Кількість навпіл. Чи потрібна рівноправність?

Дівчинка, дайте мені платити ваш рахунок.
до О, чекаю, я отримаю вам деякі комунальні рахунки прямо зараз.



Ми літаємо в простір, і ми все ще не можемо прийти до мінімуму деякі чіткі рішення про оплату за рахунок ресторану.

до По суті, все просто тут, ми пояснимо в ряді матеріалів, присвячених цій темі, або вексель розділений навпіл, або той, хто запрошує платити. Але тільки одна печера – вона виділяється в жирі і спалюється гарячою праскою – якщо запросива партія людина, то жінка оплачує тільки за себе, адже виплата жінки за чоловіка неприпустимо. Я маю на увазі, що людина, яка запрошує, якщо це людина, звичайно.

р.



Або так: на перших датах людина повинна завжди платити, вони радять нас, а потім, коли відносини стає більш довірою, ви вже можете розділити рахунки навпіл. Хоча насправді це буде більш логічно припускати протилежність, тому що не варто приймати такі жести від незнайомого чоловіка, поки він не зрозуміло, що він є, що він і що він має в голові.

Але така порада, що незважаючи на деякий зовнішній вигляд рівності, зустрічається рідко. Найпопулярніша думка полягає в тому, що жінка ніколи не наполягати на виплаті своєї половини векселя, оскільки чоловік повинен відчувати себе як захисник. Хоча знову, з'єднання між захистом і чашкою кави не зовсім зрозуміло, особливо коли після оплати вексель людина вважає себе, що не дивно піднімається під спідницею.

Я пам'ятаю рік або два роки тому білоруський інтернет перемішував новини, які в одному з ресторанів столиці для жінок є спеціальне меню - без ціни. Це, людина отримує повне меню, і його супутник, здається, не має причин, щоб забити чарівну голову з деякими номерами, тому що платіж за замовчуванням все ще не її.

до Якщо людина пристойна, він не дасть вам оплатити рахунок, ми зазвичай сказали. - І неправдиві джентльмені слід уникати.

Здавалося б, всього в якомусь акаунті немає – не на косі тисячі, ймовірно, але що багата тема. Оцінка як перевірка. Оцінка генрозності. Вимірювання жаді і аварії. Це тестовий бал.





- Сплатити перший вексель - точка повороту в відносинах, сайт популярного психологічного журналу пишеться. Найлегший удар, неправильний жест - і дата може призвести до катастрофи. Матеріал доповнюється невеликим соціологічним опитуванням. «Уповільно, я збираю картку і сплачую рахунок себе, немає питання про продовження відносин». Він запитав, що ми будемо робити, і чарівність вечірки пішло. Якщо жінка наполягає на виплаті своєї половини векселя, краса моменту фургонів. Коли я оплачую в ресторані, я завжди трохи ревнощів жінки – іноді хочу бути в її місці і дозволити собі купити як дорого.

Це важко вірити, але навіть сьогодні є люди, які вважають, що дівчата бачать знайомства як спосіб їсти безкоштовно. А для чаші супу, ви готові до багато. О. Навіть відомий журналіст і популяризація науки у своїй книзі про мозок пише, що «на нашому психіці є деякі механізми, які сприяють схильності жінок мати секс на гроші або інші цінні ресурси». Це як природа жінки, щоб продати себе на їжу.

В цілому, товарно-гроші зв'язки «Ви для мене матеріальні товари, я для вас люблю», золото-дигери, це все, що було і є. Ми завжди були жінки-хижаки, полювання на інші чоловічі гаманці, добре, і алфонсе в природі багато. Тож слід малювати далекі висновки з такого непредставного зразка?

Я знаю багато поганих речей про оплату векселя. Коли дівчина не любила хлопця і в реталії не зрозуміло, чому вона вирішила з'їсти його величезною кількістю. Коли чоловіки, весело, чекали дівчатам, щоб замовити жиртер і загустку, а потім сплачували їх половину векселя і залишили сміхання. Коли дівчина замовляє каву з коньяком, і чоловік сказав, що він оплачує тільки за каву, і за коньяку сплачує себе. Коли молодий чоловік попросив взяти друг з ним на вечерю, щоб приєднатися до самотнього друга, і це самотній друг пізніше resented, що вони відмовилися піти з ним в номери, які він вже мав, обережно, ретельно здаються заздалегідь.

Саме тому є досить жінки, які давно розуміли, що самооплата векселя допоможе уникнути багатьох неприємних моментів.





Чоловіки теж не зовсім розуміють, як поводитися з жінками, які кидають вексель з рук. Багато людей сприймають це як особистий образ, хтось починає підозрювати феміністка у вас, від кого, просто у випадку, він радий залишатися, для кого він перетворюється в трагедію, так як автоматичний відключає варіант «який з'їдає дівчину, танцює її. й

Тільки один раз в моєму житті людина здавалося спокійно приймати фразу з серії «День я буду платити, адже останній раз ви платите». У інших випадках, намагаючись розбити бал навпіл, сприймався з великою негативністю - від несподівано-роздратованого виразу обличчя до агресивного сходження «не соромлюся мене перед людьми».

Предмет грошей досить ніжний і табу. Не прийнято говорити про все, пов'язані з фінансами, ми не знаємо, як це зробити і засудити себе стражданням і зав'язувати. Дівчинка думає про те, чи оплатити її половину векселя або ні, бо вона буде відхиляти, або вона підкаже себе як самолюбний коханець вільної їжі, вона боїться замовити багато і дорого, людина очікує її рішення з внутрішньою панікою: раптом вона замовляється зараз, і він не буде достатньо грошей. А потім, перед офіціанткою і іншими, починається плетіння, який сплачує за те, і знову кожен некомфортний. Не існує практичних практик, які передають усім цим речам. І за замовчуванням людина повинна.

І тут ми маємо кар'єру, досягнення, зарплата і бонуси, але людина все ще кине більше. Тільки на простий грунт, який він чоловік, як неординарний Гоша сказав.

Насправді сьогодні чоловіки можуть запитати досить законне питання: Якщо у нас є рівні права і заробляйте те саме, чому я повинен платити рахунок?й Це як тонкий лід тут. Ви не будете ревнощі.

Або відпочинок. Тут я хочу рівноправності, і ось дайте чоловіка платити відпустку. Що означає, навпіл? Кілька місяців тому тема була нагрітою обговорювалася в інтернеті: людина запросила дівчину на поїздці, там його картка не працювала в його готелі, він запозичив гроші від дівчини, і він ніколи не віддавав її. У дискусії показало, що більшість жінок все ще хочуть бути принцесами. Але не можна об'єднати рівність, партнерство, оплачені рахунки і принцеси. Виходить, що, звинувачуючи жінок невідповідності, чоловіки мають право на щось, тому що дуже часто, з одного боку, у нас є рівноправність, я така сильна і незалежна жінка, жінка влада, всі речі, а з іншого, тут, платити мій рахунок. До ресторану готель і утиліта. Ви людина.

І ми приїжджаємо до питання: Як жінки дійсно хочуть рівності? ХVІХ-ХХХХХ-ХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ А потім має бути купа всіх сортів «бутів»: людина – лицар, людина – захисник, людина – плече і гарант, людина повинна подбати і доглядати.

Я не є феміністом, але я для рівності, і платити вексель є жертвою людини. Що каша.



15 чесних котирування Ірини Хакамади про чоловіків, ілюзії, побачення і удари долі

Чудова особливість жінок, які інвестують, де можна запустити



до Попри те, що чоловіки почали платити за жінок менше і менше, феміністи повинні відлякувати, дівчина нещодавно відродилася в Інтернеті. Ще один обвинувачений феміністами, які ми, кажуть, через них зараз повинні працювати, і тому буде комфортно сидіти в домашніх умовах і няні. «Для того, як вони працюють. й

І інші принцеси.

Тексти пісень, а це означає: Ніхто не хоче рівності, що ви Ввічлива казка про патриархію, бо чоловіки не дадуть. Жінки не дуже сильно борються.Видання



Автор: Анна Петрова




Picture: леді.tut.by/news/relationship/519412.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное