Комбінувати несумісні або два половинки одного цілого

У цій статті ми будемо говорити про стереотипи нашого суспільства, а також як міцно вони вбудовуються в наші жіночі голови.

Останнім часом я помітив себе цікавим. З якоїсь причини жінка в житті має серйозний вибір: вона повинна вирішити, яку шлях вона обирає. Шлях краси або шлях доброти і догляду.

Перша з них пов'язана з образом шикарної жінки, що дозволяє собі розкіш і відмінність, чарівність і увагу шанувальників, чуттєвого і емоційного задоволення. Все круто, якщо не для одного маленького, але дуже хитрощі «але».

р.



Жінки люблять, що не доглядати за собою. Вона не готова до любові і догляду, бути чуйним, люблячим і розумінням. вона занадто самоцентрована, і іноді так багато, щоб вона нехтує іншими людьми, які з часом робить її відповідями для інших.

На відміну від цього образу в суспільствіВін живе в телевізійних екранах, книгах та повсякденних розмовах. Повністю різний характер. Вона проста, солодка, humble, вид, турбота. До інших і тільки іншим. Вона навіть не намагається показати турботу або увагу на себе. Це робить її комфортним для всіх, але тьмяним і невимушливим для її оточення, адже в цій ситуації вона втратила себе.

І тут знаходиться найважливіша точка. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.Цей вибір зустрічається найчастіше несвідомо, доповнений зображеннями з фільмів і книг. І з прикладами життя інших.

Цей вибір є складним і, найчастіше, травматичним, оскільки він в основному передбачає відхилення частини себе, частини вашої сутності і вашої природи. Для жінки такий вибір в житті має на увазі, що я сам погоджуюсь закрити очі, щоб викреслити частину душі, і з яскравим світлом я спробую бути одним, що я вибрав. Навіть якщо я не відчуваю, що це іноді. Ці жіночі образи і стереотипи так діляться, що нам здається абсолютно незмислиме завдання, щоб об'єднати їх.

А потім це відбувається. Перший жіночий образ – краса. Без краси, природа жінки немислима. І з поняттям краси в даний момент пов'язані зображеннями жирних красунь-самостіш, описаних вище. Ця роль добре працює в житті дівчини до народження дітей.З народження дитини фактор догляду входить, тому що необхідно подбати про дитину 24 години на добу.

Як впоратися з цим складним етапом, не втрачаючи себе, на жаль, ні досвіду, ні приклади від реального життя практично недосвідчена. Тоді ще один сценарій повільно розгортається в житті жінки, сценарій догляду та уваги до іншого, і абсолютна байдужість до себе. Таким чином, жінка починає зцілувати інших, часто торкнувшись себе, доводячи себе і інші її право на існування.

Чому не можна знайти інший спосіб? Вони не мають обізнаності та відповідальності за їх життя. Нерідко ми схильні до атрибуту проблем нашого життя іншим.Прийняття є запорукою змін у нашому житті.





й Чема Мадоз

Приймаючи, що є певні труднощі в моєму житті, я роблю два речі. Перша передбачає падіння рожевих окулярів з очей, момент, коли я гірко зізнався собі – так, це сталося в моєму житті. Я дуже лікуюсь, і спочатку і передусім, Я це сам.

Крок другий. Я можу змінити це! Якщо ми порівняємо небажану ситуацію нашого життя з тампоном (порівняння не випадково, тому що ми не любимо, але привабливо, тепло і ми зазвичай задоволені), перший крок полягає в тому, щоб визнати, що я не плаваю в хмарах, але лежачи в тампон. І другий - стрибок, зусиль, коли я віддаю свою зону комфорту і оберіть щастя. Все, що ми ведемо до щастя або ні.

Так інтегрувати ці два зображення разом непросто завдання, але це єдиний, що призведе до цілості, краси і гармонії.



Народжений бути щасливим, особливо для



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: Народився

Категории

Смотрите также

Новое и интересное