9 психологічних хитрощів для залучення всіх оточуючих



Є люди, які випромінюють такі невибагливі магнетизми, які абсолютно весь навколишнє середовище до них, хочуть бути схожими, заслуговують їх дружбу або принаймні затвердження. І найцікавіше, що не залежить від зовнішнього вигляду цих привабливих людей.

Веб-сайт Для того, щоб стати такою особою необхідно 9 правил. І так, харизматики не народжуються, вони стають.







Індивідуальне зображення, яке вам необхідно для створення унікального образу. Не зважаючи на те, що вам потрібно щось унікальне. Детальніше в характері. Після того, як ваш власний оригінальний зовнішній образ є те, що навіть люди, які не знайомі з вами, можуть пам'ятати. Не про красу. Парадоксально, унікальність може бути виражена навіть у в'язкості або вразливості. Будь-який з ваших яскраво виражених «кіпсів», будьте його гайкою, жестами, виразами обличчя, інтонацією, стилем зв'язку або деталлю в шафі, зробить вас незабутнім.

Ось деякі приклади деталей відомих людей або які вони пов'язані з:

  • Charlie Chaplin - вуса, костюм, cane
  • Tilda Swinton - сексуальність, відсутність макіяжу
  • Winston Churchill – повнота, сигар
  • Йосип Сталін - вуса, трубка, акцент
  • Adolf Hitler - вуса особливої форми, інтонація
  • Діта фон Teese - образ 40-х, червона помада
  • Marilyn Monroe - колір волосся, солод
  • Сальвадор Далі - вуса, вирази обличчя
Для того, щоб люди надихнули вас і оцінять вас як воістину особливу людину, ви обов'язково повинні мати деяке почуття існування. Амбіція, цілі, бажання змінити щось у світі. Боротьба за щось. Людина без мрії – це книга без ідеї. Що таке?

Щоб бути харизматичними, спочатку потрібно бути впевненими в собі. Відвага до прийняття рішень, які можуть бути в змозі покладатися тільки на себе, не чекати допомоги з-за кордону і спілкуватися ваші ідеї іншим людям.

Конфіденція відчувається не тільки в поведінці, але й у виступі. Уникайте виразів, таких як “Я думаю, я сподіваюся, я думаю, я можу розрахувати, можливо, напевно. й







Забудьте скарги. Подумайте про це: чи можна ви захопити і спробувати бути як кимось, хто скаржаться на весь час? Звісно не. Чарівні люди позитивно. Уникайте критики, скарг і негативних тем. Навіть якщо життя не гладка, починайте розмову з чим, що приносить вам задоволення і приносить її слухачам.

Використання мови знака Поведінка повинна показати свою впевненість: не похилого, не похилого в нападі неврозу будь-які предмети або частини вашого тіла, намагатися посміхатися частіше, дивитися прямо в очі і уникнути закритих поз.

І в цілому, з'являються в суспільстві, відчувають себе як зірка на червоному килимі.

Багато людей вважають, що можливість розповісти цікаві історії таланти.

Але це не завжди справа. У більшості випадків це навичка, яку можна навчитися. Упевнено кажучи, використовуйте гумор, особливо самоіронія - можливість сміятися на себе - топ аеробіка. Використовуйте мову знака, бути емоційним і позитивним. Ви не будете дискуровані, якщо ваша історія або жарт не йде.

Розкажіть ваші особисті оповідання. Багато людей, коли вони чують щось дуже цікавим, поділяться його з іншими.







При розмові з людиною завжди дивиться його в очах. Іноді один пронизливий погляд може сказати більше тисячі слів: справжній контакт очей показує, що ви слухаєте співрозмовника, розумієте і приймати його як людину.

Важливо: Коли ви йдете на когось на заході, не відволікайтеся зайвих речей, не дивитесь на свій телефон, і не скануйте натовп надії, щоб побачити більше «необхідних» осіб.

Не потрібно врахувати себе найбільш важливу людину в світі і прагнути перетворити очі всього середовища тільки на себе, ні. Людина може знайти реальний інтерес у житті інших, оскільки прослуховування інших людей є мистецтвом. Якщо ви уважно слухаєте іншу людину, зацікавите їх, вони починають відчувати себе необхідно і навіть в певній мірі особливо.

Звичайно, не можна пам'ятати все, що співрозмовник сказав, але запам'ятовуючи його ім'я велика річ. У вас є один цікавий трюк: коли людина знайомить вас, повторіть свою назву: «Олег, дуже хороший». А що, в свою чергу, відразу пам'ятаєте вас, скористайтеся такою ж технікою повторення, тільки Ваше ім'я: «Привіт, моє ім'я Дарія». Уварова Дарья.

Дзеркальний ефект, або просто дзеркальний, простий спосіб виграти над людиною, повторюючи свої вирази обличчя, інтонацію або жести. Це завжди працює, тому що техніка ґрунтується на характері наркозії людини: співрозмовник несвідомо починає відчувати, що ви на одній хвилі з ним.

Такий же ефект можна застосувати не тільки в розмові, щоб виграти над вами, але і прийняти «похи» людей, які здаються харизматичними для вас. Як відомі люди. Побачити, як вони присутні, це може допомогти вам відчувати себе більш впевненим. Детальний аналіз таких прикладів можна знайти на відеоканалі «Мистецтво харизми».

Businessinsider, Forbes, Positivityblog


Дивитися також.
Супер фото з харизмою
10 якостей, які роблять людину привабливим незалежно від його зовнішнього вигляду


www.adme.ru/svoboda-psihologiya/10-kachestv-delayuschih-cheloveka-privlekatelnym-nezavisimo-ot-ego-vneshnosti-1298165/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное