Політ учасників розповіли 11 секретів, які допоможуть зробити поїздку набагато приємніше

Відвідувачі польоту витрачають більше 80 годин на місяць в повітрі і подорожі є невід'ємною частиною їх життя. Хто, якщо не вони, може дізнатися про корисні поради та життєві хакі? Діловий посередник попросив відвідувачів польоту, щоб поділитися секретами. Веб-сайт публікує переклад порад, наданих учасниками рейсу.





Як правильно доглядати за рейсами

Джерело: Businessinsider.com Більшість пасажирів намагаються вибрати сидіння перед кабіною повітряного судна, щоб отримати якомога швидше після посадки і збільшити шанси, які вони отримають свій улюблений варіант обіду. Але відвідувачі рейсу знають, що якщо ви сидите в хвостик, ви будете служити більш тісно. Причина проста: відвідувачі рейсу не люблять відповісти на дзвінки перед літаком, оскільки вони, ймовірно, збирають подібні запити від інших пасажирів по дорозі. Це може бути проблема, як літаки часто не вистачає зайвої горілки, подушки, вуха та зубні щітки, а на коротких рейсах може бути недостатньо часу для додаткового обслуговування на верхній частині графіка. Тим не менш, для пасажирів, які сидять на спині кабіни, щоб принести додаткову пляшку вина або що вони просять.

Як легко і швидко прасувати одяг



Політ присутній з тридцятирічним досвідом консультування: «Використайте праска для випрямлення волосся, щоб покласти свій одяг для того, щоб ви поспішали, і ви не встигли стояти на дошці прасування. й

Як спати в чистому ліжку



У 19-річному польоті відвідувачі завітали: «Не лежачи в готелях на постільній білизні, що не має криз, щоб вказати, що він був прокочений.» Це означає, що хтось вже прокинувся на ньому. й

Як затемнити номер в готелі



Відвідувач рейсу з 15-річним досвідом акції: «Використовувати штани на вішалка брюка для застібки штор в готелі; так не світиться через них.»

Як не пошкодити слух



Один з відвідувачів рейсу говорить: «Не літати, коли у вас є холод». Це може пошкодити вуха і втратити слух. Я не можу чути нормально протягом тижня, і це боляче, як пекло.

Як уникнути сусідства з невеликою дитиною



Неможливим є відсутність крісельної дитини (і для цього не існує, але можна зменшити дискомфорт, не сидячи в салоні поруч з перегородками. Ці перегородки – це єдине місце на площині, де батьки можуть безпечно забезпечити дитячу люльку, і в результаті більшість дітей протягом одного року будуть вміщені там.

Як боротися з струменем лагу



Один з відвідувачів польоту говорить: «Дякую мені спати обряд проїзду в ліжко». Час перед сном, викласти всі електронні пристрої, пити чай і трохи читати. Це зазвичай працює, але якщо я не можу спати більше години, я просто отримую, робити щось, а потім спробувати знову заснути.

Як принести менше речей з вами



«Будь ласка, зателефонуйте своєму готелю перед тим, як подорожувати і побачити, чи є у них пральна та сушильна машина». Якщо є, доведіть пару мішків прального засобу для миття та антистатичних серветок для висихання в герметичному пакеті. Ви зможете позбутися від речей на два-чотири дні залежно від довжини поїздки.

Як пройти паспортний контроль в блендері ока



Рейс, який часто подорожує з США: «Оплатити за програму Global Entry, це варто». Ця програма була винайдена Митним та прикордонним захистом США для прискорення процедури введення країни для іноземних пасажирів, які пройшли попередні перевірки. Учасники програми, які прибули в Сполучені Штати, просто вирушають в автоматизовану кіоску і не повинні стояти на підставі паспортного контролю і наповнювати митну декларацію.

Як заощадити місце в валізу



Відвідувач рейсу, який працює на рік, говорить: Моє улюблене життя хак для подорожі це техніка складання одягу в прокрутки. Я часто залишаю додому протягом декількох днів, іноді протягом трьох тижнів, і зберегти простір в валізу, перекручуючи одяг, а не складаючи їх. й

Як уникнути вільних сніданків



Якщо ви не знаєте, що ви не зможете відвідати попередньо опалювальну їжу в готелі, тому що ви залишаєте перед тим, як це починається, або ви не встигнете його закінчити, попросіть рецептиста, якщо готель може упакувати снек або обід для вас до або після запланованого часу. Зазвичай це фрукти, пляшка води і шматочок сиру, але вона врятувала мою обтяжку шлунка від голоду кілька разів.

www.businessinsider.com/flight-attendants-share-favorite-travel-hacks-2016-10/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное