Натхнення уроку з Рози: Ми не відкладаємо своє життя пізніше.

Університет Мітон Еріксон. Перший день навчального року, мій перший клас, де я буду вчитель. Професор, Мерлін Аткінсон, ректор Цього року у нас є новий студент. Ви знайдете його дуже цікавим і незвичайним виглядом, вона сказала.

Я почав шукати його (звичайний студент). Шукаю, я відчував когось обережно доторкнутися мене, поставивши руку на плечі. "Я тут..." обличчя ретельно змащеного, зморшують старі леді. Вона сказала: Моє ім'я - Роса, вуаєрист... Я 87. Чи можете ви дати мені hug, оскільки ми зустрілися? вона сказала. Я сміхався і сказав: "Офісний курс!" Приїжджайте, дайте мені хуг. Я захопив її туго. «Я так молодий і невинний, чому ви прийшли навчити в цьому віці? й





Я жартував, відповідав сміятися: "Я прийшов тут, щоб знайти наречену." У мене є кілька дітей. Коли я втрачу, я можу дозволити собі піти на світовий тур.

Після першого уроку ми пішли в їдальні, де ми відвертаємо молочний шоколад. Ми відразу стали друзями. На наступний день і наступні три місяці, коли я прочитав курс, ми завжди були в їдальні. Вона була настільки розумною і досвідченою, що послухала її, як я можу дізнатися багато з неї, хоча вона була студентом мого курсу.

Роза була богиня в університеті для семестру. Девер вона була, так багато друзів навколо неї. Одягнена Жінка Голий чоловік Привернення уваги інших студентів. Роса жив повноцінне життя студента. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час.

Наприкінці семестру ми запросили Розу на Різдвяний бал, щоб дати виступ. Вона готувалася як велика розмова, написав кілька аркушів тексту мови.

Рожева рушила до подіуму етапу з цим стеком листів, і прокинули ці листи на підлозі. Афіша була зруйнована. Підійшов мікрофон трохи плутати. . й

"Як гасити, це не так? Я шкода... Перш ніж приїхати сюди, я відчував багато хвилювання, які привели мене, щоб прийняти подвійний martini. Ви можете побачити результати. Вже зараз, якщо я збираю ці листи, я не можу поставити їх в порядку. Я скажу вам, що в моїй голові прямо зараз, і там немає. Після того, як всі ми приїхали сюди, щоб відпочити, не ми?

Все сміхався, забрав шип води і почав говорити, тримаючи скло в руці:

Ми весело, тому що ми не відчуваємо старий, ми можемо дозволити собі грати, весело.Я не можу зупинити життя, але я знаю один секрет. Ми стаємо старшим, тому що ми зупинимо гру та відвідуємо.й Щоб залишатися молодим, бути щасливим і успішним, потрібно знати тільки чотири секрети.

Щодня я сміюся і знайти гумор у моєму житті. У вас є мрія, велика мрія, абсолютна мрія. Чи знаєте ви, що якщо ви втратите свої мрії, ви загинете? Багато людей, які їдуть за нами, насправді не загиблі і не знають. . й

Як ми віку, існує величезна різниця між віком і віком. Якщо ви не робите нічого, якщо ви 19 років, і ви думаєте, що якщо ви спати рік, що робить нічого, і що у вас є століття попереду вас і ви тільки 20, ваше життя може піти до відходів.

Я тільки 87, і я не можу нічого робити на рік. Я не знаю, якщо я буде 88. Ми один рік старші щороку. Не потрібні спеціальні навички або знання, щоб зрозуміти це.Тим не менш, виростити більше року, ви повинні зробити щось. Знайти можливості для розвитку себе. Ви повинні використовувати його щодня. Ми не відключили до тих пір, поки що ви можете зробити сьогодні.

Ми часто відчуваємо себе шкода для літніх людей, але ми не шкодуємо, що ми не робимо, можливо, крім тих, хто страхує смерть. Не дозволяйте собі нічого робити.. ?





Тоні Роббінс: Пам'ятайте, що всі дії мають наслідки.8 Причини Чому ви повинні прочитати книги

Наприкінці навчального року, який почав кілька років тому. Це була перерва в боротьбі за виживання. Вона пішов... з коледжу. На тиждень після закінчення навчання з університету вона загинула мирно на сонці. Більше двох тисяч студентів відвідали похорон.



"Не відкладайте до тих пір, поки ви можете зробити сьогодні. й



Ми хочемо бути гідною пам'яті цієї чудової жінки. Вчимося жити, як Роса насправді повинен бути курсом в усіх університетах світу: «Що можна зробити зараз, то це може бути пізно!»



Автор: Валерій Розанов



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.facebook.com/Valerij.Razorenov/posts/ 12528955281033

Категории

Смотрите также

Новое и интересное