Що таке за загальними жіночими хрестами

Погода в будинку відпочиє на плечі жінки. Це завдання не легко, і ви можете втратити терпіння і вдатися до фраз, які можуть поставити розмову (і всі відносини) в мертвому кінці. Давайте спробуємо зрозуміти «жіноча мова».





1,1 км "Чому чудово!"Це слово жінки, як правило, використовують в кінці аргументу, коли вони мають право і людина повинна бути заповнена.

«Ви не звертаєте увагу на мене на всіх!» зустрічає чоловіка на дверцят сердитися Катя. «Чи ти загубився?

Олег загадав. Катерина, Я був лише за півгодинний пізній час – там була важлива розмова з підрядниками.

"Я не доглядаю!" «Я сам!» - сказав він.

«Я не розумію, чому ти хочеш мене забути? Що я працюю, заробляю гроші для сім'ї, і ми проводимо вихідні разом. й

«Так ви думаєте, що все буде?» – Катя робить круглі очі. О, ye! Це чудово!

Психологічна консультація:

Чоловіки не можуть зрозуміти, що це слово означає і стають розчарованими. Але це не те, що ви хотіли! Спробуйте трохи пом'якшити повідомлення. Скажіть, наприклад, що важливо для вас підкреслити свою точку зору і це боляче, коли він заперечує його.

2. "Я швидко! П'ять хвилин!Ця фраза може тлумачитись двома способами. Якщо жінка каже, що перед приготуванням залишити будинок, «п'ять хвилин» дорівнює півгодини. Але якщо ви дали лише п'ять хвилин, щоб подивитися першу половину футбольної гри, перш ніж почати «допомагати навколо будинку», будьте впевнені – це буде рівно п'ять хвилин!

«Лена, скільки часу потрібно запакувати?» – Олег стоїть на дверцятах, утримуючи автомобільні ключі в руках.

«П'ять хвилин» голос від відповідей на номер.

«Окай, я прогріваю двигун. й

Після 20 хвилин порошкове Lena потрапляє в машину. Олег сердився: Ви сказали п'ять хвилин, і це було 20 хвилин! Ви завжди можете довіряти? Не було слідів гарного настрою, пара мала конфлікт.

Психологічна консультація:

Неймовірно, що фурнітура може підтримувати хороший тон у відносинах. Якщо ви не збільшите час, вам потрібно, людина не займе ваші слова серйозно. Ви хочете? Намагайтеся бути чесними про те, скільки часу потрібно і для чого.й В результаті не буде довго йти: людина, яка використовується для вашої чесності, також займе його і ваші слова серйозно в інших ситуаціях, таких як перегляд футбольного матчу.

3. У "Не сталося."Це спокій перед бурінням.Таке «непритомне» означає щось, тому будь ласка. Приправи, які починаються з «не сталося» зазвичай закінчуються «добрим». й

«Лорочка, мій чоловік – це просто нечутливий скин!», Він скаржав її другу.

«Чому ви вирішили зробити це, Викуся», - розповідає Лаура.

«Коли я відчуваю себе погано, він просто йде і їсть спокійно, або дивитися телевізор! й

«Що ви сказали йому, коли ви відчуваєте себе погано? й

«Я кажу, що нічого не сталося, і я мовчаю протягом тривалого часу», - говорить Віка.

Психологічна консультація:

Не вірить ваш «не сталося» і продовжить запитати про свій досвід. Більшість чоловіків подумати, що ви не в настрої для спілкування. Тоді ви можете дочекатися довгого часу, щоб показати ініціативу і не чекати.Поговоріть з ним прямо і поговоріть про вас.

4. У "Діти, триматися."Це завдання, не вирішення. Не продовжуйте за будь-яких обставин!

«Рома, поясніть мені, що відбувається! Хто це жінка з ким ви спілкувалися на телефоні? до Ірочка кладуть руки на грудях і приготують слухати.

"Це мій співробітник, вона називається для роботи ...," Рома - сказав він

"Дуже, підійти!" дружину додано саркастично.

Продовжити! Добрий день Немає, це не працює! Людочка зізналася з любов’ю та пристрастю. Це те, що ви хотіли почути, підозрюючи, що ви є шахтою!?, Рома вилетів і вилетів з кімнати.

Психологічна консультація:

Коли ви берете позицію "скарбної леді", ви ризикуєте отримати однакову сердитися і страшну відповідь. Чому б ви робили це? Подумайте про те, що ви дійсно хочете сказати чоловіка прямо зараз, і скажете його.





5. Умань Важкий, гучнийЦя невербальна заява часто суперечить чоловікам. Ви не розумієте, чому вона витрачає час, стоячи з вами про що-небудь.

«Я не помітив мене на всіх і не розумію мене, – Катя писала сумно в щоденнику. - Який зв'язок Важко побачити, як я дивлюся, як я не посміхатися на всіх, і як я зважаю весь час від ваги, яка лежить на плечі. Він не може бачити його, напевно, не любить мене. Чи дійсно потрібно розбити? й

Психологічна консультація:

Невербальні сигнали в зв'язку, звичайно, є дуже важливим і насиченим спілкуванням. Однак, вони не завжди читаються правильно іншою особою. Так що людина не знаходить вас дивним, спробуйте допомогти йому інтерпретувати стан. Вам буде легше.

6. "Це океї."Одна з найнебезпечніших висловлювань, що тільки чоловік може почути від жінки. “Все добре” означає, що вона вибирає час, щоб дізнатися, коли і як ви будете платити за вашу помилку.

«Що трапилося,» Ігор запросив своїх коханих.

"Це океї," Ніна бореться, щоб покласти посмішку на обличчі.

«Я можу побачити, що щось неправильно!» – сердитися людина.

"Так, це океї, ви думали!", Ніна розповіла ще швидше, намагаючись посміхатися більше і більше.

«Я не можу зробити це ще більше!» - сказав Ігор і прославив двері.

Завіса.

Психологічна консультація:

Скажіть чоловіка безпосередньо про Ваше невдоволення. Якщо ви скажете «все дрібно» під час складання руки і продуття губ, це подвійне повідомлення. І це така форма, яка може викликати взаємне роздратування.Якщо вам потрібен час, щоб подумати, що я відступив, і я хочу, щоб подумати про покарання для вас. Це поставить розмову більш відкритим і веселим способом: це не дивно, якщо діалог закінчиться зі спільним сміхом.

7. Про нас "Танк тебе."Якщо жінка говорить подякувати вам, не запитайте чому. Не пропустіть своє щастя! Якщо замість простого «завдяки тебе» ви почуєте «завдяки вам дуже багато!» (з акцентом на слово “великий”), слід негайно помітити тонку сарку, яка звучить в голосі. Після цього, без причин в світі не скажеш «за нічого». В іншому випадку це не важливо (див. нижче).

Психологічна консультація:

Так що людина не розбиває голову на тривалий час, намагаючись вирішити свої таємниці,Намагайтеся бути досить чіткими в спілкуванні. Навіть якщо ви хочете грати в кішки і мишу, в якийсь момент, стати більш серйозним і уточнити ваші сигнали. Після того, як гра може перетягувати і виростити в неперевершену абсурдність.

8. "Неважливо."Це елегантний жіночий спосіб відправки чоловіка, де Макар не приводив каву.

«Що все, що ви сказали? Я не розумію! – спробував уточнити Лену на Марина.

«Ой ...не питання...» розтягував Марина, намагаючись здатися ще більш таємничим.

«Чому не важливо – це не важливо...» – кинув Лену і перейшов на розмову з променевим тиком. й

Психологічна консультація:

Якщо ви використовуєте цей рух, будьте готові, що людина не може повернутися від того, де ви його відправили. Якщо ви дійсно подбаєте про цю людину, залиште йому можливість повернутися назад. Наприклад, додавання «Це не важливо прямо зараз, але я поясню це до вас пізніше. й

9. Навігація «Не хвилюватися, я зроблю себе. . ?Ще одна погрожлива заява, найчастіше сказав в той момент, коли жінка неодноразово попросила чоловіка зробити щось (покинути сміття, зібрати шкарпетки, що лежать навколо будинку, нігтьовий ніготь), виявивши, що він навіть не збирався з крісла, і почав робити все себе. Згодом ця ситуація призведе до того, що дурне чоловіче питання «Що не так?» і жіноча відповідь на номер 3.

Психологічна консультація:

Якщо людина не відповідає вашим запитам, це може викликати роздратування і небезпечність. Коли ви обираєте відхилену позицію: «Я сам», «не сталося», він відчуває відхилений. Так, ви дуже відступили, і ви хочете помста. Але пам'ятайте, що це жінка, яка робить погоду в будинку. Поспішайте виходити з вашого псування в контакті з чоловіком і розповісти йому, як довго ви попросили його і як боляче ви зараз. Тут ви не можете пропустити вирази (звичайно, з повагою) - ви бачите, людина усвідомлює як цінний і важливий для вас.

Правила спілкування з чоловіками:

Якщо ви хочете зрозуміти вас, навчаєте чоловічу психологію і дізнатися правила спілкування з чоловіками.

Русь один: Якщо ви запитуєте щось, скажете його прямо. Чоловіки не люблять натяки, рідкісний чоловік проведе час, щоб вирішити свої таємниці - крім періоду романтичної любові. Тоді він стане меншим і меншим бажанням зробити так, бо він зайнятий своєю місією чоловіка, а «незручні повідомлення» від жінки підірватиме свою чоловічу самооцінку.

Рулі два: Поспішайте говорити про свою мову — по-іншому, мову інтелекту. Повідомлень, такі як «Я відчуваю», «за моїми почуттями» може бути неприпустимо до чоловічого мозку, звикло до мислення і розрахунку. Звичайно, це добре, якщо ви помітили свої почуття. Більш логічно і раціонально.

Рулі три: не боятися. Чоловіки люблять сперечатися з жінкою, це прикріплюється до відносин приводу і нечітки. Але не переборщити його – в кінці дати йому приниження. Нехай він насолоджується своєю перемогою над вами і ви над ним.

Рулі чотири: Милий час. Чоловіки не люблять багато питань, особливо питань. Якщо ви помітили, що ваш чоловік з якоїсь причини не хоче відповісти або він не знає, що сказати, зупинити копання. Тепер йому потрібна пауза - дайте йому залишитися в ній.

Автор: Elena Mitina

П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: elenamitina.com.ua/publications/chto-stoit-za-zhenskimi-frazami.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное