Роликовий закопаний під кущем. І тоді він випадково потрапив у гриб ...



Веб-сайт Він знає, що правильне розташування важливо. Хоча немає війни зараз, завжди люди готові взяти участь в рольових битвах під вимовою орка, ельф або лицар. Ось і одна рольова гра, вона здавалося б, добре влаштована, але дід з кошиком змішують всі плани.

Я був зачарований Tolkien. Я кохаю на природу і має битви. Так що цей час вони були розділені на кілька таборів, і один хлопець отримав роль невидимості - піти і зламати ліворуч кожен неприпустимо. броню дано йому дуже добре, матеріал легкий, але він виглядає як реально з слідами іржі або крові, з отворами. Вони видали повноекранний шолом і двосторонній. 5 метрів від присутніх не відрізняється.

Місце для бою було обрано чудово: велике очищення, ліс з двох сторін, а невелике яблуне дерево в центрі очищення. Тут під яблунькою «замок» і вирішили захопити так, щоб в середині бою він «завтрачений». Хлопець був похований, тільки частина шолома була лівою зовні, так що він може дихати і побачити, що сталося. Філія була заготовкою і розкручена - з боку звичайного чагарнику.

Половина години до виклику. Гришка з цибулею виходить з лісового поясу. Не думаючи двічі надходить на яблуню і починає справлятися з невеликою потребою, при отриманні нашого неглибокого на шолом. Що відбулося поруч, слід побачити.

Земля летить на боки, шутінг, "А, ви забили!" Моя могила посипається золотим дощом!!!! двометровий лицар з мечем піднімається з землі. Гришка, переповнюючи вітр, зникне в найближчий ліс. Виставляючи грибну цибулю і наш вологий комрад на яблуні. Я ніколи не повернувся до цибулі.

через eku.ru/pochti-po-tolkienu/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное