Роб лицар: Як наші мікроби роблять нас,

Роб Лицар є першоджерелом у дослідженні мікробів, які живуть в організмі людини, крихітних одноклітинних організмів, які живуть всередині нас, але мають величезний і великий недосвідчений вплив на наше здоров'я. «Одна і половина кілограмів мікробів, які проживають всередині вас, набагато важливіше, ніж кожен з окремих генів у вашому геному», - сказав він. І ви знаєте, чому.







JavaScript licenses API Веб-сайт Go1.13.8

Підпишіться на наш канал YouTube, який дозволяє дивитися онлайн, завантажити з YouTube безкоштовно відео про відновлення, омолодження особи. Любов для інших і для себе як відчуття високих коливань є важливим чинником.



0:12

Ми любимо здоров'я тіла, але ми не завжди змогли зрозуміти, що дуже важливо. На прикладі найдавніших єгиптян. Вони приймали велику турботу про частини тіла, які думали бути потрібні в післявиході. Позбутися від інших.

Наприклад, з цього тіла. Єгиптяни уважно зберігають шлунок, легенів, печінки і так далі. Але вони пригнічують мозок і закачують його через ніс, а потім кинуть його. Хірургія не має сенсу, тому що вам навіть потрібно мозок?

Але уявіть, що є орган в нашому тілі, який не приділяв увагу, хоча він зважує стільки і по відношенню до головного мозку, і ми знаємо дуже мало про це і лікуємо його невеликою повагою. Уявіть, що в результаті нових досліджень ми почнемо розуміти роль цього органу, як ми бачимо самі. Бажаєте дізнатися більше про нього?

1:06

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але це не просто мікробів у нас, що має значення. Виявляється, що мікроби по всьому тілу відповідають за спектр відмінностей, які існують між людьми. Ви помітили, що деякі люди трохи частіше за допомогою комарів, ніж інші?

1:30.

Виявляється, що всі враження життя в наметах будуть дійсно відрізнятися. Наприклад, я рідко прикусила москітами, і моя подруга Аманда ховається ордами; причина полягає в тому, що у нас є різні мікроби на нашій шкірі, які випускають різні речовини, які зволожують зловживання.

1:47

На сьогоднішній день мікроби важливі для медицини. Наприклад, які мікроби виявляються в кишечнику залежно від того, як токсичні деякі знеболюючі речовини будуть до печінці. Ефективність препаратів для серця також залежить від них. Якщо ви зробите фруктову муху, то мікроби вирішили, що ви хочете mate з. Ми не знайшли його у людини, але можливо, це просто справа часу, перш ніж ми знаємо про секс. (Дочка)

2:14

Мікроби мають ряд функцій. Вони допомагають нам перетравити їжу. Вони допомагають «тренувати» нашу імунну систему. Вони допомагають нам протистояти хворобам і навіть впливати на нашу поведінку. Так що б карта мікроскопічного світу виглядала? Добре, це не схоже на цю карту, але це підходить для розуміння біорізноманіття.

Різні частини світу мають різні краєвиди, різні тварини, які там, чи це тут або тут. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. А замість того, щоб розпізнати їх зовнішньо, ми насправді шукаємо їх послідовність ДНК.

У рамках проекту «Хуман мікробіом» Національні інститути охорони здоров’я провели $173 млн, збираючи сотні вчених на картографічні аденини, тичини, гуаніну та цитозини та всі мікроби в організмі людини. Коли ми кладемо всі дані разом, це виглядає так. Важко сказати, хто живе де, це не так?

3:17 км

Завданням моєї лабораторії є розробка комп'ютерних моделей, які можуть перетворювати терабайти геномної інформації в своєрідну карту, яка легко використовувати. Коли ми робимо те ж саме з інформацією про мікробіом 250 здорових волонтерів, карта виглядає так.

Кожна точка на ній представлена різноманітними мікробами, які складають мікробіальну спільноту. Я сказав вам, що вони виглядали так. Таким чином, в кожній точці, один вид мікрофлори показано з області тіла одного здорового волонтера. Ви можете побачити, що різні частини карти забарвлені по-різному, як різні континенти. Виявилося, що різні частини тіла живуть різними мікробами.

Зелений - пероральний мікробіом. З іншого боку, синя - це мікрофлора шкіри, вагінальна мікрофлора - фіолетова, а потім в нижній частині, ми порошуємо фекалову мікрофлору. В останні роки ми виявили, що мікроби з різних куточків тіла дуже відрізняються один від одного. У порівнянні з тим, що різниця між цими громадами дуже велика.

Це ще більше, ніж відмінності між мікробами коралового рифу та мікробами прір'яного походження. Коли ви думаєте про це, це хвилювання. Це означає, що між мікробіальними екосистемами на кілька десятків сантиметрів тіла, ніж на сотні кілометрів Землі.

4:45 км

Однак не можна сказати, що мікрофлора тих же частин тіла буде однаковою в двох людей. Ваша ДНК становить 99,99%, так само, як і хтось сидить поруч з вами. Але те ж не можна сказати для мікробів: шанси ви і ваш сусід поділиться тільки 10% мікробів у вашому кишечнику. Вони будуть відрізнятися таким же чином, що грубі бактерії відрізняються від лісових бактерій.

5:15

Різні мікроби мають різні функції, які я сказав вам про те, від травлення їжі до участі в різних захворюваннях, метаболізуючих лікарських засобів і так далі. Так як вони виконують всі ці функції?

У зв'язку з тим, що хоча наш кишечник містить лише одну і половину кілограмів мікробів, вони значно знижують нас. Скільки? Він залежить від того, що ви думаєте, що тіло є. Клітини? В той час як кожен з нас складається з 10 клітин трильйону, наше тіло містить близько 100 мікробів трліону. Ось 10 разів більше мікробів.

Ну, ви думаєте, що у нас є людська ДНК, але виявляється, що кожен з нас має близько 20 000 генів, залежно від того, як ви думаєте, і є 2 до 20 мільйонів мікробних генів в наших органах. Ми не можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Виявляється, крім ДНК людини, ми також залишаємо сліди нашої мікробіологічної ДНК, незалежно від того, що ми доторкнуємось.

Нещодавно ми описали в дослідженні, що мікробіологічна композиція долоні вашої руки може виявити, яку мишу ви зазвичай використовуєте, з ймовірністю до 95%. Це дослідження було опубліковано в науковому журналі нещодавно, але більш важливо, було показано в C.S.I.: Майамі Крим Сцена. Тепер ви знаєте, що це все вірно. (Дочка)





6:35

Так, де наші мікроби приходять з першого місця? Якщо ви, як мені, діти або собаки, ви, ймовірно, здогадували це, до речі, це абсолютно вірно. Як ми знаємо, де ваш комп'ютер від мікробів він ділиться, тому ми знаємо, де ваш собака є. Але це також знайде, що у дорослих, мікробіальні громади є відносно стабільними, і навіть якщо ви живете з кимось, ви зберігаєте свою мікробіологічну унікальність протягом тижнів, місяців, навіть років.

7:04

Виявляється, що наші перші мікрокомунії залежать від того, як ми народжуємо. Якщо малюки народжуються в нормальному режимі, всі їхні проростки виглядають як мікроби, що живуть в вагінальному вигляді. І якщо ви зробили кесаревий розділ, то всі мікроби малюків схожі на мікробами, які засмічують шкіру.

Тому малюки, що народжуються кесарією, можуть мати деякі умови здоров'я: вони більш схильні до астми, алергії і особливо ожиріння – всі ті захворювання, які асоціюються з мікробами. Подумайте про це, адже до недавнього часу всі ссавці народилися через канал про народження, тому відсутність захисних мікробів, які еволюціонуються з нами, можуть грати роль у розвитку різних захворювань, пов'язаних з мікробіом.

7:47

Коли моя дочка народилася в пару років тому, моя дружина мала надзвичайний C-секція, але ми взяли все в руки і кладемо шар вагінальних мікробів на її те, що вона отримала природно. Важко сказати, що це має будь-який вплив на здоров’я.

З однією дитиною, як і ми любимо її, важко зробити висновки про те, що відбувається нормально, але вона два роки і не піддається вухо інфекції, тому ми сподіваємось, що це океї. Ми почали клінічні випробування з іншими дітьми, щоб побачити, чи має цей метод захисний ефект.

8:26

Як ми народжуємо наш первинний мікробіота, і що відбувається далі? Я збираю вас знову на карті проекту «Мікробіом людини», де муги збираються зразки з однієї зони тіла кожного з 250 волонтерів. Ви побачили дітей фізично. Ви побачите, що вони розвивають психічно.

І тепер, вперше, ви збираєтеся бачити дитину колеги, що розвивається мікробіологічно. Що ми збираємося побачити, це дитячий стілець, його фекальний мікробіом, представлений зразками, що приймають щотижневик з кишечника протягом майже двох років. Ми починаємо з першого дня життя.

На початку подорожі мікрофлора дитини представлена цим жовтим крапкою. Ви можете побачити, що купе починається з вагінального мікробіому, який очікується, тому що дитина народилася природно. Протягом двох і півріччі ставка буде рухатися внизу, і склад мікрофлори дитини стане ближче до калькової мікрофлори дорослих донорів. Я починаю і ви побачите, як це відбувається.

9:25 км

Пам'ятайте, що один крок дорівнює одному тижні. Ви можете побачити мікробіальну громаду в тиждень зміни плодів після тижня. Ці щотижневі зміни, що перенесли різницю між двома здоровими дорослими на проекті, представлені тут коричневими точками нижче.

Ви можете побачити жовтий крапковий підхід до дорослого мікробіом калу. Все це до віку близько 2 років. Але тут щось незвичне буде. Він дасть антибіотики для інфекції в вухах. Ви бачите велику зміну мікробіом, після чого швидко відновити. Я перемотую відео.

За кілька тижнів були суттєві зміни: спочатку відхилялися від багатьох місяців розвитку, а потім порівняно швидке відновлення. За день 838, коли відео закінчується, ви можете побачити, що мікробіота калла досягла рівня дорослих, незважаючи на втручання антибіотиків.

10:26

Цей експеримент цікавий тим, що він підвищує фундаментальні питання про втручання в розвиток дитини на різних стадіях. Як важливо, коли мікробіом змінюється так швидко? Чи буде цей вплив на море, буде він неочищений?

Виявляється, якщо діти даються антибіотиками в перші шість місяців життя, вони швидше за все, будуть зайвими, ніж діти, які не отримують антибіотиків або отримують їх пізніше. Тому, як дитина лікується ранньою в житті, має наслідки для мікробіому та загального здоров’я у віці. Ми зараз починаємо розуміти це.

Це дуже цікавий, тому що крім ефекту антибіотиків на стійких бактеріях — що дуже важливо — ми побачимо їх руйнівні наслідки на мікрофлорі кишечника. А потім, можливо, антибіотики надихнуть нас з тим же жахом, як і металеві пристрої давньоєгиптян, з якими вони подрібнюють і витягують мозок перед гасінням.

11:26

Я розповів вам, що мікроби мають важливі функції. В останні роки вони асоціюються з низкою різних захворювань, включаючи запальні захворювання кишечника, захворювання серця, колоректальний рак і навіть ожиріння. Як виходить, посилання з ожирінням особливо сильний. Сьогодні ми можемо визначити з точністю 90%, незалежно від того, що ви є ожирінням шляхом вивчення мікробів у вашому кишечнику.

Кількість вражаючих, хоча це може здаватися як дивний тест, тому що ви можете легко розповісти, що з цих двох не має ніяких мікробних досліджень. Але виходить, що навіть шляхом дешифрування всієї геноми і отримання всієї інформації про їх ДНК, можна прогнозувати ожиріння лише на 60 відсотків точності. Чудовий, це не так? Це означає, що ці кілограми і половина мікробів, що живуть в наших органах, більш важливі для здоров'я, ніж будь-який ген у геному.

12:22

З мишей, ми можемо експериментувати ще більше. У мишей мікроби були пов'язані з рядом інших захворювань, в тому числі багаторазового склерозу, депресії, аутизму і знову ожиріння. Але як визначити, чи є відмінності в мікробіальній міксі причини захворювання або наслідки? Ви можете виростити групу мишей, які не мають власних мікробів у стерильних бульбашках. Ми можемо додати мікробів, які ми думаємо, нам потрібно і побачити, що відбувається.

Коли ми беремо мікроби з слухової мишки і пересаджуємо їх в генетично нормальну мишу, яка виросла в бульбашці без мікробів власної, вона отримує жирність, ніж якщо вона отримала від нормальної мишки. Це відбувається з неймовірної причини. Інколи мікроби допомагають мишей засвоювати продукти з тієї ж дієти ефективніше, тому вони випускають більше енергії з неї. Але іноді мікроби впливають на поведінку мишей. Вони їсти більше, ніж звичайний мишей і отримати жир, якщо лівий очищений.

13:23

Цікаво, що це не так? Це вказує на здатність мікробів впливати на ссавську поведінку. Якщо це може статися між різними видами. Як виявилося, якщо ви берете мікробів повноцінної людини і пересаджуєте їх в мишей, вирощений в стерильний середовищі, ці мишеї пізніше стануть жирними, ніж якщо вони пересаджували мікробів з організму тонкої людини. Тим не менш, можна «ізолювати» мишей з спеціально підібраною міклофлорою, і це не дозволить їм отримати вагу.

13:54

Ми можемо зробити те ж саме з неправильним харчуванням. Ми взяли участь у проекту, що фінансується Фондом Ворота. Ми піклуємось про дітей в Малаві, які страждали від миття, важкого дефіциту харчування. Мишей, що пересаджують з миттям, втратили близько 30% ваги тіла всього за три тижні.

Однак вони можуть бути запечені з арахітом, який використовується для лікування дітей в клініці. Мишей, трансплантований мікрофлорою двох близнюків, відновлених від мийки, також відновлюється. Неймовірно, тому що це означає, що ми можемо розвивати лікування шляхом тестування їх ефективності в мишей шляхом пересадки мікробіоти кишечника людини в них. Ми можемо навіть вміти розробити індивідуальні процедури.

14:37

Важливо дати кожному шансу взяти участь в цьому дослідженні. Кілька років тому ми запустили американський проект Gut, який дозволяє знайти своє місце на мікробіологічному карті. Це найбільший науковий проект, який запустився учасниками. Більше 8 000 людей вже приєдналися до неї! Отже, точка є, люди надсилають в зразки, декодують ДНК мікробів і надсилають їх результати.

Ми також анонімно публікуємо результати досліджень для потреб вчених, університетів та всіх зацікавлених. Доступ до даних. З іншого боку, коли наша мобільна лабораторія BioFrontiers йде десь, і ми говоримо про те, як ми використовуємо роботів і лазери для вивчення poop, кількість людей, які хочуть це зробити якось зменшується. (Дочка) Я думаю, що ви ще зацікавлені, тому я приніс деякі зразки комплектів для вас, щоб спробувати.

15:34

Чому ми робимо це? Виявляється, що мікроби важливі не тільки для дослідження здоров'я, але для лікування захворювань. Це одна з найновіших візуалізацій, яку ми створили з колегами Університету Міннесота. Ось мапа мікробіом людини. Я збираюся додати мікрофлору пацієнтів з псевдомембранним ентоколитом.

Це найважча форма діарея, коли ви йдете в туалет до 20 разів на добу. Ці пацієнти лікувалися безуспішно з антибіотиками протягом двох років. Так вони обрали для нашого експерименту. Що може статися, якщо ми пересадили зразки стільця з здорового донора - це зірка вниз тут -- у наших пацієнтів? Чи погані та хворі відновлюють доброго покоління?

Давайте подивимося, що відбувається. Чотири з цих пацієнтів пересаджують з здорового донора. Ви можете побачити, що є безпосередній зсув у мікробіом кишечника. Протягом одного дня після пересадки всі симптоми зникнуть, а діарея зникне, хворі знову здорові і не відрізняються від здорових донорів, а їх стан здоров'я стабільний. (Додаток)





Як микола Тесла «Все світло» розкриває секрети життя

Найкраща мотиваційна фраза – лише 3 слова



16:48

Ми просто починаємо роботу. Ми просто починаємо вчитися про наслідки мікробів на різних захворюваннях, від запальних захворювань кишечника до ожиріння, і, можливо, навіть аутизм і депресії. Щоб ми не тільки знаємо, де ми, але і де ми йдемо або що робити, щоб дістатися. Для того, щоб навіть діти могли використовувати його. (Дочка)

17:16

Дуже дякую.

17:19

(Applause) Опубліковано

Як це, поділитися своїми друзями!

www.youtube.com/канал/UCXd71u0w04qcwk32c8kY2BA/відео





Джерело: www.ted.com/talks/rob_knight_how_our_microbes_make_us_who_we_are/transcript? мова=

Категории

Смотрите также

Новое и интересное