Тимофій, це Неділя!

Веб-сайт Вона розповідає про смішну історію, яка є актуальною для всіх аспіруючих підприємців, стартапів та ін.



Мій друг і я бачу навколо. На початковому етапі підняти бізнес, всього сто відсотків психічних ресурсів, звичайно, спрямовані на вирішення проблем роботи: не до сну, не до спокою. Тексти пісень, а це означає: І ще одна ніч, я вийшов з моїх друзів. "Одягнув," прибув додому, впав дупа.

Я прокинувся вранці з чітким розумінням у моїй голові, що я пропустив і пропустив одну з найважливіших робочих процесів. Я зателефоную другу власнику бізнесу і бадьорості перерахуйте його все, що терміново потрібно зробити.

Хто гасить, в шоку, але все ж відповіді на випадок: кожен, хто повинен бути підкреслений, обіцяє процідити, вирішувати все в найближчому майбутньому і відправити звіти безпосередньо до мого будинку, з кур'єром. “Окай”, я відповіла з рельєфом, віддаю і проходжу.

У парі годин домофон прокине мене. Кур'єр, доставка.

- Я спить, що він буде доставлений? Я не замовляє нічого...

Перевірка адреси, прізвище, все право, доставка. Помаранчевий, добре, я запустив кур'єр, він отримує і руки мене ... Піца і 4 банки пива! А напис на піці ящик - маркер:

"Тімоті, це неділя!"

Я хороший працівник, так. Дякую, buddy!

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное