Як чоловіки приймати гроші від жінок

Гроші знову! Виявляється, що ця тема разом з любов'ю є одним з найцікавіших!

Вчора я отримав лист від клієнта (з скорочень):

«Ольга, гарна ніч. Я дуже хочу зрозуміти, що віра перешкоджає моїм позитивним відносинам з грошима. Я хочу розповісти вам маленьку історію про мене.

Коли я одружився, мій чоловік захопив свій гаманець від мене. Ми зламали. І я одружився двічі і мій чоловік не дав мені гроші. Останній загрожував мене з моїми грошима. Звичайно, я візуалізую і медитую про гроші, і я люблю гроші, це легше жити з ним, але я відчуваю, що мені потрібно працювати на цій темі більш глибоко. Побоюючись, що мої гроші будуть відходити.

Ольгою, я був дуже вдячний, якщо ви можете допомогти мені скасувати цей вузол.





Поставити питання. «Спілкування з грошовими коштами, які відносини?» ?й

Про:

  • Як покласти їх в гарний гаманець?
  • Або це про те, як ви вносите їх в ощадний рахунок щомісяця?
  • Або як покласти їх під подушку?
  • Або як ви витрачаєте?
  • Або як ви попросите когось за них?


Які ваші відносини з грошима?



Cs і A's.

На мій погляд, всі перераховані вище можна віднести до відносин з грошима.

Тим не менш, ви погоджуєтесь, що в багатьох випадках гроші показують ваші стосунки з собою. Хто ви відчуваєте в цьому світі (по або багаті), як ви сприймаєте інших людей і себе відносно цих інших людей (беттер або гірший), як ви оцінюєте себе (розумний або ступінчастий) і т.д.

Довгий час спостерігали, що Найдешевші гроші в Трий І більшість з них нічого не досягла в плані фінансового благополуччя. Чому? Зважаючи на те, що для всіх студентів необхідно чітко, систематично, за умови дотримання правил та законів. Є навіть такий синдром, який називають «авардом».

В той час як C вже досягла мети і отримав те, що він хотів, відмінний студент думає весь час, думає - піти або піти, це дорога або це, світло або з валізом і т.д. І C-man не думають, він робить, бо він використовується для того, щоб встигнути в останню хвилину, він використовується для хребта, для хребта, щоб якось отримати його C.

У інституті студенти навчають тему безпосередньо на іспиті, адже в їх житті ще багато всіляких цікавих речей, крім вивчення, вони повинні зробити все скрізь. І вони дійсно роблять це. І найголовніше, заробити гроші і жити щасливо.

Вона просить, Що в них немає? Це просто. Вони присутні. Це гарна ідея, що не дає вам велике значення.й Cs завжди в грі, поки A's завжди дуже серйозно. Пам'ятайте Барон Мунасен, найбільші частини виконуються серйозним виразом.

Зайдіть! Гроші люблять світло і мобільні люди, а потім вони стають легкими і мобільними у відносинах з вами.

Чоловіки та гроші

Жінки скаржаться, що чоловіки не дають їм грошей. Це добре або погано? Вся преса заповнена інформацією, яку чоловік повинен платити жінці за жіночу енергію. Зареєструйтеся! І якщо він не сплачує, то що? Погана енергія, писати експертів, не хоче чоловіка платити за неї!

Жінки слухали і читали цю інформацію, приймали її як собачу, і тепер торгують, якщо щось йде неправильно, як написано в смарт-книжках.

Поговоримо. Ви можете погоджуватися або навпаки, сперечатися з тим, що зараз представлена правдою в "першому екземплярі", але це не вирішує ваші проблеми і не призведе до бажаного результату.

Прості спостереження за життям, які свідчать:

  • Є щедрі чоловіки, і є життєздатні чоловіки.
  • Є багато чоловіків і є бідні чоловіки.
  • Є сильні чоловіки і слабкі жінки.
  • Є сміливі чоловіки, і є комори.
  • Є трудоголики, і є лідачі чоловіки.
  • і так далі.


В залежності від того, який життєвий партнер ви обираєтеся жити разом, ви збудете такі грошові відносини з ним. Якщо ви обрали спочатку життєздатного чоловіка і почали жити з ним, чому ви думаєте, що він раптом вирішив бути щедрим? Він жив у своєму жаді на певну кількість років, встановив себе в ньому, він був комфортним в ньому. Чому він буде різним?

Злодій чоловікові, як правило, вітаються в інших речей, таких як почуття. Коли ви зустрілися з ним, ви не помітили, що? Так чому б ви не пустили гроші?

Або інший варіант. Ваша людина далека від роботи, і ви побачили її з самого початку. Неважливо, що ви спробували надихнути його, ви ніколи не встигли відступати від дивана. Де він отримує гроші, якщо він на спині весь час?





Ви можете піти на розмову про чоловіків, але є одне. У ситуації двох, як відповідальні. Жінка – для вибору такого чоловіка (лазня, жито, слабка і т.д.). Чоловік - для вибору жінки, яка не надихає його на експлуатації.

Помітили, що чим вища жіноча самооцінка, тим більше бажань вона має, тим швидше чоловік росте фінансово поруч з такою жінкою. Він росте і ділиться цими благословеннями з нею, а потім додає більше.

Чим менше бажає жінка має, тим менша вона цінує себе, дозволяє їй лікувати себе непривабливо («Останній з загрозами приймали гроші від мене»), тим менше грошей її чоловіка додає, чим гірше вони живуть з точки зору відносин в цілому.

Це призводить до резюме. Жінки, приступають до себе! Розвивайте свою «вагу» і починайте шукати. Ви не хочете!



Цікаво: Як мозок сприймає гроші

Чому більшість людей не будуть успішними



Дивитися уважно, які партнери ви обираєте, щоб не брати участь у їх чергуванні, оскільки дорослий не може бути змінений, він може лише захоче його самостійно.

Дивимося уважно, що ви насправді шукаєте - як ви знаходитесь у ваших фотографіях сучасності, як ви знаходитесь на фотографіях майбутнього, позбавляйтеся від негативних картин минулого і дайте більше любові до ваших відхилених частин себе!



Автор: Ольга Григорієва





Джерело: olgagrigorieva.com/dengi-i-muzchinu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное