Аномальна жінка

Д-р Дім з маленькою дівчиною:

- Чому ти так сумний?

- Я не сумний, я складний.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Хтось сказав, що я хворий на компліментацію всіх, інших, які вони говорять, «Дуже, як просто все з вами». Іноземці періодично підняти очі на небо і гроан: «Що таке жахів!» Якщо ви об'єднуєте всі ці плоскі характеристики, ви можете нарешті реалізувати, що я складний фольг. Він страшний.

Всім погоджується, що я не нормальний.

Це питання завжди занурився! Про нас В кінці потрібно з'ясувати. Хто такі «нормальні люди» від казки «не так нормальні люди»? Хто такі міфічні істоти, які нібито мають все життя? І звичайно, я особливо зацікавлений у підвидах, які називають «нормальна жінка».





Що робити? У мене є невеликий друг. Ми знаємо один одного з 16 років, і в результаті поєднання обставин ми живемо поруч дверима Москви. Це допомагає, коли потрібно залишити ключі десь, але не підвищить шанси спілкування. З того, як чоловік має машину і підійшов до магазину з ними.

У машині є рідкісні сеанси жіночого спілкування. Якщо ваш чоловік не слухав на радіо. А якщо він слухає, ми будемо говорити тільки тоді, коли ми їдемо порожніми кошиками вгору ескалатор від стоянки.

Цього разу нам вдалося розбити футбол, що призвело до того, що ріжучий знак, у сенсі, що «зварити ми говоримо як нормальні жінки?» Ми, ймовірно, не можемо, тому що ми, ймовірно, божевільні.

На повторенні неодноразово (але в м'якій формі) питання, що кажуть «нормальні» (це його колеги), чоловік соромився, роздратував кінчики вуха, нічого не знайшов.

По дорозі, що бесіда в машині, я вважаю висоту нормальності, бо ми говорили про те, як виростити грошове дерево і може мій величезний дракаена так швидко з'єднуватися, тільки тому що Гус писав в трубі?

Після того, як знову був наступний внутрішній інцидент. Діти збираються танцювати. Азія носила спортивну куртку. Гус побачила її і розтирається в депотичному тону: «Мом! Тексти пісень, а це означає: Чи буде вона коли-небудь виглядати нормальною дівчиною? Ну, вона не є нормальним характером! Але светр з п'ятою! Він повинен бути відповідальним за свої плями. Він не каже нікому.

Я сказав, що, як тільки він пояснив мені, що нормальна дівчина була, я буду негайно почати піднімати її в Аса. Виявилося, що дівчина, яка погоджується з ним. А! Звісно!

Я не знаю, якщо ці речі генетично передані, але його тато провів довгий час, намагаючись передати мені простий рецепт мирного співіснування: «Я кажу.» І це не допомогла, до речі.

Фреак жінки - це головний герой нової російської літератури. Що божевільний став нормою. А що про «нормальні» жінки, ні звичайні книги, ні фільми. Вони не цікаві, вони не драматичні!

Але вони навіть зустрічаються в житті? Хто-небудь бачив? Хто ви, нормальна людина? Як ви існують в природі та суспільстві? Як жити, нормальна жінка? Чи можна мити вікна на Великдень? У вас є крохмальні штори на кухні або креативних замках і підвіконнях? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.



Економія або витрати? Контроль емоцій або відпускання? Ліжко в Туреччині на пляжі або з книгою на дачі біля Москви? Сприяння в спа-центрі або в процесі управління персоналом? Ви відбілюєте дочку в басейні, подивіться серію і на боці? Або перемішуючи віскі і кокс з valerian і шукайте пригоди? Подбайте про шкіру обличчя, не забудьте про область декольте? Ви робите гардероб правильно? Не дайте собі боляче або не піклуйтеся.

Ой!



- Я не сумний, я ускладнений, будинок сказав дівчину. - Жінки люблять. Ви зрозуміли.



Я не сумний, я складаний. Але чоловіки не люблять. І болить їх.

Але іноді я думаю про те, що йти назад до покинутих спроб, щоб спростити. Добре, звичайно, пити, нормально їсти. Ще один йогурт, одна курка.

З насолодою прасування, в'язання рукавиць, спілкування по чаю про вашу жінку - обговорити, як це більш ніжне, щоб отримати кістки з вишні. І відреагувати на все нормально. Де зупинитися, де зберігати мовчу. Я просто не знаю, коли і де.

Але я повною драмою.





Ви середні 5 осіб, які ви витрачаєте більшу частину часу.Синдром краси. Не робіть це!

Як тільки я був навіть відхилений для інших, коли в карелі, чи людина або жінка, вони кинулися: «Що ми не маємо людей», «Чим не можемо нам нормальних людей...» Я зберіг мислення, як це? Як це?

Ну, я не гонну, щоб зробити це будь-яким чином, але я повинен знати, що це так, щоб мати можливість ковтати під моїм нормальним. Іноді, з часом. Видання



Автор: Поліна Санаєва



Джерело: gorabbit.ru/article/anormalnaya-zhenshchina

Категории

Смотрите также

Новое и интересное