Лішний vez захист від misfortune

Ви коли-небудь були на дієті? Намагатися отримати тонше? Як ви закінчили все це?

Згідно зі статистикою, 95% людей, які вдалося схуднути на бажаний рівень, за рік. Ми говоримо про людей, які досягали бажаної ваги. І скільки тих, хто не вдалося отримати бажаний результат? Я думаю, що ми говоримо про багато тисяч.

Що таке причина для такого розчарування? Про це Анна Панченко, особливо для .

410668



й Чема Мадоз

Китаянка добре говорить: «Доступна вага не є захворюванням, але захист від захвату»й

Отже, якщо у вас є додаткові фунти, думають про те, що вони оберігають вас від? З яких небажаних емоцій, ситуацій або рішень? Чому потрібно їх?

Ви не думаєте, що це необхідно? Я тебе, Ви неправильно!

Завжди (Я повторююю: завжди!) досягає всіх цілей. Він часто не розуміє, що це його мета.

Так, на свідомому рівні жінка може захотіти стати стрункими, і підсвідомо, найчастіше вона використовує зайву вагу як універсальну «закуску» для всіх випадків життя.

Потрібна вага – це унікальний, соціально схвалений спосіб відключення життя “надалі”. й Почати завтра.

Надмірна вага практично завжди друга задача замовлення. Це не причина, це ефект.

Щоб надати вам краще розуміння того, що я маю на увазі, я даю вам приклади:

Приклад 1

Жінка боїться кинути неоплатну роботу і почати пошук нової. Причини цього страху можуть бути багато: Зіткнення зони вашого комфорту, страх провалу, страх невідомого та ін.

А потім вона каже, що вона буде шукати роботу, коли вона втрачає вагу. Після того, як надмірна вага людей значно менша, швидше за все, потрійні в високоплатну роботу!

Ця причина є чіткою для багатьох і цілком підходить для себе жінки. І якщо її страх бути вогнем досить сильний, вона ніколи не втратить зайві кілограми, оскільки страх є дуже сильною базовою емоцією.

Це, реальна причина додаткових фунтів є страхом звільнення, і зайва вага є виправданням і правової причини, чому вона не кинути. "Коли я втратив вагу" еквівалент "після дощу в четвер".

Після того, як ви є хорошим професіоналом, ви можете знайти в будь-якій ваговій роботі.

Приклад 2

Жінка каже, що вона буде будувати тісні і довірливі відносини з чоловіком, коли вона стає стрункою. Жінки з зайвою вагою не люблять чоловіків! І якщо вона має підсвідомий страх відносин, вона стане струнким назавжди.

Кожен розуміє, що різні чоловіки люблять різні жінки, але простіше робити нічого і «велика вага» протягом років, ніж боротися зі своїми страхами, тривогами і сумнівами.





Так, ми скажемо, ми збираємось танцювати, ми будемо бігати. Після того, як ми втратимо вагу, ми відкладаємо наше життя пізніше. Знайти причину, чому не зараз. Ми живемо назавжди, коли все буде різним.

Якщо у нас є дивовижна амбітна мета, але ми боїмося не вдається, боячи щось змінити в нашому житті, боятися піти зустрітися з мрії, зайвою вагою, а потім прийде на допомогу. Повідомляємо про те, що відповідальність за життя.

Звичайно, це не повний перелік того, що можна сказати про психологічні причини зайвої ваги. Але сподіваємось, що ця стаття буде заохочувати вас виглядати не тільки як дратівлива проблема, але і як можливо джерело прихованих бонусів для вас.

Що я хочу, щоб зібрати всі це?

Якщо у вас є зайва вага, яку ви не можете втратити, подумайте про те, чому вам потрібно? Чи є все, що ви відключилися до тих пір, поки я втратив вагу? Якщо ви робите, зупиніть прокрастинування і запустіть його зараз. Зніміть зв'язок до ваги і тримайте його як для wand, втратить всі значення.





Один з основних уроків потрібно вчитися

Що таке різниця у віці подружжя



Ви можете зробити це вправи. Насолоджуйтеся комфортом, закрийте очі і скажіть «завдяки тебе!» на вашу зайву вагу для всіх речей, які він зробив для вас. Дякуємо за допомогу. Ви несете відповідальність за життя. Відкрийте очі.

Бажаю вам жити багатим, яскравим і найголовнішим «добрим» життям і не залишаючи шансів на зайву вагу!



Автор Анна Панченко, особливо для





Джерело: Анна Панченко

Категории

Смотрите также

Новое и интересное