Якщо я був 22: Вішалка, яка усуває гру

Ви і я, звичайно, вирощений в іншому середовищі, і я не хочу, щоб заздалегідь знати ваші особисті цілі або очікування. І ще я пам'ятаю, що це повинно бути двадцять: Я любив музику, я любила дівчат, і прес скелястий так міцно, що це може добре проходити для першої роботи.

Ми зосередилися на веселому зміщеному драматично з часом, коли в житті з’явилася інша сила, яка є головним каталізатором, щоб зробити щось—з'єднання.

Перш за все, ви повинні знайти свою пристрасть.

546268



Я завжди сказав, що пристрасть є основою генія.

Пристрасть - сила, яка пробуджує вас. Пристрасть бере кришку уяви, вміння і диск. Звільняє вашу думку від обмеження вірувань і розбиває старі думні візерунки. Пристрасть - що дає вам відчуття мети.

Молодий ентузіазм допомагає зробити практично все, що потрібно зробити, але якщо ви змусите зробити щось, то ця енергія не прослужить довго.

Пристрасть пробуджує таке сильне бажання, що вам просто не доведеться силувати себе. У вас є ще одна сила водіння, яка тягне вас вперед.

Якщо хтось запитує мене, Тоні, що є найбільшою секретою успіху в житті? З одного боку, найважливіша сила. І це сила голоду.

Яка різниця між пристрастю і голодом?

Пристрасть - це перша передача, вона пересувається, але голод - це квиток, який отримує вас в пункт призначення.

Це людська природа для освітлення великих снів, іскра пристрасті легко вибити, особливо в молоді. Але коли мова йде про виконання мрії, ентузіазм раптово висохне, бо починаємо боятися одна річ: невдача.

Але хороша новина полягає в тому, що голод знищує страх від невдачі.

Вішалка допоможе подолати її. Ви визначаєте. Це сила, яка зв'язує вас до зобов'язання, вона закріплює вас до призначеного результату, і ви не будете спати вночі, поки ви досягнете мети. Не можна пригнічувати.

Це не достатньо, щоб закрутити результати. Вам потрібно, щоб ви відчуєте місце до тих пір, поки ви отримаєте те, що ви хочете. Ви готові вмирати, що ви хочете, і немає інших варіантів.

Якщо ви хочете взяти острів, загорніть човни.

Цей незадоволений голод буде єдиним, що не дозволить вам оселитися менше. Вішалка є X фактор, який не обов'язково зробить ваше резюме виділяється з пакета, але я обіцяє вам, що це буде сила водіння, яка буде витягнути вас вперед і до прориву, коли всі інші вичерпається, втрачені або павуті.

Сьогодні весь світ в кишені. Ви просто повинні дістатися і взяти його, але слухайте мене... якщо ви відчуваєте голодний.
Якщо ви не знаєте, що ви добре. Життя завжди має два варіанти: для вирощування або штампування. Climb вгору або слайд вниз. А іноді голод чекає на вашу спину, щоб вдарити стіну, коли ви в нижній частині плювати і ви шукаєте.

Якщо ви плануєте відступати трохи більше, то вам все ще доведеться кудись падають.

Це пояснює, чому багато людей не можуть переслідувати свою пристрасть. Вони роблять крок вперед і два назад до тих пір, поки вони не падають, іноді щось зовсім інше. Вони живуть в світі струнких кроків і помилкових стартів. Це те, що пристрасть без голоду, і це означає, що це просто одна річ: що ви не стрибайте, ви не вчините, ви тримаєте свої коні, тому що ви боїтеся від невдачі, і ви більш комфортне падіння на м'яку соломку.

Зберігаючи на безпеку – батьки, родичі, комфортний домашній центр, гідна робота – створює величезне відчуття комфорту і впевненості. Але що виглядає як актив може, в ефекті, бути гарматою на нозі і паралізує збуджена сила інерції.

Що я хочу сказати, що сьогодні у нас є найвищий відсоток людей між віком від 25 до 34 років з батьками в історії на 15%. Я не намагаюся судити будь-якого, нічого не виправда з живою в домашніх умовах, але коли ваша мама начиняє холодильника весь час, ви просто не маєте шанс отримати голодний.

У зв'язку зі складністю є неоцінний досвід. Але реальна потреба виникає тільки тоді, коли ви переконуєте свою пристрасть. Пристрасть є єдиною реальною необхідною дією.

Так моє питання:
Яка ваша пристрасть? Що ви живете?


Нехай мені зрозуміло: Я не запитую, хто хоче бути. Що ви хочете створити? Що можна подарувати мені? Який подарунок? Що ви хочете зробити краще, ніж будь-який інший на цій землі? Що ви хочете робити щодня і ніколи не зануритися? Що ви готові поділитися з світом? Це ваша пристрасть.

Пошук справжньої пристрасті

Я не знаю, що моя пристрасть. й

Найшвидший спосіб знайти свою пристрасть, щоб зробити які інтереси вас. Дійсно занурюйте себе в цьому бізнесі, не просто зануритися. Подаруйте себе. Зробіть свою домашню роботу і моделюйте людей, які зробили краще. Вивчення досвіду роботи. Визначте кожну клітинку вашого, щоб вивчити і жити це життя і відчувати, де рівень фокусу може прийняти вас.

Якщо це не працює, то є ще один...

Якщо ви не можете малювати роботу, просто опишіть роботу-хелл.

Нерідко, коли я запитую людей, які ніколи не будуть робити життя – хто ніколи не хоче працювати з тим, що офіс вони ніколи не хочуть сидіти, робочі умови, які б приводять їх божевільними – ці описи зазвичай найяскравіші.

Це дивно, скільки енергії може виробляти. Отже, отримайте п'ять хвилин, дайте йому йти, і в такому пристрасному стані, спробуйте описати протилежність того, що так помочився ви прямо зараз. Тексти пісень, а це означає: І ви побачите, що це, ваша небесна робота. Що подобається? Що таке?

Цей простий трюк іноді допомагає багато, щоб отримати правильні відключення, коли ви відчуваєте, як ви застрягнете.

Так ви встановили ваші пам'ятки на об'єкті вашої пристрасті, і ви голодні, достатньо, щоб слідувати за ним, так що наступний? Ви повинні служити щось більше, ніж у себе.

р.

«Що я буду?» Ви знаєте?

Ви можете отримати те, що ви хочете, але єдиний спосіб, щоб знайти спосіб, щоб служити іншим.

Біблії говорить: «Хто хто хоче бути першим серед вас, нехай він ваш раб». Це означає, що нічого не виправда, будучи великим і успішним лідером, але ви можете зробити це тільки, подаючи інші.

Історія знає багато людей, які досягали найвищого успіху, незважаючи на те, що вони не чекають закінчення, щоб розпочати роботу інших людей.

Bill Gates, Steve Jobs, Mark Zuckerberg, Oprah, Ellen, Walt Disney, Ralph Lauren, Wolfgang Pack, John Lennon, Леді Gaga, Abraham Lincoln – вони не випадають з лази. Вони знайшли свою пристрасть рано і готові служити іншим.

Його голод був настільки важким, що вони не можуть фізично чекати.

Немає нічого більш ефективного, ніж відчуття несумісності змінити якість життя людей.

Хороша новина полягає в тому, що ви живете в епоху прискореного покоління ідей і неймовірно швидке нововведення, що світ ніколи не бачив.

Погана новина полягає в тому, що ви повинні розпочати 5 років тому.

Почуття тиску? Добрий день Внутрішній тиск не поганий. Якщо ви не відчуваєте нічого, але дивний світло всередині, то це погано.

Я дізнався про розмови з великими мисцями та культурними лідерами, які діляться загальними внутрішніми почуттями. Це почуття відповідальності, що вони повинні дати щось до світу, почуття мети, почуття того, що їх покликання покликана служити людям.

Не про те, що життя може дати їм, але що вони повинні довести до неї.

Я не хочу, щоб знизити вартість вищої освіти, я просто хочу зробити один дуже простий пункт. Почнемо людей, що говорять, «Кнолин – сила». Це неправильно. Знання не працює. Знання концепцій має лише потенційне значення для Вас. Реальна влада в реалізації отриманих знань.

Я заохочую вас використовувати те, що ви просто навчилися в коледжі. Нехай процес знань не зупиняється. Не зараз і ніколи.

Ключовим моментом, який відрізняє Вас від інших фахівців у вашій галузі, є готовність постійно покращувати свої навички.

Щоб по-справжньому освоїти особливу сферу знань, потрібно копати глибоко. Сьогодні, кожна людина, яка знає трохи про все, і вона підходить їм.

Слухати: Це недостатньо.

Вирішивши стати майстером в певній темі, що робить вас пристрастю, ви повинні працювати важко. Ви повинні знати про це абсолютно все, що людина може знати. Ви повинні вивчити тему більш глибоко і краще, ніж будь-який інший, і найголовніше, ви повинні використовувати ці знання не для своєї вигоди, але для того, щоб служити чим більше.

Мотивні питання.

Що таке точка? Ось це, слово: результати.

Ми живемо в світі, де немає меж для тих, хто може створити результати. Скоро ви можете використовувати те, що ви навчитеся виробляти результати, рано, ваші дипломні бали – великий або нічний маринований – більше не буде.

Не замінює результат.

Визначним фактором успіху є можливість створити хороший результат для людей краще, ніж будь-який інший. Задоволення потреб людей. Зробіть своє життя краще – за допомогою музики, приготування, фінансів, літератури, мистецтва, бізнесу: незалежно від того, що поле ви працюєте, ви отримаєте оплату за результати.

Звичайно, це також може бути просто щасливим: хтось може писати вам перевірити просто, тому що ви добре позиціонували, але така тактика не принесе успіху в довгостроковій перспективі.

Ахієві бетонні результати, які змінили життя.





Коли я був 17 і просто відступив, я нічого не мав: просто стіл, виготовлений з дверей, які я зняв свої петлі і помістив горизонтально в середині життєрадісного кубка в Асузи, Каліфорнія. Я збираю свій телефон і пообіцяв собі зробити 100 дзвінків на добу для людей, які я хотів зробити бізнес. Не було прийнято викопів. Я зберіг суворий запис.

Я нічого не був, але я знав, що до тих пір, поки я не втратив свою пристрасть і до тих пір, поки почуття вищевказаного не залишив мене, я хотів би отримати когось.

Спочатку був страшний. Але я тримав роботи важко.

«Як довго навчиться робити щось добре?» Я завжди маю одну відповідь: «Як багато часу ви готові відмовитися від цього?» ?

Я прочитав майже 700 книг з розвитку людини, психології, фізіології. Я хотів знати все, що може змінити якість життя людини.

Я був обсесований.

Я сам спробував змінити своє тіло, розвивати мій розум, покласти свої емоції для того, щоб зберегти свою силу розуму. Я почав з себе, потім я почав допомогти моїм друзям, і більше результатів я виготовив, більш широкий вплив мій. І я не зателефонував нікому, поки ми отримали результати.

До того, як у мене була репутація, я можу лише покладатися на мої результати. І були створені мої бренди.

З часом я знайшов інші райони, де я можу дізнатися і бути корисним. Я зрозумів, що я хотів це зробити все, що він мав бути моїм життям. Але був один удар – там не було такого кар’єрного шляху.

Я не знаю, що робити з пристрастю. Я думав про написання книги, але в Нью-Йорку найкращий список 17-річних письменників не щільний. Я міг бути мотиваційним тренером, але це ідея, яку я відхилявся. Я ніколи не мав бажання «пам’яти» когось – віддаю перевагу стратегії. Я не маю наради, але це ніколи не був мій фокус.

Енергетика є просто продуктом правильної стратегії.

Моя особиста пристрасть - це пошук стратегії, яка допоможе людині отримувати від того, де вони зараз хочуть бути в мінімальній кількості часу.

Але проблема є, коли я був 22, не було такої професії. Не існує. Не було LinkedIn пошук роботи, який сказав: «Потрібно: нова особиста стратегія росту». Конкурентоспроможна комісія за заробітну плату.

Але я І не хвилюйтеся, ви не повинні мати великих зубів і рук, таких як пучки бананів, щоб зробити свій шлях. Ви просто повинні чітко визначити, що ви хочете.

Якщо ви знаєте свою пристрасть, ви просто не хочете жити в інших правилах людей, ви можете піти самостійно. І не отримайте мене неправильно: це не про порушення правил, це про роботу за результатами.

Забудьте, що написано в описі роботи – надайте людину з результатом, і я пообіцяю, що ви будете приділятися увагу. Люди змінять правила для вас, якщо ви можете виробляти видатні результати.

Коли я почав працювати з людьми, не було такого, як життєвий тренер. Я зроблю назву себе. Професійний підхід до цього випадку можна отримати лише за рахунок професії терапевта. Я хотів би піти в коледж, отримати регулярний ступінь, і дізнатися традиційний спосіб пошуку проблем людини (у той час, який означав терапія протягом багатьох років, якщо не десятки років). І цей метод не зацікавив мене.

Я хочу допомогти багато людей, різних людей – бізнесменів, спортсменів, інвесторів, політиків, підприємців, батьків, митців, дітей. Не кілька сотень пацієнтів на місяць в офісі, але мільйони людей по всьому світу.

Ця ідея повністю захопила мене.

Дуже часто стандартний спосіб зробити щось не тільки таким чином, але люди просто так звикли до неї. Якщо ви запропонуєте інший спосіб, щоб досягти того, що люди хочуть, вони зроблять все для вас.

Я знаю, що ви не задоволені вашими досягненнями на день. Ви хочете зробити більше, бути більше, дати більше іншим. Ви перебуваєте в прем'єрі своєї молоді - не чекайте на завтра або день народження з нульом в кінці дати, щоб подивитися назад і усвідомити, що ви повинні зробити щось про себе.

Поверніть свій «добрий» в «добрий» прямо зараз.

Ви можете зробити те, що ви хочете з вашим життям, чи є паведний шлях або ні. Очистити шлях, перемістити дорогу, крок вперед і реалізувати його.





Віктор Досенко: Не можна перемогти. Але смерть може бути відштовхована назад.

Дмитро Лихачов: Подбайте про молодь до старого віку!

Відкрийте свою пристрасть. Почуття голодності. Уявіть життя, яке ви хотіли б жити. Масивна активна дія, гнучкість, строга дисципліна і почуття мети служити не тільки самому, але і іншим людям є компоненти, які здатні послідовно виробляти результати, які допоможуть вам повернути свій власний шлях до успіху.

І, нарешті, в часи труднощів і сумнівів, і там буде — загадайте слова мій ментор сказав мені багато років тому, коли я не був добре. Він сказав, "Поні, Зберігати себе, тримати себе міцніше, і тримати пошук шляхів, щоб служити більше людей. Якщо ви зробите це, я пообіцяю ваших талантів буде зрозумілий спосіб для вас.?

Я хочу, щоб вам було цікаво! Видання



浜у 涓 蹇





Джерело: vk.com/anthony_robbins_ru?w=wall-53757050_257

Категории

Смотрите также

Новое и интересное