Саме тому у моєї кухні завжди є упаковка одноразових душових шапок!

Чим корисний був звичний душова кабіна! Нещодавно мій друг, який працює як перукар, приніс пару пакетів простих поліетиленових ковпачок. Ви можете зробити маски для волосся з маслом кастора, і в принципі корисної речі, вона впевнена. Я знайшов щось нове.

Наприклад, відомі майстри кулінарного мистецтва використовують душові ковпаки замість кондитерського шприца! Вам просто потрібно наповнювати шапку кремом, обв'язувати гумку, відрізати куточок, і можна довести до бізнесу. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Я сподіваюся, що ви будете зачаровані цим дивним, але все ще корисні способи використання прозорих одноразових шапок!





Одноразові капелюхи Нестандартні методи застосування
  1. Я люблю за допомогою планшета або телефону замість книги рецепта. Щоб зберегти екран чистий. Спрей, можна захистити його прозорою кришкою.


  2. Після очищення краще видалити щітку або віник в такому непровадженому випадку. Пил і бруд не поширяться по всьому будинку.
    Р

  3. Який стильний смугастий капелюх! Чудове рішення, якщо у вас є побутова техніка з відкритими чашами. Ніщо не буде брудним, якщо ви використовуєте пластиковий захист!


  4. Харчовий бак! Чому? Зручно ...


  5. Це право. Кошик!
    р.

  6. Пленті зволожують міксером або душовою насадкою з оцтом і загортають їх кришкою, закріплюють її. Ви будете здивовані, як блискучі вони будуть в пару годин!


  7. Як можна на різних пультах універсальний - гумова шапочка!


  8. Як оригінальні і стильні. декор! Все, що вам потрібно, є пластикові капелюхи різних кольорів і краплі фантазії.
    Габаритний зображення

  9. Домашнє волосся маски дуже легко зробити! Крім того, якщо у вас немає міцності, щоб мити волосся перед сном, а волосся не дуже чисто, можна покласти на шапку і захистити подушку від забруднень.
    188977

  10. На пікнік часто приходять гості, які не називалися: мурах та інших тварин. Душова шапка зручна у використанні як захист від вторгнення!


  11. Під час дощу можна накрити велосипедне крісло з пластиковою кришкою!
    р.

  12. Засихаючи капелюх на нижній частині квіткового горщика, ви будете впевнені, що волога буде залишатися в грунті і нічого зайвого буде підвігнута. Звичайно, після деякого часу потрібно зняти його так, щоб рослина була комфортною.
    Р

  13. Водонепроникний чохол Для зйомки в погану погоду ви можете зробити це самостійно! Фіксувати пластикову прозору кришку на камері за кадром і збирати шию навколо об'єктива, натискаючи щільно на об'єктив з гумкою. Поставте решту поліетилену спиною і натисніть її ще однією щільною гумкою. Водонепроникний чохол готовий!


  14. Пластикова кришка Замініть харчову плівку, якщо необхідно накрити пластину лівою їжею і покласти в холодильник.


  15. Відмінна заміна різних контейнерів! Немає пилу всередині.




Покласти вимитий молодий картопля в душовій шапці, залити велику сіллю, ретельно перемішати. В результаті шкірка з картоплі очищається без особливих зусиль! Також за допомогою пластикової ковпачки можна збити м'ясо: вона не буде пошкоджена, все буде ідеально.

Якщо вам подобається ці прості трюки, покажіть їх іншим! І не забудьте поділитися своїми оригінальними ідеями для використання простих речей.

Артикул

З дитинства, Олександра Кілімчук зацікавлена в медицині, виросла в сім'ї лікарів. Він здатний приготувати шикарний сніданок буквально з нічого, не боїться експериментувати на кухні: він готує пироги без борошна, низькокалорійний майонез, корисні солодощі. Він ніколи не дає і вважає, що люди створюються, щоб допомогти один одному. У всіх своїх побутових справах, син Саша є помічником. Улюблена книга Олександра – Мистецтво Божої Матері

Категории

Смотрите также

Новое и интересное