Що називається довірою?

Про нас



Що називається “довіра” – це стан тіла і емоцій, це досвід, який встановлюється величезною кількістю нейроз’єднань і відповідає деяким м’язовим станам. «Труст» не є думкою, це стан тіла.

Я не розумію питання, "Як я навчаюся довіряти світу?" Чому він повинен вчитися довіряти, якщо він і вони не завжди надійний, особливо за замовчуванням? Тим не менш, якщо немає твердих доказів, які ви можете довіряти?





Це дійсно часте питання. І це природне питання, якщо ви розумієте, куди приходять ноги. І не розуміти, чому і як можна «довірити» (в світі/мен/підсумення)» є абсолютно нормальним, адже це непорозуміння має свої ніжки.

І в короткі:

1,1 км Вчимося довіритися можна (але складно).

2. "Труст" надає багато бункерів і тому в побутовій справі корисний, але бункери не виникають в місці, де вони очікувані.

3. «Довірити» є загальним явищем, засуджувати або відхилити ведмедики такого світогляду, щоб бути фольгою.



Перша теорія трохи. «Базова довіра/недовіра світу» – це те, що відбувається у ранньому віці. Зроблено реакцію навколишнього середовища до нього. Вважається, що це стосується останніх умов розвитку плодів + народження + перші місяці життя. З того, як догляд за автомобілем, потепління, уважна реакція навколишнього середовища в цей період, дитина навчається сприймати це оточення як зазвичай дружній і безпечний або в принципі непристойний, небезпечний або небайдужий.

Це така рання структура, яка думає про те, чи можна подолати, різко проти. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Іноземці (навчіть їх багато практикуючих) кажуть, що це не постійне і ситуація може змінитися. Як мені, я поступово змінив свої переконання: Я також вірю, що це не вилікується, і вам просто потрібно адаптувати, але поступово віра в нейропластичність, здається, змушує мене змінити свою позицію.

Важливими є два інші речі.

  • Перший. Якщо щось вирушило неправильно в цей період, а потім поліпшується, воно долає (на початку дитинства набагато простіше, ніж у дорослому віці).
  • Другий У різних життєвих обставинах ми можемо щасливо “розширити” до цих почуттів / пов’язаних з ними; ударна травма (погода про життя), втрата і зради, тривалий час перебування в умовах, які не сумісні з життям – все це сприяє виникненню почуття і вірності “не вірити”.


Я думаю, що ви вже помітили, що коли я розмовляю про довіру, я використовую слова, які відносяться до двох районів нашого життя: психічний (пов'язаний) і bodily (чуття). Є інші емоційні прояви, які я розповім про пізніше.

Як правило, ми зустрілися з цією «не вірою» або на рівні думок і судових рішень (і це дійсно є стразом картини світу, світогляду), або дуже часто на рівні поведінки (від невідповідності до звичайних повсякденних дій до способу спілкування або мати секс). Коли ми виявимо його в інших, це може здивувати і боляче. Коли ми почнемо в домашніх умовах - занурюється в сумно-насиченість, оскільки це мертвий кінець в голові і значним обмеженням можливостей. Але найгірша річ, яка може бути в цьому місці, є порадою "Ви повинні вчитися довірити / Вам потрібно довіряти / ..." Зареєструйся! Пройдіть свій шлях у моїй локкасини, а потім відкрийте рот!

Тому важливо пам'ятати, що відсутність довіри (у світі, інших людей і т.д.) статистично нормально.





Що відбувається? Я намагаюся на пальцях.

У смарт-мові, це «земна травма розвитку». Це коли весь організм дає природну захисну реакцію на несприятливі (небезпечні) екологічні умови. Це така реакція для захисту себе. І це відбувається одночасно на всіх рівнях. фізична (боділія), емоційна і розумовай Крім того, якщо менш зріла людина укладає, що ніхто не може бути довірений, то малюк реагує переважно тілесно (посередник, штами, усадки тощо). Це реакції на рівень тіла і найпростіші (базікові) емоції, головна з яких страх.

Тіло запам'ятовує, що навколишнє середовище небезпечне (або ненадійне, нестійке, непередбачувані або ненадійні). І так він бачить його весь час, як такий. І відреагує фізично і емоційно на навколишню реальність відповідно до оцінки. У разі ранньої травми це дуже раннє навчання. У разі виникнення труднощів також може розвиватися наступне життя. Коли мова йде про можливість мислення і формування, це додатково посилюється відповідними думками.

Будь-яке, що відбувається за межами життя або терапії, є шанс перенапружуватися. До речі, багато хто хотів би, щоб хтось переконувати їх вже, так що там було можливість довірити хоча б щось або хтось, щоб життя змінилося. З цього часто виникають всілякі абсурди, козалежні стосунки та інші відро, в кінці тільки підтверджують основну картину світу. Я дійсно зробити. Бо Не лікуючим засобом, що мешкає в небезпечному середовищі.й Якщо хтось не розуміє, ви втомилися від неї. Але це не працює інакше.

Але ми залишаємо ці борти з цілющими відносинами, багато написано про це, це все вірно, і Google, щоб допомогти вам. Я скажу вам щось інше.

Так, людина, яка має базову ненадійність світу, постійно сприймає світ як потенційно небезпечне і неприємне місце. Як він працював. На рівні тіла це означає, що мозок отримує небезпечний сигнал практично постійно. Так, це неточний сигнал, спотворений і зазвичай невірний. Але вона отримує її і відправляє відповідними командами до тіла («небожевільний»). Залежно від обставин, всі три варіанти можуть бути реалізовані, але я хочу відзначити, що дуже часто є ознаки польоту і загартування. І якщо рейс, як правило, помітний в ситуаціях контакту або зустрічі з труднощами, то гасіння часто читають в тілі. Замороженість і іммобілність практично завжди є ознаками травми в цілому і рано.

Тому, якщо ми говоримо про перепідготовку (лікування, терапія), то ключ Щоб навчити людину не «довірити світ», але навчити перевірити, чи дійсно небезпечна ситуаціяй Ви будете сміятися, але це перепідготовка тіла є все про тестування речей, таких як стійкість і дихання. Оскільки це лише тоді, коли я впевнений і дихання, що мозок отримує повідомлення, що все добре. Все інше додаткове і часто від зла. Але якщо моє життя в порядку і (це важливо!) Я постійно переконую цього, потім повільно починає перенапружуватися на рівнях нервових з'єднань. І поступово я просто відчув себе, як навколишнє середовище завжди небезпечне. Я можу знайти ситуації, де це менш небезпечне або безпечне. Таким чином, в той же час реконструюються нейронні шляхи та реакції, розмежування небезпеки та безпеки, а також розвинуто середовище тестування. З одного з головних амбашів нашого тіла (і психіки зокрема) є те, що ми ведемо до візерунків і звичок, до яких ми звикли і продовжуємо. І відновлений індексний рефлекс (як правило, страждає в результаті травми).

Що це, перш ніж ми зіткнулися або втратили, ми починаємо дивитися спочатку, збираючи інформацію про те, що дійсно збирається навколо нас. І порівняйте його до наших преконцективних фантазій про це.





Довга дорога і довга. У цій логіці перепідготовки, порівняти попередні фантазії і схеми і поточну реальність, багато напрямків роботи терапії. Але важливо розуміти, що без тілесного перепідготовки все залишається тільки на рівні загального сенсу. Щодо зміни тільки при зміні відчуттів і бодільних реакцій. Тому що це неробоче, до тих пір, поки кора думає. Це майже чистий фізіологія і умовні рефлекси. І мозок може переконувати вас з будь-якого (наприклад, «Люди повинні бути довірені», «Світ хороший», «Ми всі пов'язані», і т.д.), і тіло буде робити протилежно на рівні зовнішніх реакцій і на рівні внутрішньої хімії і фізики.

Звичайно, крім стабільності і дихання, є інші деталі, які також важливі і корисні: відчуття тіла, його життєдіяльність і мобільність, здорові рефлексні рухи, центрування і внутрішня підтримка (на скелеті), виникають емоційні реакції і, якщо це можливо, повторюється на фізичному і емоційному рівні різних історій і т.д. Але без цієї базової фізичної безпеки і почуття істоти (на рівні тіла) існуючі і живі в комфортному середовищі, не можна говорити про довіру взагалі. Фізіологія не дозволить їй.

Тому я написав вище, що ви можете поступово не тільки впоратися (до того, чи компенсувати) з такою ненадійною природою, але і поступово змінити. Я не думаю, що це зникне, дякую Богу. Ця функція має безліч переваг для життя і особливо для роботи. Але зміна і різноманітність, що йде з ним.



Цікаво: Як вийти з ладу невизначеності

Чому так важко оцінити



І булочки. Вони не приходять безпосередньо. Уміння спокійно спілкуватися з людьми, щоб зробити те, що раніше здавалося непримітним і страшним, впевненість також підвищується, а радість маленьких в житті також підвищується. Це просто те, що ви звикли приховати і запустити, ви починаєте, щоб зробити себе взяти участь і брати участь. Це тріфле, він додає до приємного. Видання



Автор: Александра Віловська



П.С. І пам'ятайте, що лише змінивши вашу свідомість – разом ми змінюємо світ!

Джерело: annashaman.com/2016/06/01/%D1%82%D0%BE-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D0%D0%B%D0%B%D0%B2%D0%B0%B0%D0%B0%D0%B5%D1%82%D1%81%D1%81%D1%81%D1%D1%81%D0%BE%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B0%B0%B0%D0%B0%B0%B0%B0%B0%B0%B0%D0%B0%B0%D0%B%D0%B%D0%D0%B%D0%D0%D0%B%D0%D0%D0%B%D0%D0%D0%B%D0%B%D0%BE%D0%B%D0%B%D0%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%B%D0%BE%D0%B%D0%BE%D0%B%D0%BE%D0%B%D0%B%D0%

Категории

Смотрите также

Новое и интересное