Олександр Lowen: Депресія виходить з розчарування

Депресія стала настільки поширеною в ці дні.Тому багато людей мають нереальні цілі, які безпосередньо пов’язані з базовими людськими потребами. Кожен хоче любити, він також хоче відчути, що його любов приймається і в певній мірі повертається йому.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Любов інших має важливе значення для того, як він сприяє активному висловленню власної любові. Люди не вражають, коли вони люблять. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

Самовираження є ще однією базовою потребою всіх людей і всіх живих істот. Необхідність самовираження підкреслює нашу творчу діяльність і є джерелом нашого найбільшого задоволення. Ця тема була обговорювана в моїй попередній книзі. Тут важливо розуміти, що у людини, яка пригнічена, самовираження сильно обмежена, якщо не повністю заблокована.





Для багатьох людей самовираження тільки займає невелику частину свого життя: це зазвичай їхня робота або бізнес. Але навіть в цих вузько визначених областях, самовираження обмежена, якщо людина вимушена або механічна. Сама людина переживає через самовираження, і вона здершує, коли закриваються шляхи самовираження.

В основному це явище боділі, і самовираження таким чином означає вираз почуттів.й Найглибше почуття є почуттям любові, але інші почуття, що входять до складу себе, можуть бути адекватно виражені здоровою людиною.

По суті, в асортименті почуттів людина може визначитися з хлібом своєї особистості. Добре відомо, що пригнічений людина закривається і що вивільнення будь-яких почуттів, таких як смарага або гнів, які можуть бути виражені в крісельності, через удари або деякі інші фізичні дії, має безпосередній і позитивний вплив на депресії.

Вид каналів для вираження почуття голосу, рухів тіла і очей. Коли людина має тьмяного вигляду, глуздий голос і слабка мобільність, ці канали заблоковані, і людина пригнічує.

Ще одна основна потреба всіх людей є свободою. Без свободи, самовираження неможливо. Але за свободою я маю на увазі не тільки політичну свободу, хоча це один з важливих аспектів. Людина хоче бути вільним у всіх життєвих ситуаціях: вдома, в школі, на роботі, в соціальних відносинах. Це не абсолютна свобода, яка багато хто шукає, але свобода висловлювати себе, щоб мати голос у регулюванні своїх відносин. Кожне суспільство людини наголошує певні обмеження на індивідуальну свободу в інтересах соціальної згуртованості.

Такі обмеження можуть бути прийняті тільки якщо вони не мають права на вираз.

Але є також внутрішні бар'єри.Інші, ніж зовнішні, які є більш потужними бар’єрами для самовираження, ніж закони людини або сильні обмеження на самовираження. І так як внутрішні перешкоди часто несвідомі або раціоналізовані, людина набагато більше, ніж зовнішніми.

Невідомі бар’єри з знаками «добрих» або «добрих»Це ті, які захотіли його, протипоказання і остаточно знищують душу. Жива в такому своєрідному в'язниці, він все ж будує фантазії свободи, виховує плани на його визволення і мрії світу, де життя буде абсолютно різним. Ці мрії, як і всі ілюзії, служать для збереження свого духу, але вони також запобігають йому визнання внутрішніх сил, які зв'язують його.

Але скоро чи пізно зникне ілюзію, зникають мрії, схеми не працюють – і людина з жахом бачить реальність, як це дійсно, без прикраси. Коли це відбувається, він стає депресованим і відчуває себе безпорадним.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І це не самі цілі, які нереальні, але винагороди, які повинні дотримуватися після їх досягнення. Серед цілей, які багато хто з нас, безперечно, є: багатство, успіх і полум'я. Наша культура створила міф багатство.

Ми ділимо всіх людей на «хати» і «хто-не». Ми вважаємо, що багаті мають спеціальні привілеї, і вони мають всі кошти для виконання своїх бажань. На жаль, цей вид не вірний. Багатий, як бідний, впаде до депресії. І не існує суми грошей може забезпечити внутрішнє задоволення, що робить життя щасливим і цінним. У більшості випадків прагнення набути багатство відволікає енергію від діяльності, які більш креативні, більш самовираження і призводить до переважання духу.

Наслідок успіху і слави трохи відрізняється від переслідувань багатства. На основі ілюзію, що успіх і популярність не тільки підвищать нашу самооцінку, але й повагу інших і принесуть нам визнання і затвердження, яке нам нам потрібно. Так, дійсно, вони додають вагу до нашої самооцінки і підвищують нашу престижу в громаді. Але ці видимі, зовнішні придбання приносять невелику користь до внутрішнього світу людини.

Занадто багато людей, які досягали успіху, скоєні суїцидами на вершині їх досягнення. Не знайшов любов через полум'я, і дуже мало долають внутрішню відчуття самотності. Неважливо, як голосувати запобіжник або похвали натовпу, вони не доторкнуться до серця. Хоча ці значення славляться масовим суспільством, реальне життя лежить на найглибшому, внутрішньому, особистісному рівні.

Ми можемо викликати нереалістичну мету, до якої нереалістична надія обмежена. Реальна мета за міркувань багатства, успіхів або слави – самопізнання, самореспект і самовираження. Щоб бути бідними, або невідомими засобами для багатьох людей, щоб бути «небо» і, таким чином, неприпустимо, любов і нездатність любові. Але якщо один вважає, що гроші, успіх або полум'я може зробити «небо» «все,» він глибоко помилився.

Успішна людина може з'явитися, тому що вони оточені зовнішніми атрибутами значення: одяг, автомобілі, будинки, полум'я. Це може представляти образ когось, але зображення є штучними явищами, які мало робити з внутрішнім життям людини.По суті, коли людина змушена втілювати чужий образ, вказує на те, що в його внутрішньому світі відчуває себе як «небо».

Це почуття є результатом диссоціації его з організму. Людина, яка ідентифікує його его і заперечує важливість його тіла не має тіла. Втрата сенсу тіла, що є еквівалентним відчуттям «небо,» змушує його замінити реальне тіло таким чином, що ґрунтується на соціальному, політичному або господарському положенні.

Якщо ми хочемо знати справжню людину за «фасадом» соціальної поведінки, ми повинні спочатку дивитися на своє тіло, зрозуміти свої почуття та стосунки з іншими людьми. Його погляди підкаже нам, чи може він любити, його обличчя розповість нам, чи може він висловити себе, і його рухи будуть розкриті нас ступенем його внутрішньої свободи. Коли ми контактуємо з живим і вібруючим тілом, ми відразу відчуваємо присутність когось, незалежно від їх соціального положення.



І незалежно від того, що ми навчали, Реальне життя знаходиться на внутрішньому особистісному рівні, де одне тіло з'єднується з іншим тілом або з природним середовищем.й Все інше - це просто декорація, і якщо ми плутаємо ці пейзажі з реальною драматичною життям, то ми дійсно в захоплення ілюзії.

Нереальна мета неминуче тягне за собою соціально затверджений спосіб життя, оскільки за ним лежить необхідність затвердження. Перш за все, мета була встановлена в дитинстві, а бажане затвердження спочатку повинно бути отримане від батьків. Пізніше було необхідно затвердження інших осіб. Я проілюструю цей аспект проблеми з іншим кейсом від моєї практики.

Я консультував молоду жінку, яка пройшла лікування на сильну депресію, яка звернулася до розбиття шлюбу. Вона виявила, що її чоловік мав сексуальні стосунки з іншою жінкою, і відкриття прийшла до неї.

Вона була сучасна, досвідчена жінка в повсякденних справах і добре розуміла, що такі випадки життя далеко від некомерційного. Крім того, її зв'язок з чоловіком не був безхмарним, він не заробив достатню кількість грошей, і мій пацієнт повинен перекручувати, щоб забезпечити процвітання і комфорт в будинку як для нього, так і для своєї дитини.

На додаток до цього також були змішані сексуальні проблеми: Селема, ім'я мого пацієнта, ніколи не досягла оргазму під час сексуального спілкування.

Чи втратила любов чоловіка? Важко оцінити, як сильну любов між двома людьми, але при цьому я працюю з Сельмою, я не отримав враження, що вона захопила втрачену любов. Вона була самотньою, але самотність і депресія не те ж саме. вона також була дитиною і вдома, що вона доглядала.

Selma був шокований, тому що вона не очікувала бути обдурені і що вона доведе настільки вразливою для обману. Насправді вона страждала від втрати самооцінки. Вона вважає себе чудовим чоловіком багато способів. Так, вона думала, що вона була розумною, більш чутливою і мала більш добрий погляд на речі. Вона відчувала, що йому потрібно. Вона може допомогти йому досягти своїх амбіцій і досягти успіху. Вона побачила себе як надихаюча сила, директор і менеджер своєї справи.

Тепер легко зрозуміти, чому Сельма шокувала себе таким чином, створюючи таку картину себе в її розумі. Вона не могла навіть уявити чоловіка, що йде в іншу жінку. По-перше, вона вважає себе досконалістю, ідеальним для будь-якого чоловіка - тихий, турботливий, люблячий дружина. Цей образ «мою» раптово лопається в результаті сприйняття. Її его згортався - і Сельма впала в депресію.

Нереальна мета, що Сельма переслідувалася, була відносинами, де вона буде відчувати себе абсолютно впевненою і неприпустимою, тому що інша людина не може навіть мріяти робити без неї. Необхідність абсолютної безпеки показало глибоке особисте відчуття небезпеки, що виникло під час лікування. Її батьки розлучалися, коли вона була молодою. Вона була глибоко боляче від втрати її відносин з батьком.

Вона також переживала інші емоційні загоєння в дитинстві і підлітковому віці, шоки, які залишили відбиток на її особистість, створюючи потребу в почуттях зайвої безпеки. Але Селема не усвідомило все це і переніс це почуття до чоловіка. Він потребує безпеки, і він надасть йому, присвячуючи себе абсолютно своїм інтересам.

Нереальні цілі, до яких Сельма спрямувала свою енергію, щоб стати ідеальною дружиною і матір'ю, і таким чином, щоб отримати допомогу нерозумною любов вона була позбавлена як дитини. Одна мета була внутрішня, інша зовнішня. Не вдалося досягти.

Наслідок досконалості знижує людськість і стає саморуйною силою. Для того, щоб зробити іншу людину краще. У зв’язку зі своїм чоловіком ми можемо виявити сліди контемпту та підозрювати приховану ворожість. Як вона перехопила її депресію, вона висловила багато гірких і негативних почуттів до нього.

Пошук нерозумної любові також саморуйнівний. Яка Сельма бажала більше, ніж прихильність чоловіка, щоб поділитися своїм життям з жінкою. Вона бажала чоловіка, прикріпленого до неї з необхідності, від захоплення до неї. Але ніхто не хоче бути обов'язковою, оскільки це обмеження індивідуальної свободи. Чоловік Селема може відповісти лише на цей попит з прихованою небезпекою і відгодою, і в кінцевому підсумку залишається для іншої жінки.

Енергоефективність і зусилля Сельма вводять на спробу досягнення своїх нереальних цілей було дійсно величезним. Після того, як вона подолала свою депресію. При попаданні депресії вона була вичерпана як фізично, так і психічно. З цієї точки зору, її депресія можна побачити як спосіб природи запобігти її від попадання енергії і дати її час для відновлення.

Але відновлення, як депресивна реакція, також може бути патологічним. Виснаження, виснаження - як повернутись до занурення, а з часом більшість людей спонтанно відновлюють.

На жаль, відновлення не завжди є постійним. Після відновлення енергії, депресована людина відновлює, намагаючись виконати свої мрії. Іноді виникає несподівана і неконтрольована реакція: амплітуда його настрою засохне, так як вона впала в стані депресії.

Депресія була замінена дикою ейфорією і навіть манією, обов'язковою ознакою, що пригнічення буде слідувати. евфорія пов'язана з перебільшеним зарозу, що цей час все буде йти по-різному. Це дуже схоже на вудки алкогольного, що він не займе іншої краплі в роті. Але незабаром він знову починав. До тих пір нереальна мета продовжує існувати в несвідомому, контролінгу поведінки, депресії неминуче.

Депресія стала настільки поширеною в ці дні, тому що ми живемо в нереальності і більшість нашої енергії витрачається на нереальні цілі. Ми дуже любимо спекулятори, які шукають невибагливих прибутку, які дуже мало хто з нас вбуде в реальне задоволення. Ці інвестиції в акції поза нами, живі люди, підвищують свою реальну вартість.

Купуючи більший будинок, купуючи інший новий автомобіль, більше приладів і т.д. – все це, звичайно, має його позитивне значення, всі ці речі можуть полегшити життя, зробити його більш приємним. Але якщо ми подивимося на них як захід від нашої особистої гідності, якщо ми очікуємо володіння цими предметами, щоб заповнювати порожнечі в нашому житті, то ми прокладаємо заземлення для неминучого знецінення їх, що занурить наш дух в депресію, так само як спекулятор запасів, який впало в депресію, коли фондовий ринок бум підпорядкований і ринок згорнувся.





Я слабкий або я маю силу?Чому ми вибираємо складні людиМи будемо піддаватися депресії, поки ми шукаємо джерела для нашої реалізації. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І з розчаруванням приходить депресія. Я думаю, що ми будемо бачити більше випадків депресії та самогубства. Видання

Олександр Нигін, Депресія та тіло







Джерело: vk.com/lifeofpsy?w=wall-425148_1895

Категории

Смотрите также

Новое и интересное