Будь-який симптом - це те, що ви не хочете бачити, почути або помітити.

Повідомлення про симптоматикуЄ така річ, як «Масаж симптому»й Де «симптом» можна розглянути що-небудь. Фізичні недуги, емоційні проблеми, події, ситуації, відносини з деякими людьми... і дійсно, що-небудь. Особливо для екомережі.ру психолог і тренер Сергій Чечкін поділився своїм баченням як симптоми можуть виявити сутність проблеми.

І я думаю, що Будь-який симптом - просто тостер.й

Повідомляємо, що людина не хоче бачити, чути і помітити всі кошти. І всіма засобами він виводить з свідомості.





Ви знаєте, як лампочка світла на пульті управління (майте автомобіль або ядерний реактор). Хто намагається повідомити щось. Дуже важливо.

І про причини цього «репресії» – я ще раз писав. З одного разу на час боляче. Небезпечний. Неприємний.

І з тих пір - він був прихований, і я не хочу доторкнутися до нього. (Важливо, це саме те, що я називаю «травою».)

Але... наші психіки так влаштовують, що нічого і ніхто не може бути переселений. І знайдеться спосіб назад.

Через ті події, які викликають події.

І, в якому сенсі, "Всі є симптомом".

І виходить, що Будь-який симптом - це просто голос.й Голос деяких частин нашої особистості, яку ми відхили і забути. . й

Шлях цієї частини, щоб дістатися до нас, спілкуватися про себе і бажання повернутися назад.

І «прив'язувати симптом» (якщо ми хочемо, щоб «покинути») було б дати цю частину «повідомити». Давайте собі «сір» що хоче сказати.

На жаль, в той же час це означає доторкнутися всіх болів, які викликали цю частину, щоб бути відхилені.

Це лише тоді, що ця частина нас, яку ми бачили і відчували, що ми приймаємо, і більше не відхиляємось, може зупинити «відомий» про себе симптомом.

З моменту відновлення контакту з нею всередині.

Це означає не просто «вимкнути лампу світла», але розібратися, зацікавити те, що вона вказувала.

Я вирішив працювати на одному з моїх симптомів вчора. Фізично.Я отримав його. І ігнорувати його - не вистачає міцності і терпіння. Або, можливо, це просто час. (Так само, не все і не завжди вирішені «довгом.») Деякі процеси повинні прийти, вони повинні зрілі, в певному сенсі. . . . )

Ну, він зробив. . й

Хоча тут, перед початком - Я прогулявся по 2 годин, але про. опір, однак... І коли він зробив, .

У моєму житті було багато не найприємніших переживань, але «повіді», наприклад, коли ви думаєте, що ви не зможете витримати – лише кілька.

Тільки пара разів в цьому виді роботи. І це одна з тих випадків.

Він був настільки нестерпним і емоційно болючим - це важко навіть описати.

На деякий момент – Я дійсно відчув – багатотонний блок, що спускається на мене. Як пресувати. Там немає.

З якоїсь причини я думав людей, які кинули живу, як це.

І ви не думаєте про несправедливість цього закінчення - ви будете робити досить нічого - просто, щоб переконатися, що це над.





Як тільки це було, ALWAYS NEVER!

На щастя, об'єктивно це недовго, 15-20 хвилин.

А потім, поступово, що сталося.

А що проявляється як симптом став дуже близьким і дорогою.

І з цим — або, швидше за все, — просто відключений.

І це, мабуть, одне з найкрасивіших почуттів у світі.

А потім «симптом» вже не потрібно. І я зміг залишити.

І це з'єднання залишається.

Я не знаю, що це було. Звісно, гіпотези про процес пологів, про з'єднання з матір'ю ... але це важко пояснити. Або «підтримка».

Важливо, що це сталося. Чи не сталося.

Що стосується моїх фізичних симптомів, то побачимо. Прийміть час. Не всі одночасно.

Дуже важливо відзначити, що така робота не скасовує або заміняє необхідну медичну допомогу при роботі з фізичними симптомами або недугами.



Автор Сергій Маскін, особливо для



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Сергій Маскін

Категории

Смотрите также

Новое и интересное