Тест на життя

Головною особливістю особи, яка підходить для життя, є те, що він сприймає дорогу як сполучна нитка і джойси в її пошуку. На дорозі він знайшов, він бігає весело, як прокатний камінь, який не переросли з мохами.





Однією з найважливіших архетипів, що описують наші зв'язки з Всесвітом, є архетип дороги і стіни, що блокують його, які разом утворюють символічний хрест. Тим не менш, великий Rabindranath tagore приніс до мого розуміння цього символу найбільш важливі і відсутні деталі. І я поспішаю поділитися з вами.

Як я думав, Немає нічого значення, ніж дорога для людини і нічого не може бути. Метафор дорожнього руху може описати будь-яку життєву ситуацію, в тому числі життя. Але я не врахував те, що ви дізналися про те, що ви дізналися Рабиндуга Тагора. Так, я подарую вашій увазі просту «тест».

Спілкування людини в дорозі - це його ідея власної життєвої доріжки. Але всі люди дивляться на Шлях від двох різних точок зору. Цей глобальний поділ всіх людей на два протилежних таборів визначає: придатність та ненарядність для життя.

Вам потрібна чесність і щирість вашої негайної відповіді.й Уявіть абстрактну дорогу до потрібної мети. Як ви бачите шлях, відкритий для вас?

Ви можете подумати про це ПРОБЛЕМИ СепараторА. Дорога - це перешкода, яка відокремлюється від об'єкту снів. . й

У цьому випадку нам здається, що кожен крок, прийнятий в русі, це боротьба.

Ми можемо бачити шлях як Нитка джинсовай Дорога, як міст, кинув з одного берега в інший. Далі ми не будемо лякати слово "випадок", ми побачимо тільки "можливість підходу", рух на додану, а потім Дорога стає нашим союзником і частиною нашої мети.

ТвитнутьА хто твій шлях? Алея або Adversary? Що робить дорогу у вашому розумі: поділ або об'єднати?

Секрет дороги полягає в тому, що ми залишаємо будинок як деякі люди, так і після проходження по дорозі і досягнемося об'єкту снів, ми приїжджаємо до цього предмету – вже зовсім інший. Це значення Road: для зміни нас, щоб запобігти досягненню мети, як ми були перед тим, як ми встановили стопу на шляху. «Мадам, але собака може рости по дорозі! й





Дорога в рамках нашої мети

Це, до речі, є суть паломництва до святих місць. Така людина, яка залишила будинок на паломці, святі місця не потрібно. Він повинен бути перетворений, приїжджати до святого місця, змінений, і дорога допомагає в цьому.

Пам'ятайте казку «Фініс-Клер Falcon». Це варіант давнього міфу про душо-психей, який розповів членам таємниці. Яка дівчина, яка фініст пішов, летить від неї через вікно, він не потребує. І ніхто не хоче. Вона повинна носити три пари залізних завантажень і росити три кам'яні ткани. І ось чому вона йде на дорогу.

Тим не менш, людина наділена свободою вибору. Він не може бути на дорозі. Він може змінити свої плани на шляху. Він може «короткувати» шлях або вибрати інший шлях.

Але головне Шлях, від якого він не може втекти. І це те, що Тегор укладено: Якщо дуже архетип дороги нас виправдовує, сприймається як дивідційна перешкода, то ми символічно, підсвідомо, відхиляємо себе життя, для нього наша головна дорога.

Головною особливістю особи, яка підходить для життя, є те, що він сприймає дорогу як сполучна нитка і джойси в її пошуку. На дорозі він знайшов, він бігає весело, як прокатний камінь, який не переросли з мохами.

Якщо ви сприймаєте дорогу як перешкоду, це означає, що ви обрали неправильну дорогу.й Людина, яка вибирає неправильний шлях стає непридатною для життя.


Автор: Олена Назаренко



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: live-and-learn.ru/catalog/article/test-na-prigodnost-k-zhizni/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное