У будинку є моф. Моя дружина і я почав шукати джерело цієї інфекції.

Ми всі навчаємо з дитинства доглядати за домашніми тваринами. Але будь-які шкідливі комахи, такі як мухи або таргани, не можна лікувати добре. Чи можу я? Веб-сайт Публікуємо смішну історію про те, як чоловік врятував квартиру від вторгнення молитви, і дружину з якоїсь причини не був щасливий про це!





У нашій квартирі колись був молитва. У пошуках джерела, дружини і подрібнити всі полки з одягом, мезоніном, всі шафи, в тому числі навіть шафки на кухні, де зберігалася крупа. Не знайдено нічого. І тоді моя дружина мала залишити на пару тижнів на діловій поїздці. Ви знаєте, що я розслаблений і не зробив нічого навколо будинку весь цей час.

По приходу дружини я вирішив відновити порядок, змащені, промивають посуд, навіть вакуумували килими. Після очищення я вирішив очистити пилосос. Я відкрита, і там... У пилозбірнику є гнізда молі. Зніміть його, відкиньте його, викладіть новий.

Моя дружина приходить і я зустрічаю її на залізничному вокзалі і взяти її додому. Побачимо, що вони говорять, подивіться, як добре я, знайшов гніздо і знищив його. Але я не знаю, де я знайшов його. Моя дружина почала здогадувати, так як ми пішли по всьому одягу, і там не було, тому вона почала в меблів. Я проходив всі предмети інтер'єру і ніколи не здогадувався. Для того, щоб не бути застарілим, він зізнався, що цей непристойний молитви організував гніздо в пилососі. Я приводжу машину, сміятися, і дружину мовчить. Я бачу, так м'яко відриває від очей рулон. Я не знаю, що це сталося, тому я запитую:

до Що це?!

до Це тому, що я не маю пальто! І поганий молотовий пил від голодації !!!

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное