Для дітей немає рівних любові. . й

Для дітей немає рівних любові. . й «Я люблю всіх дітей однаково». Я ніколи не розумію, тому що я не знаю.

Я знала, що я не буду любити їх.

Вони поєднуються по-різному. Різні реакції на мене, мої дії, мій голос, мій дотик. Вони не розвивалися таким чином. У той же час, як мої близнюки здорові дівчата, але вони відразу, з першого дня життя, почали жити самостійно. Щоб почати з, Маша кричав з першого дихання, як вона була вирізана. І Лида не прокинулася, коли вона знала. Так ми відразу зрозуміли, що вони були дуже різними, наші ідентичні близнюки.

Марія впала швидше, Lida - повільніше.

Марія кричить більше, Lida посміхалася більше.

Маша завжди атакувала, і Ліда завжди намагалися уникнути конфлікту.

Я був здивований, коли вони сказали, "Чи любиш їх таким же чином?" Звісно не.

У Лайда, наприклад, я не зможу, коли вона зненала, і в Маша - коли вона гістерика. Але Ліда доторкнулася мене до глибини душі - до почуття гарячої кип'ятіння води в грудях - до сліз - за допомогою бігу і лювоти мене з ковткою, коли я приходжу від роботи, і Маша мусить мене жахливо, коли вона дражає Борка або просто крупи. Вона робить його чудовими смішними.



Я хотів би, що все більш різне.

Перш за все, він хлопчик.

Як полюбити хлопчика і дівчину? Як чоловік і жінка лікують так само? Все відрізняється: запах, звички, реакції, спосіб сприймати світ і реагувати на неї.

По-друге, він молодший.

На той час він був народився, я знав, що новонароджений малюк був. Я вже мав досвід догляду і соціалізації з першими дітьми, з яким я дуже боявся зробити щось неправильне, і просто хотів би спати протягом двох років. І отримав Борка, яка скидається і їсти, і знову їсти і скидати, і не кричить, ні snot, ніяких проблем з зубами, проблем з живою і коліккою - так, після отримання досить неспокійних близнюків дуже мирна Борка, я відчував себе набагато спокійніше, ніж з першими дітьми. І як він виріс.

Далі

Виявилося, що зв'язок з Боркою повністю відрізняється спілкуванням з дівчатами. З самого себе Борка відрізняється.

Наприклад, він знає всі автомобілі. І Ліда в пару днів не розпізнає ляльку лише здавалося їй. І Маша відразу ж відкине її ляльку за кришкою, і починає приймати одну, Лідину.

На катоку Маша самовільно опишіть піруети і не сплачуйте найменшу увагу її падає (часто досить болючим), Ліда буде практично відразу ж, щоб лід не був таким же, погода не така ж, а взуття погано застібається, а Борка просто посидить в сноуборді і почне копати печеру.

У домашніх умовах Борка піде вимити руки відразу, Ліда - після того, як нагадка, і Маша буде повернутися, але вона не миється руками.

Це мої діти, всі три. Тексти пісень, а це означає: І вони так різні один від одного, що я дійсно не розумію, як вони можуть бути любими. І найголовніше, чому?

Чому я люблю себе, і до них, які я люблю їх з деякими, абстрактними, рівними відчуттями тієї ж любові невідомі мені?

Я люблю їх з різними кольорами, кольоровими, різними любов'ю?

Моя любов до ліди яскрава, лютна, чуйна, помаранчева. Я завжди впевнений, що вона мій помічник, мій друг, я можу кинути на неї. Я так багато, як мені, що іноді це дивний, що я повинен пояснити щось для неї. У віці дев'яти років я все-таки бачить її як дорослий.

(Рівне)

Моя любов до Маша - тихий, милливий, цікавий і маленький, все в низькому голосі, і з якоїсь причини синя. З Masha це чудово, щоб весело провести гроші, вуса, вона завжди дивує мене - мій Маша. І я ніколи не знаю, що прийде на її думку, наступного хвилини. Що вона буде відхилена або сердитися. Я майже завжди знаю, що робити її щасливим.

Моя любов до Борки ніжний, гарячий, спокійний і величезний як океан або небо.

І я по-різному з кожним з діточок, і я зміню в залежності від того, хто я розмовляю. З Borka, я м'який і ніжний. З Lida, простіше і більше відверта. З Мері, тихіше і більш уважним.

Це три різні почуття для трьох різних людей, які стали народжувати дітей.

З кожним з яких я маю власний окремий, і не поширений для всіх відносин. І не можна підійти їх під одним гребінцем «якою любов’ю для всіх дітей» – для того, щоб вони не були б боляче, щоб не було ревнощів, що ніхто не був одностороннім.

Навпаки я намагаюся відокремити кожну дитину (Я не маю багато з них – тільки три!), з кожним з них. побудувати свої окремі стосунки так, щоб кожен з них відчуває себе не стільки коханих, як брат і сестра, але найбільш близьких.Видання



Автор: Катерина Антонова

P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: ponaroshku.ru/blog/ya-lyublyu-ikh-po-raznomu-odinakovoy-lyubvi-k-detyam-ne-byvaet/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное