Проста тест Лесенка: Перевірити самооцінку дитини

Кожна людина постійно порівнює себе з іншими людьми і на підставі цього порівняння формує думка про себе: його людські якості, риси характеру, можливості і здібності. Так поступово сформована самооцінка, яка починає розвиватися на ранньому дитинстві. Відносини батьків і дітей мають дуже великий вплив на самооцінку дитини.

Для дитини з адекватною оцінкою характерні такі особливості, як зручність, бажання контактувати, активність, ресурсність, почуття гумору.

Р



Діти з низькою самооцінкою характеризуються відступом і підвищеною вразливістю, пасивністю і підозрою. Поведінка істоти гірше інших є причиною, що вони часто відмовляються брати участь в інших дитячих іграх, і якщо вони роблять, вони часто відступають.

Діти з високою самооцінкою, як правило, краще, ніж інші. Вони часто агресивні з іншими дітьми. Я найсильніший (повний, кращий). Ви повинні слухати мене, робити що я хочу.

Звичайно, ці описи дуже короткі, але можливо, хтось вже визнав свою дитину?
Самооцінка впливає на долю людини, про те, як його відносини з іншими будуть будуватися в дорослому віці. Нижня самооцінка – це родючий грунт, на якому багато психологічних комплексів зацвітуть в пишному кольорі – нижчий комплекс, «потворний» комплекс, комплекс «імплім» та ін.

Якщо ви хочете дізнатися, що самооцінка вашої дитини, це допоможе.

Lesenka Test (Ten Steps Test)

р.



Цей тест можна використовувати з трьох років.

Потрібно малювати сходи 10 кроків на шматку паперу, показати дитину і пояснити, що на самому першому, нижньому кроці є найбільш погані діти (свіж, жито і т.д.), на другому - краще дітей, на третьому кроці - ще краще, і так далі. На десятому, найбільшому крокі є діти, які є найбільш... хто АЛВАЙС робить краще.

Дуже важливо, щоб дитина розуміла все правильно, тому бажано попросити його після пояснення того, що він зрозумів. Потім запитайте, який крок він поставить себе або ляльку на (припустимо, дитина ідентифікує ляльку).





9 принципів благородної освіти, які актуальні в XXI столітті

Щастя є побічним ефектом звичайного життя



Якщо дитина кладе на 1-й, 2-й або 3-й нижчий крокВін недооцінений.

Чотири до семи. Самооцінка адекватна, нормальна.

До 10. - самооцінка висока.

Тим не менш, для наймолодших дошкільників, самооцінка вважається завищеною, якщо дитина кладе себе на верхній стадії кожного разу, коли він тестує. Видання





Джерело: v-garmonii-s-soboi.ru/wzaimootnoshenija/samootsenka-rebenka-1

Категории

Смотрите также

Новое и интересное