Дитячий садок – це особливий секс.

Я помітив, як часто жінки не розуміють, відчувати, боятися або щипувати їх «знизу» – оленя, шийки матки, матки.

Я спостерігаю, що в пологах, жінки не дивляться на відкриття, відмовляючись торкнутися голову малюка на спробах, чекаючи відчуттів про те, як отримати дитину і плаценту, що робити позицію.



Я повністю розумію, чому це так. І я завжди намагаюся акуратно нагадувати жінці, що вона може, знає, відчуває себе - себе. Я боїться в своїх постах, щоб похизувати жінок, щоб бути сміливим, щоб вивчити їх тіла, відмовитися від "допомоги", щоб наполягати самостійно. Я боїться, що це зашкодить свої почуття, Я боїться бути непоганим. З іншого боку, зберігаючи тихий про це також неправильно. Ось чому я пишу.

Я думаю, що це важливо, щоб розповісти жінці, що вона може зрозуміти, як все працює там і зможе зробити себе добре, принести себе до розряду. У моєму першому пологі, коли я був окремо в лікарні, в той час як мріяв про пологів коханих в домашніх умовах, я трахнув себе «відчуття» при скорочень і це значно полегшило біль. Я був втілений говорити про це протягом тривалого часу, але тепер, що я купу і дивитися народження, я думаю, що нам потрібно говорити про: пологів і сексуальності.

р.

Необхідно зробити нормальну ідею, що інтимні відносини є найкращим препаратом для пологів, коли вже прийде термін. Варто сказати, що сама порода така особливий секс, який під час скорочень, деякі пари божевільно хочуть оплатити і доглядати один одному, що з слабкою трудовою діяльністю ви не можете поставити штучний окситоцин, але залишити чоловіка і дружину самостійно так, щоб він починає поцілунати її, інсульт, хвилюватися. . й

Я думаю, що це слід сказати, що використання колодок значно впливає на здатність знати ваше тіло. Полотно, що дівчина / жінка торкається себе своїми руками всередині, в той час як використання ковпачок (менструальні чашки) дозволяє їй дуже добре дізнатися, де вона має шийку матки, щоб знайти і відчувати його, і це створення нейронних з'єднань, це з'єднання розуму і вагінальної / шиї, усвідомлення, побудови реалістичного образу боділя себе. А потім в пологах, все це буде грати роль.

І я хочу, щоб почати говорити про щось, як вагінальний масаж. Дякую за кілька людей, які я знаю для вивчення деталей цього процесу. Я обережний. Але я кажу. Хочу розповісти вам, що це таке, як це відбувається, як бездоганно побудував етику людини, яка робить цей масаж, і який сильний «помітний» він може бути для жінок, які мають утрудненiсть задуманих або несучих дітей, для жінок в праці і для матерiв в постпартуму.









Мішель Аден на автопсії плода та УЗД після пологів

Мішель Аден: Як зробити пологів простіше

І в висновку я хочу нагадувати вам, що зараз ми не живемо в СРСР, де не було сексу, хочу нагадувати вам, що сексуальність не дорівнює статевому акту і що життя себе народжується сексуальністю, тобто дуже важливо для жінок, які готуються до материнства, не псувати цю енергію, знати її, спалювати і насолоджуватися нею.


Автор: Наталія Томіліна





Джерело: vk.com/project_aoj?w=wall-53900174_17291

Категории

Смотрите также

Новое и интересное