, тільки стала ще більш дикою - так, кажуть, що я даю, щоб кинути вчителя. Через кілька хвилин я стояв в офісі директора, де я також намагався представити свою точку зору – це час, щоб люди, які здавалося б, ніколи не розірвалися нікому, і довелося думати про себе. Я думав, що вони розуміють мене тут. Нічого не подобається. Не навіть дзвоника.

Я знайшов ще одне слово для себе:

«Повідомляйте свою думку, але не дивляться, якщо ніхто не хоче слухати. й

Вирощування заходів, серед інших речей, що реалізують сумну правду: світ не дуже піклується про вашу думку. Кожна дитина робить це відкриття для себе, як тільки він вперше потрапляє в аргумент з дорослим: Ви не знаєте, як зробити аргументи і захистити свою позицію. Поки ви опанували тільки одну тактику: повторіть те ж саме над і знову, голосніше і голосніше, і сподіваємося, що така явна правда буде якось знайти свій спосіб дорослої свідомості. І коли дорослий усвідомлює, що аргумент не використовується, він робить аргумент вбивця, що він живе довше, тому він знає більше, і тому його точка зору важлива, і ваш не є. Не знаєте, що ви йдете. й

І тепер ви навчитеся тримати свої думки самостійно. Неважливо, що ви не досягнете необхідного віку або рівня освіти.

Після того, як ви навчаєтеся навчатися, і є фаза в житті, де ви думаєте, що ви знаєте і зрозуміти абсолютно все. Тоді ви можете піти в коледж, а потім він стає очевидним для вас і ваших друзів, які світ буде ідеальним, якщо людство слухали, що ви намагалися передати. А потім у вас є однакова фаза, яку ви пройшли через перший раз, ви мали аргумент з дорослим. Ви навчитеся тримати свої думки самостійно.

Якщо ви побачите світ, щоб послухати вас (по суті, це можливо, що ваші думки трохи значення для ваших друзів/короберів/догів).

3610Р. 4200Р.

3. У «Що сталося. Забудьте минуле!

Тексти пісень, а це означає: Мій минулий далеко від ідеального. У юнаті я захоплююсь, спати на друзів, і викликати багато неприємностей для коханих, які прагнули платити рахунки. Моє життя була як одна нескінченна вечірка. Коли я, нарешті, почав розвиватися, мені довелося патологізувати стільки людей, і була причина цього. І частіше, ніж ні, я чую речі, як, "Чому я радий, що ви нарешті отримали голову навколо." Що відбулося, ви не можете повернути минуле. Забудьте про нього. Розуміння майбутнього.

В рамках, звичайно, вони були правими. Дуже важливо пробачити помилки, які були зроблені в минулому і почати рухатися вперед. В іншому випадку, провину можна приводити вас вакан. Але це не означає, що ви повинні просто забути про те, що ви пройшли і як ви отримали, де ви були.

Я б парафраю цю пораду:

Не дозволяйте їм стати обсесією.

Люди, які постійно загрожують себе за минулі гріхи, так само непереборні, як ті, хто ніколи не перестає думати про їх досконалість і відчуження. У обох випадках людина перестає псувати інших людей і орієнтується виключно на себе.

Не про забути минулого. Про те, що миро з ним.

Усвідомо про помилки та їх наслідки є те, що ви краще, ніж зараз. Якщо ви не пам'ятаєте сумні наслідки неправильного рішення в минулому, подумайте уважно перед тим, як зробити таку ж приступність в майбутньому.

Але коли людина говорить про те, що ви «старієте з чистим шифером», є висока ймовірність того, що він просто намагається маніпулювати вас. Як і екс-дівчина, яка хоче повернутися до тебе: "Не забуваємо всіх ворогів." Це спокусливий, оскільки він звучить як прощення. Але в більшості випадків людина просто хоче забути про власні варення. Не потрібно пам'ятати, що для вашої перерви була хороша причина.

«Не забуваємо минулого. Як мислити про це, змушує мене відчувати знезаду. Давайте прямо до частини, що дає мені задоволення.

4. У У цьому житті ви можете довірити себе.

Дуже легко вірити. Ми завжди будемо хто-небудь дуже досвідченим, хто пояснить, як все працює в цьому світі, і що вам потрібно, щоб уникнути падіння в пастки, розміщені всюди.

Саме ця пасивна філософія є характерним для людей, які дуже люблять претендувати жертвам. Вони вигорли пару разів і зараз живуть з твердою вірою, що кожен навколо просто чекає можливість обрамляти їх і сидіти.

І я не знаю, як вирішити мої проблеми. Я здолаю себе всю відповідальність, тому що корупція в державі і недосконалість світу в цілому змушує своїх особистих зусиль безглуздими і бездіяльними. й

Чи може бути мудрим для того, щоб випити інші мотиви людей, а також бути обережними щодо потенційних кроків. Але будувати все життя на ідеї, що ви є єдиною довірливою людиною на планеті не тільки фольги, це небезпечно. Не кажучи вже про те, що це одне з найбільш самосвідомих настроїв.

Мій варіант:

«Для людей існують. Дізнайтеся, щоб відрізняти їх. й

Вся точка зв'язку полягає в тому, щоб об'єднати себе з тими людьми, які близькі до вас і віддалити себе від тих, хто ви не хочете бачити поруч з вами.

Ми робимо, щоб жити в невеликих групах, і для того, щоб сформувати ці групи, потрібно, щоб ми довірялися хоча б вибір.

Ви не повинні переконатися, що кожен навколо вас грає гру «Чому йдете, перш за все» Це означає, що ви є єдиною морально здоровою людиною на планеті. Додайте пару галюцинацій і можна сміливо діагностувати «пароїдна шизофренія».

Що не означає, що ви повинні носити рожеві окуляри і поділитися своїми секретами. У світі багато людей, які не пропустимуть можливості використання, оману та кадру. Але це не означає, що кожен повинен підходити з страхом, як растровий

Ця порада добре підходить для тих, хто хоче уникнути труднощів, які завжди приходять, коли ви намагаєтеся побудувати відносини з іншими людьми. Не циніки. Просто ледачий.

5. Умань «Знайди момент! Щодня, як ваш останній!

Ця порада як ідеалістична, так і для того, щоб «любити абсолютно всім людям». Якщо я дійсно знав, що сьогодні був останній день мого життя, перше, що я б зробити був відкликати всі гроші з мого облікового запису і витрачати його на те, що я ніколи не міг дозволити собі, тому що я повинен думати про те, що буде завтра. Друге, що я хотів би зробити, це знахідка, яка бажала мене в школі і зробити його відповідь на всі мої приниження.





Чому? Якщо немає в майбутньому, немає ніяких наслідків і не обов’язків. Завтра ставка може падіння на Землю, це все. Так чому б не жити, якщо це дійсно сталося? Чи можете ви уявити світ, де підлітки, які мають гормони в їх крові, приходять і пропонують секс? Чому? Якщо є тільки сьогодні, то немає часу для знайомства і судді. Отже, єдиний спосіб, щоб просто отримати і запитати до тих пір, поки хтось говорить так. Зробіть свою роботу? Ну, забути про це - йти і нарешті дати боса все, що у вас є. Чому час відходи на речах, які не весело, навіть якщо ви знаходитесь на вулиці без них?

Ще один варіант:

Заповнити сьогодні з значенням.

Це означає зробити щось сьогодні так, щоб завтра, шукаючи назад, ви можете гордість себе. Сьогодні, ви маєте можливість зробити ваше життя трохи простіше і приємніше. Чим менше ви думаєте про завтра, тим важче ви будете розуміти, що приїжджати ніколи не прибули, і ви витрачали гроші і енергію заради другого задоволення.

Не робіть мене неправильно, це чудово, щоб бути щасливими щодня. Звісно, ви не можете провести весь життєвий тренінг для майбутнього.Але є тільки одна категорія людей, які мають право жити в сучасному день: діти. Ось чому хтось має подбати про них.



Написав Джон Сир, перекладав Світлана Гоголь

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Mixstuff.ru/archives/10341

Категории

Смотрите также

Новое и интересное