Кінезіологія: головний секрет здоров’я та молоді

Сьогодні кінезіологія – прийнята наука на основі вивчення присутності або відсутності м’язових відповідей на різні стимули.Позитивний подразник збільшує тонус м'язів, негативний - призводить до значного ослаблення м'язів. Тіло може розповісти про різницю між тим, що стійке життя і чим її знищує.

Тіло кожної людини має свої неповторні риси - здоров'я, особливості біологічного функціонування, харчування, гігієна та різні звички.





Людина є електричною системою, обладнаний генератором (електричним плюсом), який виробляє електрони, поточний провідник, який передає електрони з одного місця в інше, і споживачем електроенергії (електричний мінус), що поглинає електрони.

Якщо вся електрика, вироблена відповідними тканинами протягом дня, береться 100%, то:

  • 50 відсотків від серця.
  • 40% – мозок.
  • 10% - ретикулярна мембрана, внутрішня вушка, шкіра, листя, смакові бутони.


Біопульси від почуттів через нервові волокна надходять в мозок, передають інформацію на кору головного мозку, а потім у вигляді баластних електричних струмів проникають на поверхню шкіри, і таким чином шкіра стає електроабсорбером біостритів, а внутрішні органи організму людини є споживачами біоелектричної енергії.

Таким чином, з точки зору законів фізики пояснюється наявність енергетичних меридіанів на поверхні шкіри, поряд з якими безперервно циркулюють невидимі витрати енергії, позбавлені 12 пар меридіанів, медіан, чудових меридіанів, морів і енергетичних озер.

Все це унікально поєднується в тілі кожного з нас. І головне для підтримки здоров'я і молоді, що всі ці риси знаходяться в балансі.

Ми зараз знаємо, як крихкий цей баланс може бути.

Невизначене ліки може згасити ніжний баланс. В результаті будуть захворювання, недуги, втома, раннє старіння.

Стародавні вчені, які вивчали організм людини: «Здоров'я здорового тіла не дозволить хвороби»й

Кінезіологія – синтез знань Заходу та Сходу.

З китайської медицини береться базові пости здоров’я, які використовуються в кінезіології.

Протягом багатьох століть поспіль китайська медицина досліджувала різні способи загоєння і тривалого життя. Виходячи з загального принципу - нормалізувати біологічні функції організму людини, покращувати клітини тіла і активізувати клітинний обмін, стимулювати вироблення статевих гормонів, кровообігу, основних і допоміжних каналів організму, регулювати функціонування внутрішніх органів, підвищувати стійкість до захворювань, нормалізувати загальний обмін речовин і тим самим продовжити свою молодь і відновити силу організму.

Більше трьох тисячоліття тому системи лікування та медитації були розроблені в Індії та Китаї, щоб підвищити життєдіяльність людей для профілактики та лікування захворювань.

Виснаження або відсутність енергії проявляється при симптомах:

  • Чистий
  • хронічний біль,
  • Набряки,
  • запалення,
  • гострий біль,
  • Важкий.


За допомогою методів, що використовуються в кінезіології, можна усунути надлишки або відсутність енергії і внести її в баланс різних меридіанів і їх відповідних органів. Завдяки цьому здоров'я посилюється, добре вдосконалюється і старість переноситься.

Меридієві канали, через які життєва енергія потоків Qi. Місце, де можна відчути цей потік енергії, називаються акупунктурними точками.





Традиційна китайська медицина переглядає мериді як мережу, що з'єднує внутрішню і зовнішню: внутрішні органи і поверхні тіла, тканини і дух, інь і Ян, земля і небо.

Західні лікарі порівняли китайська меридіанна система організму людини з меридіанською системою Землі.

Система меридіан складається з акупресурних судин, розташованих по всьому тілу.

За допомогою сучасних технологічних методів мериді були електронно, термічно і радіоактивно вимірювані, і намальовано карту.

Хороше функціонування меридіанів забезпечує повне кровообіг енергії ци в організмі і, отже, достатнє харчування і безпеку всіх органів і консистенції їх роботи.

Зміни в діяльності меридіанів можуть вказувати на майбутні зміни в фізичному стані, які відбуваються протягом декількох годин, днів і іноді навіть тижнів.

У кінезіології використовується специфічне тестування м'язів. Технічне тестування м'язів - науково-методичний метод визначення тонусу м'язів, які мають зв'язки з деякими меридіанами, внутрішніми органами, хребтом та іншими структурами.

М'язи доведено, що найбільш реактивна структура, яка завжди реагує на ослаблення і гіпотензії на імбаланс в будь-якій частині системи. Вони, як відомо з класичної неврології, асоціюються з певним сегментом спинного мозку, а через неї з іншими сегментами і супрепаратними утвореннями.

У кінезіології зв'язки були встановлені між певними м'язами і окремими вертебрами, з внутрішніми органами і залозами, ділянками нервово-судинних, нейролімфатичних, футів і карпальних рефлексів, акупунктурних меридіанів, дефіциту або надлишок різних хімічних речовин і т.д.

У роботі кінезіолога використовується м'язистийОдержує відгуки про енергетичні системи в організмі людини, такі як кровоносна, лімфатична і нервова система, а також тонка енергетична система меридіанів.

За допомогою м'язового тестування, точна «повертка», яка забезпечує організм, лікар-кінезіолог виявить недоліки в енергії і м'язі.

Якщо задовільний тонус м'язів визначається під час тестування, це означає, що він сам і меридіан, пов'язаний з ним, внутрішній орган і вертебрально-моторний сегмент, функція зазвичай, якщо тон м'яза знижується, то десь в цьому зв'язку є проблема.





Як проходить тест?



Кожен орган підключений до нервів, що виходять з певних зон хребта і мозку. Інші нерви з цих областей йдуть на різні м'язи. Кожен орган відповідає певним м'язам (відповідає загальний зв'язок). У відповідь на подразнення будь-яких рецепторів (смак, термо-, біль, електромагнітний ...), нервова система реагує з тим же зміною м'язової реакції.

Якщо м'яз знаходиться в нормальному тону (сильний) - все дрібно, і якщо гіпотонія (м'як слабкий) - це означає порушення, несправність в системі.

Це те, що ви можете легко діагностувати всі системи тіла, і найголовніше, кожен може дізнатися це!

Також можна діагностувати не тільки системи тіла, але і врівноважити конкретну мету, такі як іспит, інтерв'ю, інтерв'ю, інтерв'ю або інші події, що викликає людину, щоб стати незбалансованим, навіть якщо це вже сталося.

Методи корекції, що використовуються в кінезіології, є дуже м'яким і не мають побічних ефектів, оскільки вони спрямовані на усунення порушень в системі саморозвитку і самозбереження тіла, активування власної сили тіла.

Збалансуйте енергію тіла для здоров’я, радості та оздоровлення!

Equilibrium, як гомеостаз, є провідною концепцією в біології. Всі системи прагнуть до енергетичного балансу, внутрішньої стабільності та гармонії з іншими енергіями.

В той же час, всі зусилля і кожна взаємодія з навколишнім середовищем порушує цей рівновагу. Ви завжди прагнете до балансу і завжди турбують його в процесі життя і розвитку.

Коли один з ваших енергетичних систем знаходиться в стані хронічного дисбалансу або коли ряд систем злагоджуються між собою, ваші функції тіла також порушуються. Ваше тіло енергії завжди прагне відновити баланс з енергією, доступних для нього.

Завдяки сучасному способу життя наше тіло набагато складніше, ніж в будь-який час в історії для підтримки енергетичного балансу, необхідного для нормального життя. Серед несприятливих явищ є багато вкрай тонких психологічних стресів, з одного боку, і забрудненого повітря, обробленої їжі і штучної енергії на інший.



Також цікаві: 16 простих правил китайської медицини для підтримки здоров'я



Ви можете зробити багато самостійно, щоб поліпшити здоров'я. В кінцевому підсумку, ви несете відповідальність за здоров'я, і чим більше ви знаєте і зробити для себе, тим більш успіхом ви досягнете. Видання



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.kineziology.ru/viewpage.php?page_id=24

Категории

Смотрите также

Новое и интересное