Як ми несвідомо віддаємо на щастя

Ця стаття допоможе зрозуміти, чому ми немовно віддаємо щастя. Замість приймаючи щастя, ми критикуємо, відлякаємо інших, і залишаються в нещастях.

Це через несвідоме життя. Усвідоме життя – це життя розуміння і реальне прийняття себе як людини, здатне досягти будь-якого бажаного. Все залежить від нашого вибору. Ви можете знайти тут і зараз! Вибираємо роботу в роботі, яка приносить щастя. Вибір любити і любити.





Несвідомо про те, що ви можете зробити вас щасливими, з простих причин, що ви в основному несвідомі. Але як парадоксичне, як це звучить, Більшість людей не хочуть прийняти і розуміти, що важливий момент для виправлення певних проблем.

Вони відчувають, що вони усвідомлюють все, і кожна дія виконана під дивним поглядом свідомості. Не вірно.

Наприклад, людина постійно змінює робочі місця на інтервалах 6 місяців. На раціональному рівні він робить різні звичаї: «Я кинути цю роботу, бо...». По суті, після аналізу він бачить, що це призвело до його невирішених конфліктів з батьком, які він постійно переніс лідера, і в цілому страх суспільства.

Приклади, як це з моїх Практика показує, що несвідоме відхилення успіху, здоров'я та щастя, ми мотивуємо програми, що прилітають з родини, раннього дитинства. Тому, коли ви скаржаєте, що ви незадоволені, ви можете сказати після читання цього матеріалу: «Я хочу стати в курсі того, що заважає мені стати щасливою. й

Слід пам'ятати, що будь-яка інформація на цій темі не відрізняється, якщо ви не дієте. "Як діяти?" запитають мене. Сформувати запит на те, що ви хочете тут і зараз, і зробити все, що потрібно, щоб отримати результат.

"Ви знаєте, що нічого не змінилося для мене." Для чого я відповідав: «Щоб не бути повноцінним усвідомленням того, що ви перебуваєте в межах вашого запиту. й

Ви повинні знати, що за допомогою ваших комплексів, внутрішніх конфліктів ви створюєте основу для внутрішнього саморобу для автоматичного виконання перешкод для отримання бажаної відповіді на запит.

Без фундаменту, що називається «посудомість», людина постійно створить проблеми і страждає.Так само, як титанічний збиток на невидимій частині айсберга. У стані поінформованості людина в живому просторі (що б він) падає, бере хвороба як урок, вдало переходить і йде на, і невротичний після падіння продовжує лежати і страждати.

Іншими словами, невротична відхиляється уроку, критикує, відлякує інші проблеми, а також страждає далі.

Для того, щоб ви зрозуміли вашу стійкість до щастя прямо зараз, вам потрібно попросити себе наступним питанням.Що я можу зробити зараз, якщо я був запропонований:

  • зміна робочих місць;
  • змінити місце проживання;
  • Диворце?


Подумайте кілька хвилин і напишіть відповіді, почуття, зображення, які просто спонтанно прийшли до розуму після читання цих питань.

Наприклад, якщо у вас є страх невідомого (робота, місце проживання і т.д.), то, можливо, це страх не дозволяє жити сто відсотків.





Що допомагає зняти перешкоду для щастя?

Перше, що розглянути, як працює право дзеркала.й Все, що відбувається з нами і навколо нас, є відображенням того, що відбувається на глибині нашої істоти. Тому не потрібно шукати відповідь на питання «Як зняти перешкоду для щастя?» зовні. Він всередині вас. Pythagoras писав про це:Не зважаючи на щастя, це завжди у вас.?

Другий крок у боротьбі з перешкодою для щастя полягає в тому, щоб зробити хороший робочий союз з вашим несвідомим. Без цього, ви не отримаєте нічого в плані самовиправлення, так само як батько не отримує нічого хорошого в процесі виховання, якщо він має поганий психоемоційний контакт з дитиною.

Далі, коли ви повернетеся до себе, до глибини вашого себе, ви автоматично дізнаєтесь тут і зараз. Внутрішня робоча спілка з Вашим самом, як і у випадку терапевтичного союзу, дозволяє виконувати різні процедури психоаналізу, подолати власну стійкість до хворобливих поглядів, розширити свою обізнаність про себе і життя в цілому.

Така робота допомагає чесності в процесі інтроспектування, бути в курсі внутрішнього поля «Я»Наприклад, ведення діалогу з собою: «Я не можу маррі, оскільки я протистояти йому, не тому що немає гідних партнерів» або «Я маю конфлікт з дітьми, тому що я хвилююсь і заважаю їх життя... й

Ви можете погоджуватися, що на перший погляд, це дуже прості фрази. І на практиці, лише деякі можуть вимовляти їх, набагато менше роботи в психоаналітичному просторі.

Психоаналіз показує, що ви завжди повинні шукати проблему в ситуації, яка призвела до неї. Простіше кажучи, де є вихід, є вхід. Найчастіше вхід і вихід в простір проблеми – психотравма в первинних відносинах з батьками. Тому не потрібно шукати вихід з проблеми в спирті, медикаментах і т.д.

Зрозуміємо, як дитяча травма все одно переносить вашу долю. Наприклад, молода жінка каже: «Я досягла мертвого кінця...» Я зустрілася з моїм подорожом. Що ви думаєте, де і як це жінка виходить з мертвlock?

Можливо, ви вже приїжджаєте до розуміння того, що вона повинна реалізувати тут і зараз режимі, як відсутність батька або заперечення його на її складі і на складі її матері зберігає в ній несвідомий формат негативного образу людини і в цілому спотворює її сприйняття відносин з ним.

На додаток до реалізації внутрішніх конфліктів ви повинні прийняти ідею, що є завжди вгору і вниз у вашому житті на всіх рівнях.й Дивись, як працює груди прямо зараз. Ви бачите, коли ви дихати, він піднімається, і коли ви дихати, вона падає. І ми не втрачаємо, коли вона йде вниз.

Усвідомий чоловік не згасає, якщо виникає падіння (спадкова ситуація). Він знає, що це урок, він повинен вчитися і рухатися далі. Невротик не може це зробити. Він пропускає ще один урок, розумний і створює ще одну перешкоду для щастя. Він не відрізняється від школяра. Тільки студентка боїться школи, а невротична боятися життя в цілому.

Хоча розум, тіло, події і пропонують, як видалити перешкоди на шляху до щастя, невротик не готовий дивитися на себе ззовні, щоб побачити і дізнатися, що відбувається. Найчастіше він перепроваджує інший для того, що він не може дати.





Розвиток обізнаності про перешкоди для щастя

Коли ви читаєте такі тексти і робимо психотехніку, ви автоматично розвиваєте обізнаність. Зосереджуючи вашу свідому променю, на що ви відчуваєте прямо зараз, що ваше тіло переживає, що відбувається в житті, ви зможете зрозуміти себе і контролювати психічну енергію і тіло, щоб отримати відповідь на запит від загального інформаційного поля.

Так, поруч я хочу запропонувати вправу для розуму.

Подати заявку

Сісти комфортно, закрийте очі і зробіть релаксацію. Після цього відкрийте очі і напишіть 3 побажання на попередньо підготовлену частину паперу, яка дуже важлива для вас сьогодні. Виберіть середнє бажання (2-й зі списку). Поставити себе, «Що я зробив сьогодні (дії, думки та ін.) щоб зробити це бажання не стати справжньою?» ?

Далі запитайте себе, «Як я оправлюю свою бездіяльність тут і зараз?» Чи знаєте ви, що ви не знаєте, що ви не були щасливі раніше?

Закрийте очі і вдихайте спокійно через ніс. Уявіть, що ваше бажання було виконано. Візуалізація картинки чого відбувається ... Візьміть глибоке дихання і видих і відкрийте очі.

Написати те, що ви усвідомлюєте після виконання цієї методики у щоденному щоденному житті здоров’я.

Я хотів би дати Кілька корисних питань, які допоможуть вам зняти перешкоди для щастяй

  • Я знаю, що я хочу тут і зараз?
  • Я критикував, судячи, скаржаю, оцінюючи або навчаюся в плані усвідомлення та вчинив, щоб отримати те, що я запитав?
  • Як змінити життя?
  • Я завжди знаю, що остаточний результат мого запиту?
  • Як часто я навчаю мене і вміння діяти?


Так в цьому розділі я хотів би привести вас до ідеї, що коли ми знаємо, ми приймаємо контроль нашого життя. Це підтверджується практикою життя і мислителів всіх часів. Зокрема, Д. Локе написав про це наступним чином: «Щасливість і нещастя людини для самої частини роботи рук. й



Автор: А. Саракул





Джерело: www.transurfing-real.ru/2016/10/blog-post_315.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное