Дитина успадкує інтелект, переважно від матері!



Веб-сайт Я з'являв, що я не можу поділитися цим! Вчені говорять, що людина успадкує психічні здібності від батьків близько 40-60%, і гени інтелекту були виявлені тільки в хромосомі X.

Іншими словами, смарт люди в першу чергу задовольняють свої здібності, бо вони переважно відповідають за передачу генів, які впливають на інтелект.

Виявилося, що малюки, які отримали більше материнських генів, мають більший обсяг мозку, але менший розмір тіла. І для тих, хто отримав більше генів від даїв, протилежна правда.

Під час росту ембріону клітини, що містять гени патерна, забезпечують його виживання. Вони зосереджені в ендометрії мозку, яка відповідає за агресію, голод і секс.

Тим не менш, дослідники стверджують, що в корі головного мозку не знайдено паттеральних клітин, де найбільш важливі когнітивні функції людини: інтелект, мислення, планування та мовні здібності.

Однак не варто забувати, що психічні здібності не 100% визначаються генетичними речовинами. Інші дослідження свідчать про те, що мами відіграють важливу роль у розвитку дітей через фізичний та емоційний контакт. Що таке, що відносини дитини і матері значно впливають на його інтелект.

Авторами дослідження кажуть, що діти, які мають сильні довірчі відносини з матір'ями, показують більш високу наполегливість в досягненні цілей і менш ймовірні показати розчарування при вирішенні складних завдань.

Неважливо, що генетичники говорять, дади не відчувають недоліків. Імовірно доступним для дитини і стає рольовою моделлю, батько сприяє розвитку дитини, а також матері.

Відомий цитент (IQ), з яким ми народилися, може грати важливу роль, але в кінцевому підсумку це не децизуючий фактор.

www.adme.ru/svoboda-psihologiya/uchenye-vyyasnili-chto-deti-nasleduyut-intellekt-ot-svoih-mam-1370665/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное