Чудова ідея для молодої жінки з уявою: пара ріжучих на старому светрі - унікальний наряд готовий!

Кожна жінка в шафі має пару речей, які вже зношені, і відкинути - це патологія.

"Сайт" Подарує ідею модної модифікації тільки для такого випадку і пропозицій свінгерий Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Як відтворити светр
  1. Найпростіший спосіб освіжити светр, щоб пришити вставку тонкої тканини. Відмінна блузи імітація!





  2. Абсолютно оригінальний!
    р.

  3. Що таке краса таких виробів полягає в тому, що ви можете взяти річ будь-якого розміру, як основа, і регулювати ширину відповідно до ваших параметрів.
    р.



  4. Дуже приємно.


  5. Ведуться роботи 2 години, і як він був!


  6. А в даній моделі полички светри грають більш декоративну роль. Дуже гарне поєднання кольорів і фактур.


  7. Чоловіча сорочка + яскрава светр = модний тунік!


  8. Ось як зробити красиву спину.


  9. «Сеттед» після миття речі, але улюблена річ може бути доставлена до життя, використовуючи в тандемі з легким туніком.
    р.

  10. Давайте мені чесно: ця модель вразила мене! Я обов'язково спробуйте зробити щось, як це...


  11. Яскравий і незвичайний.


  12. Продовжуємо відірвати трикотаж: оригінальні моделі з ефектом багатошарового.


  13. Ще одна незвичайна ідея дизайну!




Тепер ви знаєте, як зробити звичайний светр об'єктом універсальної уваги і радості. Простота зміна допоможе одночасно перезавантажити шафу і оновити шафу!

Якщо вам подобається ідея, поділитися своїми друзями!

Зараз кожен може публікувати статті.
Спробуйте ДИТЯЧИЙ ЧАС Автор статті

Він любить фотографувати красу природи, помадою ручної роботи. Сонце Ваня навчила мамі впоратися з будь-якими побутовими завданнями: Марина знає, як видалити найскладніші плями і очистити будинок в матерії хвилини. Зацікавлена в найсвіжіших, найрізноманітніших життєвих питаннях, ніколи не залишається від чого сподобаються турботи! Улюблена книга Марини – гон з вітерцем M. Mitchell.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное