Невибагливі переваги силових тренувань

Сьогодні багато людей, які відвідують тренажери, щоб отримати задоволення. Хтось робить це просто для свого здоров'я, і хтось заради роботи, тому що є багато місць, де хороший фізична фітнес може бути корисним! Веб-сайт Він розповідає про те, що власник, який не соромився запропонувати свою допомогу.





Я пішов в тренажерний зал один раз. Мій старий друг Віктор (власник цього залу) прийшов до мене і сказав:

- Я купив кілька млинців для барбекю загальною вагою 50 кілограмів. Я поклав його в спортивний пакет, вішуючи його на плечі, чекаючи таксі. І сумочка все одно значно витягне плече. Поставте його на землю. Поки щось дитина мухається, захопить її і тікає. Ну, насправді, це те, що він думав, як, я гона захопити мій мішок і відпустити. Він не виходив, він подрібнив сумку 10 метрів, і знизився поруч. Я пішов до нього і дав йому...

- Я перериваю другу.

- Чому на обличчі? Я подав йому свою картку. Я розповідаю, що ви можете використовувати фізичну підготовку. Не займе багато часу.

- Я не думаю, що він прийшов?

- Чому це? Він зробив. Я все ще не можу зловити його. Там, стоячи біля тренажера. Він покаже вам, як правильно здійснювати.

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное