Целюліт є великим глобальним вісником. Експерт кинувся до пилу, що жінки продаються рекламу



Чи знає читач, що косметологи та рекламодавці нас люблять про так звану «целюліт», проходячи несуть як реальність для прибутку? Веб-сайт Пропонуємо ознайомитися з думками експерта, особливо з тих пір, поки він не знайдеться цікавим і докладним. Я негайно попередив вам, що буде багато тексту (як і фотографії з фотографіями), тому що дуже важко пояснити цю досить складну тему звичайним людям. Будь-яка зацікавлена в цій статті не буде проблемою.

Я сподіваюсь, що тема, яку я охоплюю тут, буде інтерес до жіночої аудиторії. Ми люди повинні знати це, щоб знати ворога.

До «неми» я маю на увазі легіонну косметологію та фармацевтичну компанію. Ці крококи лягли сотні мільйонів жінок протягом багатьох років, змушуючи їх боротися з недугою, що насправді не існує в природі.

Ми говоримо про целюліт, ненавиданий багатьма жінками.

Целюліт! Целюліт! Целюліт!

Все для боротьби з тигром XXI століття – целюліт!

Я вражений не тільки винахідливою аудитою тих, хто поширив цей міф по всьому світу, але і нескінченною наївністю так багато жінок по всьому світу, які дають ці мали величезні суми грошей на нічого.

Я не гріх проти правди, якщо я припустимо, що світовий ринок антицелюлітних агентів і процедур становить десятки мільярдів доларів! Це величезна кількість, що цілком можна порівняти з однорічними бюджетами багатьох країн на планеті.

Так, це мафія косметологів і фармакологів, спеціально пропагованих целюліт Це про створення величезних сум грошей від жіночого переслідування краси.

Як людина з вищою медичною освітою я сумний, щоб побачити, як зазвичай розумні жінки витрачають гідні гроші на різні креми і косметичні процедури для того, щоб позбутися целюліту, вони ненавидять.

Я неодноразово спробував «відкликати» своїм друзям, намагаючись буквально пояснити їм на пальцях, що їх так званий целюліт не є захворюванням взагалі, і тому неможливо перемогти його (навіть, можливо, самогубство).

Але мій співрозмовник або відповідав мене в стилі «Ви людина, ви ніколи не зрозумієте нас!» або з сумним шліфуванням пропущено мої аргументи.

Практично кожна жінка в наш час захоплює себе лоунами і несправедливими стражданнями, знаходячи таку бампію, називається целюлітом:

р.

Відкривши цей целюліт, жінка починає боротися з ним, приймаючи велику арсенал антицелюлітних препаратів і процедур, як помічників.

Так, я починаю свою історію, і я спробую використовувати менше наукових і медичних умов, щоб зробити її більш чітким і не шинорідним читачам.

Перший. Косметологія мафії особливо Зареєструватися Потерпілі жінки, їх потенційні жертви.

Справа в тому, що в офіційній медичній науці дійсно є така хвороба - целюліт. Цей термін відноситься до запалення жирової тканини.

Тим не менш, у нашому випадку виходить, що це «Федо, не одне!»

Скарга. Всі лікарі світу зобов'язані діагностувати пацієнтові не заподіяти власні домашні імена для захворювань, але суворо дотримуватися так званої. Міжнародна класифікація захворювань. В даний час вживає десята версія або класифікація ICD-10 (додатковано 43-ї Всесвітньої Асамблеї охорони здоров'я).

І в цьому списку всіх в даний час відомі медичні науки захворювання є п'ять захворювань, імен яких мають термін «целюліт», а саме:

H60.1.1. Целюліт зовнішнього вуха

L98.3 Еосинофільний Оздоровчий целюліт

N73.0 Пристрої параметрити і тазовий целюліт

N73.1. Хронічний параметрит і тазовий целюліт

N73.2 Параметрит і тазовий целюліт unspecified

Ці захворювання, офіційно визнані медичною спільнотою, мають про те, що ж стосується целюліту, як гарячі собаки до реальних собак – це, абсолютно нічого!

Було навмисне заміщення концепцій, і це було зроблено досить свідомо, для того, щоб полоскати сотні мільйонів жінок по всьому світу і зробити їх пробурити гроші на лікуванні неіснуючого захворювання.

Давайте перейдемо.

Медичне закінчення. "і", прикріплений до імені органу, означає запалення цього органу (гострий або хронічний).

Наприклад, запалення придатків сперми (додатка) називається апендіцитом.шемале, запалення простати - простатишемалеЗапалення максимальних пазух - гіморшемалей І так і так далі.

Тому, коли мова йдецелюлітОфіційна медицина жир-фібрий

Але можна сказати, що жінки, які виявили симптоми целюліту, мають запальні процеси в жировій тканині?

Давайте припустимо (гіпотетичний, звичайно), які баутики праві, і що сотні мільйонів жінок страждають запаленням жирової тканини, що проявляється, як ненависні бамки на шкірі.

Особисто, як лікар, у мене є питання для косметологів. Що таке запалення? Гострий або хронічний? Інфекційний або асептик?

Якщо це гострий (і також інфекційний) процес, то він фактично загрожує флегмоном і жінка повинна бути терміново прийнята до відділення гнійної хірургії!

Я прийшов до висновку, що ми говоримо про певну хронічний запальний процес неінфекційного характеру, Вражає практично всіх жінок на планеті, незалежно від раси і місця проживання. Але це одна з неможливих, згодні!

Тому так званий целюліт, безумовно, не запальний характер. Чому вони люблять людей?

Однак, після того, як розсіювання розкопок Мережі, я зустрів таку чудо перлина на одному з сайтів:

«Целюліт – це структурна зміна підшкірного жирового шару, що призводить до порушення мікроциркуляції та лімфатичного відтоку. Характеризується як застійні явища в жировій тканині, що призводять до його дистрофії.

З такими науковими медичними умовами автор статті намагався пояснити читачам, які целюліт є.

Але дистрофія і запалення, як кажуть французи, є двома великими відмінностями!

На мій погляд, фраза «дозволити дистрофію тканин» в цьому контексті, як правило, виглядає як оксиморон! Якщо ви називаєте речі своїми правими іменами, то викликати нерівності целюліту на шкірі, нібито сформований в результаті дистрофії жирової тканини не може ніяким чином.

Я скажу, як лікар - версія ліпідстрофи як причина так званого целюліту виглядає чітко далеко засмачений. Смокче з пальця, щоб покласти його просто!

Крім того, мережа повна з інтерв’ю та статей, в яких косметологи відкрито вводять своїх слухачів, і дуже вишукано.

З одного боку, деякі з цих косметологів, через їх вищу медичну освіту, як і раніше визнається спадщина терміну «целюліт», але, тим не менш, зменшують утворення нерівностей на шкірі до деяких руйнівних процесів у жировій тканині.

Остаточне повідомлення, в будь-якому випадку, у них є це – терміново запускається наша клініка, де ми почнемо боротьбу з цими руйнівними явищами і економимо вас від целюліту!

Що таке шахрайство, що ви не йдете за гроші, я розумію.

Інтимізуйте потенційний клієнт, отримуючи непристойний потерпілий, настилаючи в неї, що має серйозну хронічну хворобу - і зараз у вас є постійний клієнт, який буде безповоротно оплачувати протягом багатьох років для лікування нестійкої недуги.

Це блискучий, великий бізнес, капелюхи!

Другий Давайте подивимося на цей целюліт! Чому формуються нерівності на шкірі?

Зателефонуйте на медичну науку і поверніть на наш мозок.

Так, починайте розбризування рейсів.

Людина має жирова тканина. В основному знаходиться під шкірою (як вона називається). підшкірна) і в межах тіла (так звані вся в соку).

У дорослих переважно присутній в організмі так званої. жириМаленькі діти називають коричневим жиром. Але ми будемо говорити про дорослих.

Адіпоксидна тканина має безліч функцій: забезпечення енергії, теплоізоляції, захисту органів від механічних пошкоджень (подушка, ендокринна функція тощо.

Як і всі інші тканини, жирова тканина складається з спеціальних клітин асипоцитй Ці клітини містять велику краплі жиру, що оточують кільцем цитоплазми. Ядро цих клітин розгладжується і розташовується на периферії клітинки.



У свою чергу, абіоцити зібрані в різновиді мішків, в яких поєднані тисячі клітин.



Ці пакети, в свою чергу, поєднуються в більші конструкції. І це виглядає як у людини:



Або це:



Так що тут важлива інформація. жирової тканини у людини пухка, гетерогенна і складається з округлих подовжених статевих губ.

Звертаємо вашу увагу на те, що в контексті статті ми повернемося до цього.

Відповідно, якщо у вас схематично уявити структуру підшкірного жиру, то це виглядає так:



Тепер уважно прочитайте і намагайтеся зрозуміти, що буде описано нижче.

Кожен окремий атипоцитзапрограмований для зберігання жиру. І проблема полягає в тому, що кожна жирова клітина зберігає стільки жиру, як вона хоче - завдяки здатності розтягувати, асоціоцити можуть збільшити обсяги сот або навіть тисячі разів!

Виявляється, ви розумієте, цікава ситуація - кожен агіпоцит збільшує розмір в жодному разі, що відповідає іншим (тобто, хтось більше набряків від накопиченого жиру, а хтось менше).

У свою чергу, асоціоцити також підвищують нерівномірно, слідуючи більшими структурами. Кожна ложка жиру, видимого до очей, має власний розмір!

Результатом є така картина:



Що таке, якщо всі жирові клітини працювали в безсонні, жирова тканина буде мати плоску поверхню. Але це ідеальний! Тому що в реальності жир в організмі людини росте нерівномірно.

І це досить фізіологічна і не існує порушень здоров’я!



У свиней підшкірна жирова тканина розташовується по-різному, крім того, їх шкіра багато разів загущується і щільніше, ніж людина, тому в свині, незалежно від того, як її жирніють, ви не знайдете ознак так званого целюліту.

Це те, як я привели вас, мої шановні читачі, до основного висновку.

І це висновок полягає в тому, що косметологи називають целюлітом, і для позбавлення від якого вони вміло приймають божевільні гроші від недбалих клієнтів, по суті, нічого не більше анатомічно через нерівність поверхні жирової тканини! Що таке хвороба у жінок називається целюлітом - адже це насправді абсолютно нормально! Це як природа працює, ви розумієте.

Боротьба з целюлітом про те ж, що і боротьба з менструальним циклом - адже обидва є результатом роботи жіночих статевих гормонів.

Я також хочу дати мої читачі трохи пояснення.

Перед опуклістю (кількість статевих губ), фігури у хлопчиків і дівчат однакові.

Як тільки настає період статевих губ, існує радикальна трансформація фігур - якщо хлопчики прискорюють розтягування в довжину і м'язової маси, то дівчата, як правило, збільшення зростання не настільки помітний, але маса і обсяг збільшення жирової тканини, в результаті чого покоївні фігури набувають округлість, властива жіночому статі.

Чому у жінок більше жирових магазинів, ніж чоловіків? Це також зрозуміло, якщо ви подивитеся на нього з точки зору природи.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу! розмноження. Коли чоловіки та жінки досягають віку пологів, їх органи та системи реструктуризуються, щоб забезпечити гарантоване виховання дитини.

Оскільки роль людини спочатку знизилася до процесу отримання їжі, м'язової маси і міцності були важливими для них, але запаси зайвих жирів будуть тільки завдати шкоди людині як мисливця. Отже, ми, чоловіки, зазвичай спеціальні запаси жиру не можуть похвалитися.

З жінками ситуація відрізняється - природа спеціально поставляє їх з запасами жиру, щоб створити максимально комфортні умови для проведення плоду. Привіт, що вагітна жінка змушена годувати відразу два організми, тому не обійтися без гарного постачання поживних речовин в організмі! Тому дуже зручно, що жир є дуже високою речовиною.

Не думають про те, що запаси жиру можуть викликати сучасні жінки морально-психологічний дискомфорт. Природа була фактично мудрою, що забезпечує жіноче тіло з жиром в такому обсязі.

Але в сучасному суспільстві, наповненому міфами і преюдиками, дівчатами під час статевих губ і починають звертати увагу на дуже целюліт, який зіпсує життя протягом багатьох років. І як не помітити його, якщо жир в жіночому організмі стає багато разів більше! А жир, як я сказав, що вкрай необхідно для здійснення репродуктивної функції.

У хлопчиків немає видимого зростання маси і обсягу жирової тканини, тому вважається, що чоловіки не мають целюліту.

Я запевняю тебе! Це просто те, що чоловіки мають більш тонкий шар жиру і трохи більш товсту шкіру, так що здається жінкам, які ми не маємо целюліту. Якщо людина починає набирати вагу, і навіть за типом жінки, то целюліт є те, що буде, заздрити!



Третя я можу попросити, чому потім в боротьбі з целюлітом є ще результат від всіляких процедур і препаратів?

Я погоджуюсь, що ефект здається, за певну кількість грошей, косметологи врятують вас від зайвої благодатності на шкірі.

Але це завжди буде тимчасовим. Максимально за місяць (якщо ви щасливі).

Повідомляємо, як працюють всі ці процедури. Ви просто освіжте пам'ять про те, що я сказав вище.

Що ми маємо? І ми, Гомо сапірен, анатомічно нерівномірний підшкірний жир. Які методи можна використовувати для розгладжування цієї нерівності?

Перше, що приходить до розуму, так званий. ліпосакція, тобто видалення жиру з особливим інструментом, вирівнюючи надмірно болгарки жирової тканини.

Це абсолютно без використання процедури, я запевняю вас!

Скарга. Як я сказав, адсипоцити насправді не мають обмежень для збільшення обсягу. Навіть якщо видалити жирні клітини «екстра» з певної частини тіла, то решта (за умови збереження зайвого надходження калорій з їжі) продовжить збільшити обсяг і благоустрій на шкірі повернеться дуже скоро.

Другий варіант. Ви можете спробувати збільшити натяг шкіри так, щоб він працює як щільний панчіх, натискаючи похилих конгломератів жирових клітин.

Для цього використовуються всі ці варені мазі з антицелюлітним ефектом - за рахунок отриманого набряку, а також поверхневого подразнення і щітка крові, шкіра стає щільніше і простягається протягом деякого часу, в результаті чого з'являються візуальні нерівності на ньому.

Але це також буде тимчасовим ефектом - не більше доби, але частіше він триває кілька годин.

Третій варіант. Можна спробувати зловити більше лімфи (тканину рідину) в підшкірному жирі. За рахунок зайвої рідини під шкірою відбувається вирівнювання її поверхні.

Целюліт тимчасово розгромлений - але це те, що для обмеженого періоду часу! Після всього лімфа виходить і йде. Ефект не більше тижня або менше.

Четвертий варіант. Що про схуднення? Логіка тут, здається, слідувати - тонкий шар підшкірного жиру буде мати менше нерівностей.

Так, цей варіант може добре працювати. Але не всі жінки, і не завжди. І це дуже небезпечно для здоров'я!

Поговоримо з цим.

По-перше, ефект багато в чому залежить від генетики.

Деякі жінки – незалежно від того, як вони тонкі! – як і раніше жирова тканина стоншується нерівномірно. Наприклад, подивіться на стегнах американської акторки Tara Reed:



Або жирові складки на стегні Марії Шаппової:



Можна, як це культурист, як правило, приносить шар підшкірного жиру практично до нуля (при цьому позбутися від молочних залоз):

Також, звичайно, ви можете просто зупинити харчування і, перетворюючи в аортексічний, назавжди забути про капелюшній целюліт:

Але буде корисно? Звісно не і знову!

Позбутися від капелюшної целюліту таким чином, жінка отримає пучок проблем в помсти від Матері Природа, головна з яких є недостатність менструального циклу і катастрофічна осінь в імунітеті.

Доведено, що падіння в загальному рівні жирових магазинів у жінок нижче рівня 15 відсотків призводить до сумних наслідків для їх здоров’я. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів. З жіночим тілом такі хитрощі не проходять!

Таким чином, ми можемо сміливо сперечатися, що всі рекламодавці антицелюлітних препаратів і процедури нічого більше, ніж прийом, щоб сифон більше грошей від наївних фольців.

Четвертий, «Що ми робимо зараз?» Читачі запитують мене неякісно.

Відповідь.

По-перше, ви просто розумієте, що це целюліт не хвороба, але тільки анатомічна особливість жирової тканини, властивої жіночому тілі, яка має лобальну структуру і тому під тонкою шкірою людини завжди буде виглядати як грубість поверхні.

Ідеально гладка шкіра - міф! І фото знаменитостей в різних модних журналах ретельно обробляється в фотошопі, щоб видалити "зірку" целюліт з картинок.

Ви шукаєте інші фотографії знаменитостей, тим самим, де папарази показати нам цей "стар" целюліт без ретушування:



По-друге, знаючи зараз, що прихована під назвою целюліту, ви можете знайти спосіб мінімізувати цю проблему (що дуже чисто суб'єктивний і психологічний характер).

Що можна рекомендувати?

Моя головна порада: Ми повинні вчитися бути філософськими про цю проблему.

Наші мами та бабусі не звертали увагу на це дуже целюліт, адже вони не підозрюють своє існування! Міф целюліту прийшов на нашу країну тільки в кінці 80-х на хвилі перстрофії разом з іншими західними тенденціями. Старе покоління не приділило увагу так званому целюліту - і зробив право!

Якщо ви все ще хочете, щоб жінки змогли досягти рівної поверхні своєї шкіри, потрібно додаткове медичне виховання.

По-перше, дорогі жінки, пам'ятаю основну річ (і я повторю її знову) – в будь-якому випадку, генетичні твори грають велику роль тут!

Деякі жінки були більш щасливими, а їх жирова тканина більш рівномірно розподілена, а інші менше (на інших мовах, хтось отримав кашу з грудями, а хтось більш однорідної консистенції).

Тому на шкірі присутні худі люди з вираженими нерівностями, а на шкірі присутні пишні жінки, поверхня шкіри яких плоска. Хто так щасливий з генами!

Але ще буде одне досить просте правило. Чим більш товстий шар підшкірного жиру, тим більш виражений його лобчаста структура буде видно на поверхні шкіри!

По-друге, властивості сполучної тканини і сама шкіра грає величезну роль.

Якщо шкіра еластична, то вона розгладить нерівність підшкірної жирової тканини.

Шкільна еластичність залежить від кількості факторів, основним з яких є два – кількості колагену і віку (старші ми отримуємо, чим більше наша шкіра втрачає пружність).

Рівень колагену в шкірі, що забезпечує пружність і пружність, значно спадковий. Якщо колаген недостатньо, то так званий колаген утворюється на шкірі. трусий Тому після вагітності у багатьох жінок шкіра на животі може придбати зморшкуватий зовнішній вигляд - це чіткі докази недостатньої еластичності шкіри.

Якщо жінка має вроджений недолік колагену в шкірі, це необхідно прийняти. Не супер-дуперовий крем з колагеном допоможе вам тут, це завжди буде відходи грошей, так як колаген не проникає шкіри!

Але в будь-якому випадку можна і необхідно боротися з віковими змінами шкіри.

Щоб зберегти гарну тон шкіри, її необхідно захистити - не менше не курити і не переборщити її за допомогою засмаги. Плюс харчування, звичайно, і здоровий спосіб життя.

Спорт також може допомогти, а саме ваговий ліфтинг для побудови м'язів. Якщо жінка керує збільшенням м'язової маси при позбавленні зайвих жирних магазинів (зберігаючи вміст жиру в організмі безпечний для здоров'я, звичайно) - тоді ці ж м'язи будуть підтримувати підшкірний жировий шар зсередини і таким чином візуально поверхні шкіри буде виглядати гладкіше.

Тим не менш, більшість жінок все ще не готові піти таким чином, тому що мало хто хоче працювати на себе, дати кожному диво-меансу миттєвої дії, яка, звичайно, не існує в природі з слова "інтерально"!

Або ж, є косметична мафія, яка переконує незліченні жінки інакше - і гальмівні кошти з лопаткою!

Наприклад, у мене є хороший друг, який є медсестра професії. До того ж, жінки, які прагнуть до повноти, і крім люблячої смачної і ситної їжі, вона, до тих пір, поки я пам'ятаю її (і це двадцять років напевно) завжди була зайвою вагою.

І цей друг шахти постійно скаржаться, що вона не вдається схуднути, що кривий целюліт зіпсує її фігуру і т.д. Протягом багатьох років вона переносить мозок до себе і інших.

Незважаючи на те, що я, як лікар, буквально на пальцях, неодноразово пояснив її про ожиріння і целюліт, вона все ще витрачає багато грошей на різні креми, препарати і процедури для схуднення і боротьби з целюлітом (відсотково знову прийняв великий кредит від банку для курсу мезотерапії). Ефект, звичайно, як завжди є просто нуль. Але це не зупиняє мого друга і вона шукає дивного способу з рідкісною наполегливістю.

Коли я запитаю, чи це простіше (і набагато дешевше!) придбати підписку на тренажерний зал і скоригувати свою їжу, вона чесно відповідає, що там не вистачає, вони кажуть, воліють. Але з якоїсь причини достатньо буде постійно приймати кредити від банку для безплідної боротьби з ожирінням і целюлітом! На жаль, я просто не можу зрозуміти цю логіку.

Протягом багатьох років жінки йдуть на безопераційних процедурах, витрачають гроші на свідомо неефективні препарати, і в результаті целюліт, так що він залишається. І як він не залишатися, якщо він досить фізіологічний для жіночого феномену!

Я також скажу вам ще одне: насправді, ми люди, всі ці жінки, які страждають про целюліт, абсолютно незрозумілі.

Ми просто не розуміємо, що ви можете постраждати і витрачати гроші на те, що не схожий на нас недолік.

На жаль, мені не так багато, так званого целюліту, як відлуження жінки, щоб піклуватися про себе.

Це, надмірна вага, поганий характер і загальна недбалість особисто відкладає мене більше, ніж анатомічно обумовлена грубістю поверхні шкіри у жінок.

Якщо він виглядає так:

І це зовсім інша, коли він бачить це перед ним:

Або це:

Дуже дякую!

р.

Ви, дорогі жінки, просто розуміють одне – в усі часи в будь-якому суспільстві виникають міфи і неписані канони краси були введені в розуми людей! Особливу категорію завжди були жінки, звичайно.

Мета роботи — непристойні жінки витрачати гроші на бездіяльність (і часто шкідливі) процедури.

Згадуємо, як вузька талія була в моді і дамам, які носили корсети для цього з молодого віку – що призвело до дуже сумних наслідків.



Або давайте згадувати моду для аристократичного палера в сімнадцятому столітті Європи!

Дами були настільки чутливі до комплексності і гладкості шкіри, що вони нічого не робили - навіть кровопостачання починали регулярно. А також використовується для цього порошку і миття. Все буде тонким, тільки тут виготовляються в ці дні ці косметичні засоби від ртуті хлориду і білого свинцю, досить токсичні для людини речовин!

Порошок свинцю відмінно загоює всі нерівності і недоліки шкіри, вирівнюючи колір, створив ефект оксамитової шкіри і, крім того, був дуже дешевим.

Однак мало хто підозрює, що цей косметичний засіб може викликати параліч, пухлину мозку і поступову недостатність внутрішніх органів. Порошок залишався в порошку до початку XX століття, до речі. Сьогодні, основа для порошку тальк.

Однак, навіть сьогодні в Китаї, є старовинна мода для того, що дуже аристократичний палловер.

Тим, хто був до китайських пляжів, не може допомогти, але звертати увагу на жінок в цих дивних нарядах:





Більш того, китайські жінки навчаються таким «добрим способом» з раннього віку!



Що я вказував цей приклад? І для того, щоб наші дорогі жінки зрозуміли, що модні тенденції є ефемерним і але важливо, перш за все, щоб думати з головою.

Довгий був відомий один принцип, який легше контролювати масу людей через большие ідоляй

Косметологічна мафія, що сприяє міфу неіснуючого захворювання, що називається целюлітом, використовує ці два методи паралельно.

В той же час лякалися цим дуже целюлітом, і дав їм можливість насолоджуватися (для власних грошей)

Як вишня на торт, я прикріплю тебе на одному з жіночих форумів, присвячених боротьбі з целюлітом. Як кажуть у таких випадках: «Не коментуй!»



Відразу придумайте відомі лінії Олександра Блака:

"І вічний бій!" Ми тільки мріяли про мир!

І це вічна битва необхідно, враховуючи, що ворог є фантастичним і насправді не існує в природі?

Боротьба з целюлітом, жіноча боротьба з їх природою. Природа не може бути поразкою, вона все ж візьме її самостійно, і стократним! Природа бере на себе помста, і її помста завжди дуже жорстока.

Хто пам'ятає, не так давно на багатьох телеканалах була масивна реклама дієтичних добавок (біологічно активні добавки).

Незважаючи на те, що ці харчові добавки, як правило, не були клінічно протестовані, і їх ефективність не було підтверджено, однак, господарі заявили, що харчові добавки нібито ліки.

Крім того, чудотворні властивості однієї або іншої дієтичної добавки, як правило, транслювалися з серйозним поглядом чоловіка в білому пальто.

І неініційований глядач (з них велика більшість!) мав досить стабільне враження, що ми дійсно говоримо про ефективний препарат, схвалений Міністерством охорони здоров'я! Після того, як на екрані ляльман побачив лікаря, не розуміючи, що в білому пальто сидить актор, який тільки переконливо грає свою роль (для якого він отримав свою плату).

Ця бачаналія тривала протягом тривалого часу, поки наші органи зверталися до цієї проблеми.

Ці дні дієтичні добавки рекламуються, звичайно, але, по-перше, на екрані ви не побачите людину в білому пальто, а по-друге, за законом, попередження стала обов'язковою: «БАД». Не лікарський засіб. й

Я думаю, що це час для Міністерства охорони здоров'я Росії, щоб піклуватися про проблему, що називається целюліт.

Забороняється викликати так повністю фізіологічну і анатомічно обумовлену нерівність підшкірної жирової тканини.

Коли свідомо нормальне явище збуджена бізнесменами з косметології називають хворобою і «меді» мозками наївних жінок (для цілей прибутку, звичайно), після чого цей проток - час зупинитися!

І не існує державного втручання, ви знаєте.

Хоча у мене є страх, що косметична мафія має сильний лобі в МОЗ, тому все буде залишатися як це.

Надія, що Міністерство охорони здоров'я почне виготовити жіночу частину населення про целюліт - це щось з галузі фантастики! Медичні посадові особи тепер зайняті з більш важливими питаннями, я розумію.

Ось чому я написав цю статтю, щоб досягти людей (повністю жінки, звичайно).

Я сподіваюсь, що ця стаття допоможе багато хто дивиться на цей целюліт.

Згадуємо:

Так званий целюліт – нормальне явище, не хвороба! Ожиріння – це захворювання!

Немає померти від так званого целюліту, але тисячі людей по всьому світу від ожиріння щодня.

Дякуємо всім за Вашу увагу.

Кожен здоровий і розумний!



через bt.w/post/398716

Категории

Смотрите также

Новое и интересное