У президентському кандидату загинув і пішов до пекти. Ви повинні знати про те, що відлякало йому.



Веб-сайт Повідомляємо про великий жарт! Один кандидат у Президенти потрапив на автомобіль і загинув. Його душа йде на небо, де на хвіртах він зустрічає св. Павла. Петро.

- Ласкаво просимо на небо, говорить Пітер. - В режимі реального часу ми отримали удар тут. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз.

- Ніщо, просто дайте його, політик відповідає.

- Я люблю, але я маю замовлення. Ви повинні провести день в пеклі і день в рай, а потім вибрати, де зупинитися назавжди.

- Який? Я вже знаю. Я хочу піти на небо.

- Я шкодую, але ми маємо правила.

І з цими словами, св. Петра бере політик на ліфт, який набуває нижчого і нижнього - в світ.

Відкриті двері і політик бачить зелений гольф газон. На відстані клубної будівлі відбіляється, а перед ним всі його друзі і колеги з минулого життя.

Серед них є девіл, хороший хлопець, який любить танцювати і отруювати жарти.

Починається невтомне задоволення, і політик навіть не помітить, як час пройшов. Все говорить про те, щоб він і хвилі його руки, і він потрапляє в ліфт і йде вгору.

Ліфт виходить вище і вище. Нарешті двері відкриваються і він бачить св. Петра.

- Тепер час відвідати рай, він каже.

За весь день політик перевіряє рай в компанії задоволених душ, які літають з хмари до хмари, грають гарпи і співають псальми. З якоїсь причини, вона робить їх дуже щасливими, і знову проходить неочікувано.

Тут є St. Peter коментує,

до Ви провели день в пеклі і день на небі. Виберіть, де ви хочете провести стажування!

політик думав про хвилину і відповів:

- Ну, я дивився на себе, що означає, що ви робите великий на небі і так далі, але я досить залишитися в пеклі.

Св. Петро супроводжує його до ліфта, а політик набуває нижньої, нижньої, нижньої - в спеку.

Відкриті двері, і він бачить навколо розсіяної пустелі з паличками спаржу. Серед них відроджують своїх друзів, одягнуті в ганчірках; збирають сміття в чорному пакеті, і більше падає зверху.

На плечі з'являється девіл і кладе руку.

- Я не розумію, політик мулі. Вчора були гольф-курси, ми сиділи в клубі, їсти лобстер з ікрою, пити шампанське, танцюючи і весело! І тепер це маркер, і мої друзі, очевидно, нещастя. Що відбулося?

Посміхається і каже,

до Сьогодні відбулася акція. І сьогодні ви проголосили!

UKRSIBBANK BNP Paribas Group відкрив можливість покупки валюти онлайн через UKRSIB online

Категории

Смотрите также

Новое и интересное