Ваше тіло ніколи не лягає.

Я не знаю, чому я шукав тіло. Я завжди був дуже міцним зв'язком з ним. Я ніколи не відхилявся від радості, що вона може дати, а не розширюючи його потреби, але я розумію, що я не тільки і не так багато тіла.

Іноді люди думають, що організм необхідний для того, щоб годувати його добре, щоб пересуватися від одного цікавого місця до іншого, щоб мати секс і спорт за допомогою нього, і тому вони не завжди збираються в будь-якому місці з їх тілом. Звісно, за деякий час я думав, що це було і правду. Нагадуємо людей щодня, що вони смертні, і що вони бояться.

І чому це дійсно необхідно, я зрозумів нещодавно.

9104429

Ви, де ваше тіло є. Саме тому Він був настільки простим, як ніколи, прямо під нісом. Але я був так приступним. Моє тіло використовується для прогулянки вулицями, але я не з ним, бо мій розум взяв мене якомога простіше. Почуття, що кинувся до абсолютно різних місць, вона кинулася на голову в завтра і почала одягатися в ній з різних причин.

Про майбутній і визначав, як і що робити краще. Він запланував щось, якщо він уявив, що це тіло буде служити мені назавжди. А я почав мріяти і мріяти, коли мій тіло прогулявся вулицями. Але не з ним.

Я не був з ним, коли я ходив, коли я лежаю в ванну води, коли я їду в машині, коли я був чат з друзями, я так часто не був де мій тіло.

  • Я пішов. Я думав.

  • Я не живу, я думав.

  • Я думав я б.

  • Я думав я б.

  • Я думав, що він був.

  • Я думав, тепер звичайно, я не можу бути задоволений ВСІ, тому що для цього це займає трохи більше, добре, досить мало, добре, що там sly, дуже падіння, я хочу щось неймовірне? Просто це, і це.

А потім.

А потім нічого не змінилося. У нас є нові бажання. А потім знову. І більше. Це жито не знає меж. Не вистачає. вона незадоволена і незадоволена і вона вбиває вас через день. Ви порожні і незадоволені. Все, що я повинен бути там, де мій тіло був. Розум, душ і серце. Продемонстрував мене, де я був. Що потрібно побачити і почути і торкнутися і дихати.

Іноді я зробив. Коли я бачив море або океан, я завжди був там, де я був.Коли ви набрякли соляну воду і кричить з радістю, де ще можна? І мій розум мовчав. Він був безшумним, коли я зробив любов. Я тримав німих, коли я був щирим і зробив, що мій серце сказав мені. Але ті моменти були короткими. Дуже короткий. Порівняно з величезними періодами мислення.



Я, але тіло ніколи не лягає. Ні. Не можна це зробити. На відміну від розуму, він має щирість, він не здатний перекручувати і лежати. І якщо ви лежите, це починає боляче. Що ще робити? Щоб повернути вам реальність? Ніщо. Ви повинні бути, де ваше тіло є.



Тексти пісень, а це означає: І якщо ви думаєте, що тіло є найважливішим для вас, що без чого, пов'язаного з ним, ваше життя буде незрівнянним, організм, швидше за все, заперечить вас саме те, що важливо для вас. І ви не зможете це зробити. Що так важливо для вас. Це здається так жорстоким часом, так.

Террибно-крушка і несправедливість. Але це не так. Немає нічого значення, ніж щось інше. Абсолютно нічого. Це один і все важливо. Або навпаки, все не так важливо, тому що ви можете переграти в будь-який час. І починати.





Кожного разу вони скидають руки. . йЯ так втомився бути...

Як мій тіло прогулявся вулицями, які були найважливішими. І найкрасивішо неважливо. І я мав насолодитись цими вулицями. Все це було. Ніжки і руки, повітря і світло. Я можу навіть збивати під нісом. Ваш ніс може заспокоїти все. Я нічого не мав. Але це було так багато. Я не розумію.Я нагадую себе якомога частіше. Я, де мій тіло.Видання





Автор: Ельвіра Хмельницька



P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: www.irinastukaneva.ru/zhizn-zdes-i-sejchas/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное