Учні знайшли блискучу відповідь на вічне питання всіх школярів у світі





Одного разу, вчитель математики Єремми Кунь запитав питання, що кожен з нас зустрівся з: І де я буду використовувати всі ваші гріхи, козини, інтегри і всі інші алгебра з геометрією? На відміну від більшості своїх колег Кунь дав 5 причин, чому математика важлива.

МиВеб-сайтМожливо, ми хотіли б сперечатися з Єремми, але нічого не сперечатися проти таких аргументів заліза. Я просто пам'ятаю математику.







І не тільки впізнати їх, а й рухатися вперед, щоб досягти довгоочікуваної перемоги над нерозчинним завданням.

Насадка Карла і Клара стоїть навпроти рівняння, написаного на чорному борту. Клара впевнено, що рівняння правильно, і Карл знає, що це не так. Час переходить, в якому ці дві ролі змінюються: Клара вважає, що рівняння неправильне, і Карлові стомпси ніг і дзвінки Клара неймовірний ідіот. Фантастична ситуація? Математики практично зустрічаються з цим.щоденной

Запитайте будь-якого вчителя, який робити, якщо проблема не вирішується. Відповідь дуже проста: Почати і спробувати інший шлях. І найголовніше, не турбуючись про помилку, тому що вона в кінцевому підсумку відправила вас на праву доріжку.?







Точність – поломітність всіх математиків. Дуже складно сперечатися з цим, бо кожен термін і кожен феномен має своє власне чітке визначення.

Пам'ятайте, як викладачі зробили нас, запам'ятовуючи визначення геометричних форм або, наприклад, умови теореми Пітагореан? У школі не було ідей, де ці знання прийдуть в руки. Але нехай думаємо: ми завжди говоримо слова без сумніву їх значення для другого? Чи можна ви, не відчайдушно відповісти на те, що миро, яке щастя, або яку любов? Чи відповідають Вашим друзям?І найголовніше, можна назвати те, що не має чіткого визначення?







Вирішуючи математичну задачу, як грає шахи. Будь неправильний, безтурботний крок може призвести до катастрофічних наслідків.

Як часто ви отримуєте застряки, що робить вашу алгебрама домашньої роботи, тільки тому що ви покласти мінус замість плюсу? Навіть найменша помилка може порушувати всі плани і стати величезною перешкодою на шляху до заповітної мрії.й Математика навчає нас бути відповідальним і відповідальним за власні дії. Небагато, право?







«Що я говорю, що зараз є помилковим» – це відомий «ліарний парадокс», який описує саме те, що відбувається в сучасному науці.

Багато теорем, правила, аксіоми, які звикли бути вірними, більше не працюють. Що означає Не сліпо вірити навіть найактуальніші погляди до того, як ви з'ясували себе. Вчені називають це «резонансний скептизм», що математика навчає нас так само.







Якщо ви не вирішуєте проблему, хтось інший вирішує його. Так чому б не йти першим?

Джерело середовища
Переклад Веб-сайт


Дивитися також.
Учитель може зацікавити студентів
Викладач географії
Вчителі оприлюднили літню домашню роботу для студентів і стали відомі у всьому світі


www.adme.ru/zhizn-dobro/uchitel-opublikoval-domashnee-zadanie-na-leto-dlya-uchenikov-i-proslavilsya-na-ves-mir-997860/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное