Лобіо з червоної квасолі та горіхів

Помилки і помилки, але тепер я можу зробити супер смачний Лобіо в домашніх умовах. Що я хочу поділитися з вами. Ви не пошкодуєте! Часник поєднує в собі безліч корисних властивостей.Він багатий сіркою, яка не тільки дає часнику його відомий (і не так) запах, але також має антибактеріальні, противірусні, протигрибкові, протизапальні ефекти. Часник допомагає знизити концентрацію холестерину ЛДЛ в крові, а також знижує артеріальний тиск. Пригнічує ріст ракових клітин. Містить марганець, селен, вітамін B6 і C.

Червоні квасоля багаті клітковиною та білками. Містить широкий спектр вітамінів і мінералів: Фолієва кислота, вітамін В1, велика кількість молібдену, мідь, марганець, фосфор, залізо, калій і магній.

Горіхи містять величезну кількість вітаміну Е у найбільш вигідній формі. Гамма-токоферол, який захищає нашу серцево-судинну систему. Багатий в антиоксидантах і омега-3 жирних кислот. Волоські горіхи мають протизапальні та антикадрові властивості. Вони також містять мідь, марганець, молібден і біотин.

Коріандр і cilantro мають протизапальні ефекти. Допомагаємо контролювати рівень цукру і холестерину, а також виробництво вільних радикалів. Це сором'язливість, але це було освітлення для мене, щоб дізнатися, що коріандр і кінчальник є однією рослиною, де кіндро є листя і коріандр є його насінням.

Час готування - 20 хвилин

Загальний час - 20 хвилин

Кухня: Грузинська

Кількість порцій: 6 хв





Інгредієнт:

  • Червоні квасоля, сухі - 1 склянка

  • Горіхи, дрібно рубані - 1⁄2 склянки

  • Цибулю дрібно нарізати -1 шт

  • Часник, дрібно нарізати - 5 зубів

  • Cilette, свіжі - пакет

  • Коріандр - 1 чайна ложка

  • Сіль, Гімалаян / Морський - за смаком

  • Чорний перець, мелений - за смаком

  • Масло вершкове масло, для обсмажування - 2 ст.л.





Як приготувати:

1,1 км Замочити квасолю в теплій воді з 1 чайною ложкою содової ночі. Змочування квасолі (як крупи) необхідно промити фітичну кислоту анти поживними речовинами. Замочити в скляних або нержавіючої сталі посуд. Уникнути пластику.

2,2 км Після замочування ми добре промиваємо квасолю. І варимо до готовності (замочена квасоля варимо набагато швидше). Так це не каша, але це не складно. Прохолодити вниз.

3. У Ми розтопимо вершкове масло в сковороді. Заростити 1⁄2 чайну ложку коріандру на вершкове масло протягом декількох секунд. Запах буде незвичайним!





Антидепресант Рецепт: Рожева овочева Пиріг

Як приготувати томатний суп з курча



4. У Потім одягаємо нарізані цибулю і обсмажуємо їх на темний золотистий колір.

5. Умань Далі це просто. Змішувати квасоля, горіхи, цибулю і часник. Додайте свіжий олівець і коріандр. Сіль і перець за смаком.

Бон привіт! З любов’ю!





Сайт: www.salat-lobio-iz-krasnoj-fasoli/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное