Універсальна схема гармонізації і щастя в будь-якій області життя

Все про фрагментацію різних викладаннях і думках з різних випадків я хочу показати, що є одна єдина система-система, яка дозволяє дуже гармонійно «декомпозит» в полиці і показати остаточну гармонію.

Що робити? Дуже просто, кожен хоче щастя в одному або іншому, і навіть з тієї причини, що «щастя» для кожної людини щось відрізняється, навіть тут необхідно зробити деякі узагальнення і уточнення.

Я збираю слово "швидке", а потім я збираю слово "гармонія", і я додаю "щастя", - це три компоненти, які з'єднаються гармонійно в кінці.





Західний світ прагне до успіху, часто надягаючи в цьому слово в основному матеріальну конотацію (податок в бізнесі, успіх в кар'єрі), східний світ ближче до щастя і гармонії, в основному, ігноруючи матеріальний світ в цьому плані, частково або повністю, але варто поєднувати ці поняття, як і клини античності.

Це необхідно зробити так, щоб успіх не тільки в матеріальній сфері, але і в знаннях себе і світу, щоб щастя і гармонії не тільки в медитації або думках про вічний, але і для того, щоб бути гармонією з навколишнім світом матеріалів, гармонії з навколишніми речами, дивним, як це може звучати. й

Основними напрямками, які будуть обговорюватися, є здоров'я, любовно-відновленість, соціальні зв'язки (доповідачі), бізнес-грошима, релігія, самопізнання, призначення, ви також можете пам'ятати, і подивитися на схему, яка дозволяє знайти гармонію і зберегти її в будь-якій з цих областей, або в будь-якій з областей, які я з якихось причин не можу писати тут (не дивлячись на те, що ви не можете охопити безглуздість, але в цьому випадку ви можете).

р.



Я даю вам короткий пояснення. Ми також враховуємо, що є багато старовинних культур Сходу, які відповідають цій схемі, тому не варто дивуватися деякими збігами, наприклад, з схемою трьох Дантян (енергетичних центрів) прийнятих в китайських методах вирощування, наприклад.

Це тричаста схема, і це дуже схоже на те, як все працює в тілі людини, і це також дуже схоже на те, як працює наш Всесвіт.

Перший рівень – матеріальний фундамент. У тілі людини це нижня частина тіла, ніжки, в будь-якій з вищезазначених областей це зовнішній обгортання, упаковка, рівень фізичного виживання. Рівень Землі.

Другий рівень – це взаємовідносини, зв’язки та контакти. У людському тілі це середня частина тіла, серце, фактично, це те, як об'єкт пов'язаний з іншими об'єктами (і це «як» – це можуть бути як емоції, так і соціальні зв'язки, в цілому, це відносини з суспільством). Рівень Чоловік.

Третій рівень – ідея, дух. У тілі людини це верхня частина, голова, мозок. Це місія, ідея духу, на найвищому рівні. Дивин. Рівень неба.

І основний постул є те, що будь-яке, повторне, будь-яка сфера життя, або будь-який видимий об'єкт, може і, ймовірно, слід розглядати з точки зору цих трьох рівнів. Навіть будь-яка соціально застосовна методика (наприклад, психологічна практика або спорт) відмінно вписується в цю схему і може бути протестована таким чином.

Кілька коротких прикладів того, що це робить, і що це робить, і як вона допомагає наблизитися до гармонії, а потім я розповість вам те ж саме, з доповненнями, в відео.

Приклад 1. Сам чоловік. Якщо розвиток відбувався гармонійно, тобто тіло розвинене (рівень 1), стосунки добре будуються в суспільстві, в суспільстві (2 рівень), людина також прагне зрозуміти своє місце в цьому всесвіті, має духовні прагнення (3 рівень), а між цими трьома рівнями спостерігається баланс-армія-еквілібріум, в цьому випадку людина може претендувати щастя і гармонію, для певного успіху (у такому випадку успіх від слова до успіху, тобто виконати свою мету-дестинацію в межах свого життя).

Якщо є препондерант в матеріалі, заперечуючи духовність, ми бачимо, що відбувається на заході (руйнування екології, погіршення здоров'я, руйнування суспільства, особливо в прикладі Європи). Якщо препондерант в «східний», то в кінці це всілякі неспокійні езотеричні, люди, які сниться, але нічого не роблять, як варіант, деякі країни Сходу, де все погано на матеріальному рівні, але кожен «щасливий». Звісно, не існує прикладів, але я сподіваюся, що ви розумієте ідею.

Приклад 2. Бізнес як приклад компанії. Якщо на 1-му рівні матеріалу все красиво, хороша упаковка виробу (товарів або послуг), але на 2-му соціальному рівні цей продукт не потрібен, не викликає емоцій, то нічого не буде працювати, навіть якщо на 3-му рівні компанія має велику красиву місію.

Часто буває, що компанія починала себе, що пропонувала людям, які відповідають рівню емоцій-сусності, а на матеріальному рівні, а на рівні духу, але після деякого часу вимоги суспільства різні, потім компанія гине. Я поговорю про це більш детально в відео, так як є так багато тонких аспектів, які пояснюють різні ситуації в бізнесі.

Приклад 3. Взаємовідносини між людьми, можливо, найбільш цікавим прикладом. Найчастіше люди, які свідомо розуміють тільки на рівні тіла і на рівні емоцій-суспільств (тобто 1-й і 2-й рівень), знайомляться, будувати відносини на цих рівнях. Але так як людина в будь-якому випадку триповерхова істота (боді + душа-соцети-емоції + інтелект-спірит), навіть якщо він найчастіше не усвідомлює себе на третій рівень достатнім обсягом, все одно виникають непорозуміння та конфлікти.

Чому? Дуже просто. Я зустрівся десь на канікулах, в суспільстві, в якійсь партії (тобто на рівні предомінантності тіла і емоцій), навіть ці емоції, любов ... Люди почали жити разом (в тому числі весілля може статися), а потім ... в будь-який час, через деякий час, автоматично люди починають шукати один одному з позиції дух-інтелекту, тобто на 3-му рівні.

І часто виходить, що цей рівень не ... Загальна невідповідність і дисгармонія. Тим не менш, це відбувається в перших двох рівнях, але так як люди вже живуть разом, тому деякі збіги були спочатку і можуть бути повернені назад. Але що про те, що не сталося на 3-му вищому рівні духу?

Як правило, люди не в змозі боротися з цим, і справа закінчується в поділі або розлучення.





Не робіть нічого від втрати!

Яким чином невизначеність мовних знаків



Ці рівні розташовуються з причини, кожен наступний рівень містить попередні, впливає на попередні. Людина на рівні духу може змінити свою позицію в суспільстві, може впливати на своє тіло, але навпаки набагато складніше.

Крім того, між рівнями себе, ідеально, слід нормально з'єднатися, це не деякі три незалежних підлоги, фізичний рівень плавно перетікає в соціальний рівень, а соціальний рівень в кінцевому підсумку робить один поступово замислюватися про високий, про дух, про мету, про вищі ідеї.



Автор: Дімітрі Геваль





Джерело: geval.ru/2016/05/universalnaya-sxema-dlya-garmonizacii-i-schastya-v-lyuboj-sfere-zhizni.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное