Неживі емоції приваблюють неживі події в життя

У цій статті ми говоримо про емоції. Нещодавно я отримав лист від клієнта, в якому він описує свої емоції як слабкість. Я дивився чому.

Після того, як емоція не пригнічує, але жила повністю.

Що відбувається в житті? У нашому суспільстві ми попросимо дітей не сміятися. Все це призводить до утворення емоційної травми, і, в результаті, емоційних блоків в організмі.

Нерідко в нашому житті буває, що ми кидаємо наші емоційні травми навпіл, бояємось відчути їх.





Після розлучення жінки часто звертаються до нових відносин або знаходять вихід у дітей, релігії або творчості. Втративши деякі життєві можливості, жінка намагається не думати про це, забути, змінити її увагу на щось інше, затишно себе з безліччю «але».

Загубивши дитину (приміщення, аборт, заморожена вагітність), жінка відкидає всі свої емоції і зосереджує на молитвах і усвідомлення причин того, що сталося.

Коли щось травматичне відбувається в житті, ми починаємо шукати причини, рішення і рельєф, або спробуємо забути. Але біль і травма не відходяться, вони залишатися глибоко в нас і запобігти нам від почуття повного і радісного. І особливо похмурі дні ми думаємо про те, як це може бути, якщо це не було.



Через неживу психологічну травму, негативні емоції продовжують відвідувати нас через рік, поки ми навчимося жити з цим фоновим болем - "Дуже це сталося, це мій хрест і я переносить його до кінця".

На додаток до внутрішньої незадоволеності, депресії, хвороби, неживих подій форми емоцій у нашому житті.

Вони шукають можливості некоректного, нарешті, до повноти, щоб жінка живила і дасть їм йти.

І кожен новий втечу від болю приносить жінці назад до цього кола.

Мій клієнт втратив дитину в пологах. У радянських часів. Приправи і примочки не приймаються. Довгий час вона збереглася в лікарні, де вона не могла позбутися від її болю. Вона провела п'ять божевільних днів в лікарні, спостерігаючи щасливих мам, годуючи своїх новонароджених малюків. Вона просто притискала її емоції.

Після виїзду з лікарні вона чекала нормального життя, без консолідації та симпатії, без можливості бути самостійною і просто усвідомлювати те, що сталося. Вона навіть не показала її мертвої дитини. Час допоміг приховати цей біль глибше. І через рік вона знову вагітна. Всі 9 місяців вагітності вона прогулялася в дикій стресі, в страхі і попередженні неприємностей. В результаті хлопчика народилася, яка почала серйозно підходити.

Наступна вагітність знову емоція терору і страху. А дочка народилася, яка майже загинула в дитинстві. Її діти були дуже хворими і слабкими. За 7-10 років свого зростання, матір їх у страхі. Чи можна ви уявити, що це життя?



Ще один випадок. Жінка зустріне чоловіка, падає в любові з ним, починає відчувати своє серце. Потім він пропонує залишити і зникає. Не один рік буде чекати і вірити, що він повернеться. Вона не будувати відносини з чоловіками, з гідними чоловіками, з якими вона могла створити щастя. Чому? Минулі стосунки ще не надходять.

Коли біль не знаходить свого кінця, вона залишається незабутньою - наша свідомість відтворить її до тих пір, поки вона знаходить вихід на реальність.

Ось чому страхи, які ми ретельно відступаємо від себе. Ми не живемо їх, ми відступаємо від них, але наша свідомість прагне до гармонії і визволення від страхів, щоб вони знову захопили нас і знову.

Неживі емоції, як незакінчений фільм, незакінчений вірш. Наша свідомість змушена повернутися до неї знову і знову, щоб завершити те, що ми почали і заспокоїти.

І в цьому випадку для свідомості будь-який фінал краще, ніж зламаний (навіть на щось добре) сценарій.

Непривабливі емоції від участі чоловіка - це вічний страх відкинутися. І це може працювати з нуля.

Неживі емоції від втрати дитини Якщо аборт або негабарит - це вічний страх для дітей, перезахисту, напруги, контролю або, навпаки, непристойність у всіх своїх недоліках. І буде негативно впливати на життя дитини.

Неживі емоції від втрати цінної речі Це вічний пошук і нездатність жити в даний час, насолоджуючись кожним моментом.

Моя мама колись втратила дуже важливе хризолітне кільце до неї. Це було 7 років, але все ж, коли вона ходить на кухню (рідко ліві ювелірні вироби там) і вона має вільний момент, вона починає вивчати шафи і шухляди в пошуках цього кільця, шнурування і нерва, в мільйоні і п'ятдесят разів просять мене, якщо я бачив його.

Неживі емоції від втрати тварини Поява інших тварин, вічна сумність при погляді подібного собаки або кота, відчуття довгості при погляді, як інші користуються відносинами з тваринами.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Ви завжди будете щось натягувати зсередини і змушувати вас хвилюватися від подряпин. Таким чином, є ключові моменти в житті, які потрібно жити через фінал.

Які ситуації важливо жити обов'язково?

• розлучення (сепарація);
• смерть чоловіка;
• аборт;
• викиди;
• втрата дитини;
• смерть коханої людини;
• Смерть коханої тварини;
• втрата значного предмета;
• захворювання власних і близьких;
• Шикарна ситуація з минулим
• відторгнення будь-якої ситуації;
Невизнані емоції (невизнані любов або вдячність)
Неперевершений борг (моральний, моральний або матеріал).

Будь-яка втрата любові повністю проживала, якщо це дає можливість жити через такі емоції: небезпеч, гранат, страх і шкода загублених можливостей.

Ми залишаємо за хвостами не тільки від неживого болю, але і неживої любові. А потім відправляйте нам подібні люди і навчіть нас знову і знову. Видання



Автор: Юлія Базилєва



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.b17.ru/article/39944/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное