Ви точно бачили! Ця історія має щось думати про.

Охарактеризовано ситуацію в цій статті так реально, якби він дивився на одному з нас на множині. Про те, що багато думати.

Мама їде дитину на карусель. Дворічний. Сидіння практично без руху в непрозорому зимовому костюмі. Мама ходить разом з карусельом, наготавши її однією рукою і іншим утримуючи телефон і голодуючи на ньому нерозривний.

Сніжинки. Мама відштовхує карусель. Сісти на дитину.





Після 5 хвилин дитина починає розірвати ногу, щоб боляче матір'ю і починає боляче. Один, два, три. Я потрапив її. Мама не звертається до уваги. Один, два, три. Я потрапив її. Мама дивиться з телефону. Карусель зберігає рух. Сніданки. Дитина виглядає на мами.

Після п'яти секунд, моя мама повертається на телефон. Один. Два. Три. Я знову потрапив. Дивитися. Я пропустив тебе. Мама попросить вас зупинити удар. Вона йде на.

Мама сердитися і gets більш відволікається від телефону. Один, два, три. Мама сердитися. Припинено карусель. Дитина різко знімається з сидіння, взятого вручну і береться на інший об'єкт на суді.

Свінгер. Дитячий садок. Сніданки.

Мама розповідає про те, як це не добре виштовхувати людей з ногами, що якщо ви стояти на місці іншого, це ясно абсолютно кристал, що робить так з ніг недобрим.

Дитина виглядає і мовчить. Сніжинки. Мама запускає скеляння гойдалки і витягує з телефону. Один, два, три. Дитина починає лікуватися. Мами накачування важче. Дитина кричить.

Мама починає з'ясувати, що це: пити, писати, їсти, заморозити. Припинено крило. Дитина різко знімається з сидіння, взятого вручну і береться на інший об'єкт на суді.

Дерев'яний човен. Сніжинка. Дитина показана шлях до човна. Дитина лазить в неї і забрав шолом. Стійка. З. Я пішов до моєї мами. Притягнутий до ноги. Мачуха стикається з однією рукою, інший тримає телефон і виглядає на ньому без перерви. Дитина відійшов від своєї матері і побігла. Для снігу.

«Чи ви йдете? Обраний, впав, кричав. Забір мами. Комфорт і скелястість. Дитина заспокоює. Він нависає на мами з усіма його фантазійними костюмами і помітно падають дупа. Важка битва за увагу матері, на тяжкість істоти і милість самотності.

Багато дорослих не цікавлять своїх дітей.

Правда полягає в тому, що більшість цих батьків не цікавлять себе. Це означає, що їх увага постійно береться, захоплений, спрямований і насичений, чи є людина, екран, подія.

Важко для них бути в простоті моменту і простоті для них - це не подія, але сірий шматочок повсякденного життя, який просто необхідно пропустити розклад. Достатньо швидше і з деякими видами імітованої анестезії, такими як соціальна мережа або новини корму.

Де немає досягнень, призів, оплатити або нещастям і катастрофами, їхня увага приділяється різко і намагається знайти щось для клоніння. Так що ця увага була приведена і без особливих зусиль виготовить те ж саме.

Так як для дітей важко надати дорослим здобутки, призи та оплатити, вони можуть створювати безліч неприємностей та катастроф. Що найчастіше в такій системі. Це дуже лове. Приправа, труднощі, проблеми, хвороби, досвід - все йде в русі заради того, щоб бути зірваним в руці, прийняти час, помітив принаймні якось, навіть з спиною голови ...





Сідлі, так. Це те, як карусель страждання дитини штовхає себе. Батьки не знають, як бути тихим/кальм/симптом і дітям не навчаються. У такій системі взаємовідносин, всі учасники постійно потребують щось один від одного. Взаємовідносини – це задоволення потреб або недійсності незадоволення. Але це не всі відносини.

Це дуже важливий і дуже складний досвід сучасної людини - бути з іншим в простоті і контакті не про бізнес, не про ситуацію, очікування і роз'яснення, але так само, як це. Найкраще, граючи. Або дивитися явища природи, або танцюючі смішні танці, або написання безглуздих оповідань, голодування, розкочування гори. Разом.

До тих пір, поки ваші діти молоді, ви маєте гарне і все ще правове право на проведення часу в Росії, мета якого полягає в тому, щоб забезпечити вам хороший час.висить?

Якщо ви йдете на прогулянку разом, спробуйте вимкнути телефон під час прогулянки. Зверніть увагу на те, що відбувається навколо вас, звертайте увагу на дитину.





Нехай ваш син перейде в чоловічий світ! Чоловіча освіта для реальних чоловіків Ці слова – найгірші батьківські локації.

Вимкніть разом на прогулянку або в домашніх умовах в кімнаті, а потім обговорюйте, як тримати тихий і що ви хочете в цей час і як боротися з лущенням тиші.

З дошкільним дітям, бігти, лягти, сміятися, грати в гру вони пропонують. Про роботу, про друзів, про ваших батьків, а потім попросіть їх, що відбувається в школі, з друзями, з хобі.

Досягнення та цілі також важливі. Це просто інший текст. Видання





Джерело: badmama.com.ua/2016/03/21/roditelyam-mozhet-byt-skuchno-s-ih-detmi/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное