Як тримати відносини: 5 Довірчих угод від Стівена Карпмана

Людина є парадоксальною. З одного боку, ми прагнемо до відносин для життя, з іншого боку, ми відчайдушно захищаємо нашу свободу. Ми щиро віримо, що любов між двома людьми є вічною ексстазією, яка втілює в одну цілу і слухняно виконуючи ролі «реальних чоловіків» і «реальних жінок» накладено на нас родиною і суспільством з цілим набором правил і правил, які не пов'язані з реальною людиною і життям в цілому.

Тепер уявіть, що два вирішили жити разом, маючи взаємно ексклюзивні побажання у своїх головах і цілим набором ілюзійних ідей про те, що чоловік і жінка повинна бути в відносинах, яка веде і веде і багато іншого. А в той же час, ми забуваємо врахувати, що наш партнер також має свої бажання, мрії, почуття і що вони повинні бути задоволені не миючим, так ковзаючим. Ви думаєте, що це хороший фундамент для побудови життєвих відносин?

Питання і відповіді очевидні.

Що ми робимо?





п'ять трастових контрактів Стівена Карпмана

Трансакційна аналітика Доктора Стефана Карпмана запропонує, що пари обговорюються і встановлюють власні правила в відносинах, прив'язуючи їх до п'яти угод про довіру. У них він уточнив основні вимоги, обов'язки сторін і розподілив відповідальність в парі, тим самим створивши основу для тісних довірчих відносин без психологічних ігор (маніпуляцій).

Ось вони:



1,1 км Договір про збереження відносин



При введенні договору про збереження відносин партнери зобов’язані підтримувати структури та стандарти відносин, прийнятих в суспільстві. І незалежно від того, чи ви одружені в церкві, зареєстровані в реєстрі офіс або вирішили жити в цивільному шлюбі, з точки зору суспільства ви є сім'єю і, один спосіб або інший, вам доведеться домовитися.

Щоб зберегти ваші стосунки міцними і надійними, уникайте таких помилок:

- Подаруйте роботу і повісьте на Ваш партнер. Багато жінок потрапляють в пастку «добра дружина сидячи в домашніх умовах і піклуючись про сім'ю». Якщо ви не згодні, що партнер, який не заробляє гроші, але піклується про дітей, забезпечує домашній затишок і затишку – це рівноправний внесок у благополуччя сім’ї.

Однак, фактично, виходить, що людина, яка заробляє гроші, встановлює свої правила, які не підлягають обговоренню, а догляд за сім'єю, прирівнюється безперешкодно.

Так краще не кинути. Фінансова незалежність дає Вам більшу автономію і впевненість в майбутньому.

В меншій мірі це стосується чоловіків. Хоча я думаю, що люди, які “сидять” вдома, відчувають більше тиску не тільки від своїх партнерів, але і від суспільства.

Є ще один екстремальний, коли один партнер обслуговує інший: заробляє гроші за нього, забезпечує йому комфорт і комфорт, забуваючи про себе і його потреби. Це також шавлія, яка рано чи пізно знищить ваші стосунки.

- Постійно загрожують до кінця відносин.Це свого партнера, який бажає отримати те, що він хоче. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний для вас час. Наприклад, «Я чи ваша робота», «Я чи ваші друзі», «Я чи ваша поїздка без мене», або «Я залишаю, якщо ви не зміните», «Я залишаю, якщо ви не бажаєте, щоб ви були», і так далі. Є багато прикладів в кожній парі.

- Задоволення цілісності, порядку або гігієни.Треасон, незважаючи на особистісну гігієну, є грубим порушенням цього договору.

- Відхилити попередні зобов'язання.Наприклад, забути про спільну поїздку до кінотеатру, сидячи в офісі, а партнер чекає на в’їзді кінотеатру, відмовтеся від того, що він обіцяє / обіцяний раніше, коли ви нараховані або приймаєте спільні рішення, які враховують інтереси партнерів і так далі.

У разі відсутності такого договору людина може сказати: «Я можу зробити будь-які рішення самостійно. й





2,2 км Договір про захист



На жаль, партнери не часто подбають про свої почуття, використовуючи слабкі сторони партнера для маніпуляції. Наприклад, вони викликають ревнощі в ній або приводять в фарбу з атетики на межі фольги, обіцяє бути на вечерю, і вони проводять час з друзями, граючи покер або подруги в кафе. Але найчастіше це просто відмова від раніше прийнятих зобов’язань щодо догляду за почуттями партнера.

Враховуючи договір про захист, партнери погоджуються захищати один одного від зайвої тривожності та болю в антихіфікації стресових ситуацій, забезпечення підтримки та інформації заздалегідь. Партнер позбавляє від болючої ревнощі, сором'язливості, зайвої небезпеки і невизначеності, запам'ятовує свої слабкості і тримається при необхідності.

У разі відсутності такого договору людина каже: «Ви повинні мати справу з власними почуттями».



3. У Договір про відкритість



При укладенні такого договору партнери зобов’язуються обговорювати найменші незгоди, відступи, непорозуміння та бажано в день, коли вони виникають. Уникайте використання прихованих тонів, перериваючи один одного, з використанням інформації, або навмисно вводити в оману.

При підписанні цього договору слідувати трьох правилам відкритості:

1,1 км Принесіть його.

2,2 км Про це

3. У Закрийте тему.



Якщо ви раптом вирішили відступати від свого партнера, то ваші негативні відчуття перетворюються на психологічний «куппон» – інший тип маніпуляції, коли людина згадує старі почуття в іншому скандалі, набравши верхню руку над своїм партнером, щоб отримати переваги. Наприклад, зайдіть на прогулянку з друзями всю ніч, купіть собі ще одне взуття «нехай» або залиште без попередження, залишаючи партнера самостійно з провиною.

У разі відсутності такого договору людина оголошує, «Я не повинен нічого розповісти. й





4. У Договір на задоволення



Враховуючи такий договір, партнери зобов'язуються надати один одному задоволення.

Якщо у вас є секс, поспілкуватися з вашими вподобаннями і погоджуватися на те, що ваш партнер запитує. У зв’язку з тим, що я збираюсь до нас, або тишу, під час чого накопичуєте незадоволення своїм партнером «покрадання», загрожує руйнуванням сексуальних відносин.

У спільному режимі згодні відвідати нові місця на зіткненні партнера, навіть якщо ви не хочете. Наприклад, шлюбна пара не може погодитися на те, як вони будуть витрачати свій відпочинок на узбережжі. Зацікавлена на екскурсію, інша бажать провести час на пляжі. Розчин може бути наступним чином: половина свята вони досліджують узбережжя, а другий – витрачають на пляж. Як залишатися щасливим у святкові дні.

У разі відсутності такого договору людина віщає: «Ми можемо як весело, кожен по-своєму».



5. Умань Договір гнучкості



Партнери згодні про спонтанну готовність дати в виникненні спорів, навіть якщо вони впевнені в їх праві, заради збереження миру.

На відміну від гнучкості є жорстким положенням: «Я не змінюююю свій спосіб життя заради будь-якого», ігноруючи можливість пошуку рішення, яке підійде кожному партнеру. Наприклад, дружина любить дайвінг, і чоловік боїться підводного плавання. З того, як чоловік фінансово підтримує сім'ю, він забороняє дружині витрачати гроші на дружини, звинувачуючи її в поході. Проте, він не розуміє прогулянку на човні.

Розчин, який може задовольнити всіх, є спільною поїздкою на яхті, а також цілодобова парковка в бухті, де чоловік може насолоджуватися видом або землю на пляжі, щоб засмагати на пляжі або плавати в неглибокій воді, а дружина дайвінг.

У разі відсутності такого договору, людина стверджує, «Ми хочемо бачити речі по-різному. й



Цікаво: Мистецтво сну під одним ковдрою

Одноразові жінки

Довірити контракти допоможуть пари будувати близько, тривалі відносини довіри, враховуючи індивідуальність і автономію кожного партнера.

Контрактові відносини не виключають конфлікти, пастки та інші неприємні моменти, але вони не дадуть вам курс і будуть зберігати ваші стосунки навіть в найскладніших випадках. І коли ви робите це, ви побачите, що ви створили для одного.

Однак пам'ятайте, що кожен має право зробити помилки, і якщо відносини важливі для двох людей, то прощення є ще однією можливістю любити один одного. Видання





Джерело: kseniyapanyukova.com/kak-postroit-blizkie-otnosheniya-dlinoyu-v-zhizn-5-kontraktov-na-doverie/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное